007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 065
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38 148
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 690
6
Жер қатынастары
12 323
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 323
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 330
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 893
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
20 940
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлаубөлімі
20 940
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 940
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 784
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 784
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18 784
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 569
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 975
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
12
Көлiк және коммуникация
529 602
1
Автомобиль көлiгi
524 408
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
68 578
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
68 578
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
455 830
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 606
045
Аудандык маңызы баравтомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
240
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
446 984
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 194
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 194
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 065
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38 148
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
1 690
6
Земельные отношения
12 323
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 323
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 330
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 893
007
Капитальные расходы государственного органа
100
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20 940
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20 940
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 940
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 784
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 784
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18 784
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
14 569
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 975
015
Капитальные расходы государственного органа
240
12
Транспорт и коммуникации
529 602
1
Автомобильный транспорт
524 408
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
68 578
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
68 578
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
455 830
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 606
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
240
051
Реализация приоритетных проектов транспортнойинфрастуктуры
446 984
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 194
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 194
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жанакурлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Жанакурлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села,сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Жанакурлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры