Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі Набережное ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 1-04-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 5490 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Григорьевка ауылдық округі Набережное ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Павлодар облыстық ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 21 қарашадағы қорытындысы негізінде, Григорьевка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі Набережное ауылының "Центральная" көшесін "Шәмші Қалдаяқов" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Григорьевка ауылдық
округінің әкімі О. Веневцева-Лесовая

О переименовании улицы села Набережное Григорьевского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 5 апреля 2017 года № 1-04-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 мая 2017 года № 5490
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Набережное Григорьевского сельского округа и на основании заключения Павлодарской областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, аким Григорьевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Центральная" села Набережное Григорьевского сельского округа Павлодарского района на улицу "Шамши Калдаякова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Григорьевского
сельского округа О. Веневцева-Лесовая