Железин ауданы Лесной селолық округі Крупское селосының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Лесное селолық округі әкімінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5391 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Лесной селолық округінің Крупское селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Лесной селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Лесной селолық округі Крупское селосының "Крупская" көшесі "Астана" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округінің әкімі Т. Шайков

О переименовании улицы села Крупское Лесного сельского округа Железинского района
Решение акима Лесного сельского округа Железинского района Павлодарской области от 30 января 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2017 года № 5391
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Крупское Лесного сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года аким Лесного сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Крупская" на улицу "Астана" в селе Крупское Лесного сельского округа Железинского района.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Шайков