Качир ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округінің Трофимовка, Жаңақұрылыс ауылдарындағы кейбір көшелерді қайта атау туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 10 қарашадағы № 8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қарашада № 5701 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Жаңақұрылыс ауылдық округінің Трофимовка ауылы және Жаңақұрылыс ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып және 2017 жылғы 15 тамыздағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі Трофимовка ауылының "М. Горький" көшесі "Бәйтерек" көшесі болып қайта аталсын.
2. Качир ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі Жаңақұрылыс ауылының "Школьная" көшесі "Мектеп" көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақұрылыс ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Б. Капбасова

О переименовании некоторых улиц в селах Трофимовка, Жанакурылыс Жанакурлысского сельского округа Качирского района
Решение исполняющего обязанности акима Жанакурлысского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 10 ноября 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 ноября 2017 года № 5701
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Трофимовка и села Жанакурылыс Жанакурлысского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 15 августа 2017 года, исполняющий обязанности акима Жанакурлысского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "М. Горького" на улицу "Бәйтерек" в селе Трофимовка Жанакурлысского сельского округа Качирского района.
2. Переименовать улицу "Школьная" на улицу "Мектеп" в селе Жанакурылыс Жанакурлысского сельского округа Качирского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жанакурлысского сельского округа Б. Капбасова