Ертіс ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Ертіс ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 67/3 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 23 тамыздағы № 233/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қыркүйекте № 5618 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Ертіс ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 67/3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4338 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 наурызда аудандық "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғожинов

О признании утратившим силу постановления акимата Иртышского района от 2 марта 2015 года № 67/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Иртышского района"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 23 августа 2017 года № 233/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 сентября 2017 года № 5618
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Иртышского района от 2 марта 2015 года № 67/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Иртышского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4338, опубликованное 14 марта 2015 года в районных газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов