Лебяжі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға Лебяжі ауданының ұйымдарында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 307/12 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 1-12/139 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 маусымда № 5524 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға Лебяжі ауданының ұйымдарында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 307/12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5338 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтарда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 2 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Әйткенов

О признании утратившим силу постановления акимата Лебяжинского района от 28 декабря 2016 года № 307/12 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях Лебяжинского района на 2017 год"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 1 июня 2017 года № 1-12/139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июня 2017 года № 5524
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Лебяжинского района от 28 декабря 2016 года № 307/12 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях Лебяжинского района на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5338, опубликованное 21 января 2017 года в районной газете "Аққу үні-Вести Акку" за № 2).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Айткенов