Ақтоғай ауданының Басқамыс ауылдық округінің Басқамыс ауылының "Шұбар Құлын" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Басқамыс селолық округі әкімінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 маусымда № 5525 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Басқамыс ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Басқамыс ауылдық округі әкімінің 24.08.2017 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына және Ақтоғай ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 2-01/92 ұсынымы негізінде, Басқамыс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың құтырықпен ауыруы пайда болуына байланысты Ақтоғай ауданының Басқамыс ауылдық округінің Басқамыс ауылының "Шұбар Құлын" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтоғай ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақтоғай ауданының аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері, "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақтоғай ауданының тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қолжеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Басқамыс ауылдық округінің әкімі С. Нұрлықаимов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтоғай ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Нұрғазин
2017 жылғы "5" мамыр
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігінің ветеринарлық
бақылау және қадағалау комитетінің Ақтоғай
аудандық аумақтық инспекция"
мемлекеттік мекемесінің басшысы А. Малюкова
2017 жылғы "5" мамыр
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитеті
Павлодар облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің
Ақтоғай ауданының тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Сқақова
2017 жылғы "5" мамыр

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Шубар Кулын" села Баскамыс Баскамыского сельского округа Актогайского района
Решение акима Баскамыского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 5 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июня 2017 года № 5525. Утратило силу решением акима Баскамыского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 24 августа 2017 года № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Баскамыского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 24.08.2017 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актогайского района № 2-01/92 от 14 апреля 2017 года, аким Баскамыского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Шубар Кулын" села Баскамыс Баскамыского сельского округа Актогайского района в связи с выявлением заболевания крупного рогатого скота бешенством.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии Актогайского района" (по согласованию), "Актогайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Актогайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Баскамыского сельского округа С. Нурлыкаимов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдела ветеринарии
Актогайского района" А. Нургазин
"5" мая 2017 года
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Актогайская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства" А. Малюкова
"5" мая 2017 года
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Актогайское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Павлодарской области
Комитета по защите прав
потребителей Министерства национальной
экономики Республики Казахстан" А. Скакова
"5" мая 2017 года