Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 11/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 23/126 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 5677 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 11/68 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5325 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінде 2017 жылғы 12, 19 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"4 192 840" деген сандар "4 288 682" деген сандармен ауыстырылсын;
"655 016" деген сандар "687 849" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 168" деген сандар "17 608" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 132" деген сандар "13 767" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 518 524" деген сандар "3 569 458" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4 248 385" деген сандар "4 344 327" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"5 581" деген сандар "8 984,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"27 229" деген сандар "30 632,5" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"-380" деген сандар "-480" деген сандармен ауыстырылсын;
"380" деген сандар "480" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-60 746" деген сандар "-64 149,5" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "60 746" деген сандар "64 149,5" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Кашитов
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2017 жылғы 27
қазандағы № 23/126 шешіміне
1-қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016 жылғы 22

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11/68 "О Павлодарском районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 27 октября 2017 года № 23/126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 ноября 2017 года № 5677
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11/68 "О Павлодарском районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 января 2017 года за № 5325, опубликованные в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 12, 19 января 2017 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 192 840" заменить цифрами "4 288 682";
цифры "655 016" заменить цифрами "687 849";
цифры "14 168" заменить цифрами "17 608";
цифры "5 132" заменить цифрами "13 767";
цифры "3 518 524" заменить цифрами "3 569 458";
в подпункте 2) цифры "4 248 385" заменить цифрами "4 344 327";
в подпункте 3):
цифры "5 581" заменить цифрами "8 984,5";
цифры "27 229" заменить цифрами "30 632,5";
в подпункте 4):
цифры "-380" заменить цифрами "- 480";
цифры "380" заменить цифрами "480";
в подпункте 5) цифры "-60 746" заменить цифрами "-64 149,5";
в подпункте 6) цифры "60 746" заменить цифрами "64 149,5";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Кашитов
Секретарь маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата от
27 октября 2017 года № 23/126
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата от
22 декабря 2016 года № 11/68
"О Павлодарском районном