Железин ауданы Железин селолық округі Железин селосының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Железин селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 04 қазандағы № 05 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қазанда № 5649 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармақшасына сәйкес, Железин селолық округі Железин селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Железин селолық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Железин селолық округі Железин селосының келесі көшелері:
"Школьная" көшесі "Ыбырай Алтынсарин" көшесі болып;
"Совхозная" көшесі "Болат Ракишев" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин селолық округі
әкімінің міндетін атқарушы Б. Байгиреев

О переименовании улиц села Железинка Железинского сельского округа Железинского района
Решение исполняющего обязанности акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 04 октября 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 октября 2017 года № 5649
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Железинка Железинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года исполняющий обязанности акима Железинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Железинка Железинского сельского округа Железинского района:
улицу "Школьная" на улицу "Ыбырая Алтынсарина";
улицу "Совхозная" на улицу "Болата Ракишева".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Железинского сельского округа Б. Байгиреев