Лебяжі аудандық мәслихатының (VI сайланған XI кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 57/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 85/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 шілдеде № 5567 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 15 маусымдағы (VI сайланған XIV сессиясы) "Облыстық мәслихаттың (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 125/14 шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының (VI сайланған XI кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 57/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5333 тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газеттерінде № 2 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"3912442" сандары "4022958" сандарымен ауыстырылсын;
"4908" сандары "5408" сандарымен ауыстырылсын;
"200" сандары "1062" сандарымен ауыстырылсын;
"3545954" сандары "3655108" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3972677" сандары "4083193" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Д. Әбетжанов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова
Лебяжі аудандық мәслихатының
(VI сайланған XV кезектен
тыс сессиясы)
2017 жылғы 30 маусымдағы
№ 85/15 шешіміне
қосымша
Лебяжі аудандық мәслихатының
(VI сайланған XI кезекті
сессиясы)
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 57/11 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1.Кірістер

О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата (XI очередная сессия VI созыва) от 22 декабря 2016 года № 57/11 "О бюджете Лебяжинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 30 июня 2017 года № 85/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июля 2017 года № 5567
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Павлодарского областного маслихата от 15 июня 2017 года (XIV сессия, VI созыв) № 125/14 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XI очередная сессия VI созыва) от 22 декабря 2016 года № 57/11 "О бюджете Лебяжинского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5333, опубликованное 21 января 2017 года в районных газетах "Аққу үні" - "Вести Акку" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3912442" заменить цифрами "4022958";
цифры "4908" заменить цифрами "5408";
цифры "200" заменить цифрами "1062";
цифры "3545954" заменить цифрами "3655108";
в подпункте 2) цифры "3972677" заменить цифрами "4083193";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Д. Абеджанов
Секретарь районного маслихата С. Мусинова
Приложение
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XV внеочередная сессия
VI созыва)
от 30 июня 2017 года № 85/15
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XI очередная сессия VI созыва)
от 22 декабря 2016 года № 57/11
Районный бюджет на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1. Доходы

130187
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
41016
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4357
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42602
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
531
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22560
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19121
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34143
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34143
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23350
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
633
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
226
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9544
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
956692
1
Тұрғын үй шаруашылығы
55516
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10631
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
631
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
44885
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
12261
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
32624
2
Коммуналдық шаруашылық
899680
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26246
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
22820
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
3426
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
873434
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

130187
002
Программа занятости
41016
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4357
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42602
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
531
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22560
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19121
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34143
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23350
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
633
021
Капитальные расходы государственного органа
226
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
9544
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
956692
1
Жилищное хозяйство
55516
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10631
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
631
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
44885
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
12261
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
32624
2
Коммунальное хозяйство
899680
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26246
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
22820
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3426
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
873434
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

8200
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
8200
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
64913
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13145
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1443
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
41152
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9173
6
Жер қатынастары
11641
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11641
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10746
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
895
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13522
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13522
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
13522
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21685
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21685
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21685
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16295
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
12
Көлiк және коммуникация
75614
1
Автомобиль көлiгi
74250
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2517
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2517
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
71733
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
56468
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
15265
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1364
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

8200
010
Развитие объектов сельского хозяйства
8200
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
64913
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13145
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1443
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
41152
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
9173
6
Земельные отношения
11641
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11641
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10746
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
895
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13522
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13522
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13522
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21685
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21685
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21685
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16295
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5000
015
Капитальные расходы государственного органа
390
12
Транспорт и коммуникации
75614
1
Автомобильный транспорт
74250
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2517
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2517
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
71733
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
56468
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
15265
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1364
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)