Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі (V сайланған ХLVII кезекті сессиясы) "Павлодар облысы Успен ауданының жерлеріне жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері мен аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы" № 260/47 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 шілдедегі № 84/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 тамызда № 5596 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі (V сайланған ХLVII кезекті сессиясы) "Павлодар облысы Успен ауданының жерлеріне жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері мен аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы" № 260/47 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4668 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 тамыздағы № 34 "Аймақ ажары", 2015 жылғы 29 тамыздағы № 34 "Огни села" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Смагулова
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова

О признании утратившим силу решения (XLVII очередная сессия, V созыв) Успенского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 260/47 "Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли Успенского района Павлодарской области"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 31 июля 2017 года № 84/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 августа 2017 года № 5596
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение (XLVII очередная сессия, V созыв) Успенского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 260/47 "Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли Успенского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4668, опубликованное в газетах "Аймақ ажары" от 29 августа 2015 года № 34, "Огни села" от 29 августа 2015 года № 34).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Смагулова
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова