Качир ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы "Качир ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 48/2 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 22 тамыздағы № 238/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 тамызда № 5609 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Качир ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы "Качир ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 48/2 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4354 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 наурыздағы "Тереңкөл тынысы", "Заря" № 12 газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.М. Габидулинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Шұғаев

О признании утратившим силу постановления акимата Качирского района от 11 марта 2015 года № 48/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Качирского района"
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 22 августа 2017 года № 238/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 августа 2017 года № 5609
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 11 марта 2015 года № 48/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4354, опубликованное в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря" № 12 от 26 марта 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Габидулина Р.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Шугаев