Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 128/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 07 желтоқсанда № 5718 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 05 қаңтарда № 5315 болып тіркелген, 2017 жылы 20 қаңтарда және 27 қаңтарда "Баянтау" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"8924732" деген сандар "9134500" деген сандармен ауыстырылсын;
"1180294" деген сандар "1168816" деген сандармен ауыстырылсын;
"11153" деген сандар "21802" деген сандармен ауыстырылсын;
"1639" деген сандар "2468" деген сандармен ауыстырылсын;
"7731646" деген сандар "7941414" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "9001089" деген сандар "9210857" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 65/12 "О бюджете Баянаульского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 29 ноября 2017 года № 128/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 декабря 2017 года № 5718
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 65/12 "О бюджете Баянаульского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 января 2017 года за № 5315, опубликованное 20 января и 27 января 2017 года в газетах "Баянтау") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8924732" заменить цифрами "9134500";
цифры "1180294" заменить цифрами "1168816";
цифры "11153" заменить цифрами "21802";
цифры "1639" заменить цифрами "2468";
цифры "7731646" заменить цифрами "7941414";
в подпункте 2) цифры "9001089" заменить цифрами "9210857";
приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.