Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қарашадағы № 94/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қарашада № 5689 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 105/32 (1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 105/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5329 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы аудандық "Маралды" газетінде, 2017 жылғы 12 қаңтардағы аудандық "Трибуна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4041063" сандары "3937655" сандарымен ауыстырылсын;
"607259" сандары "596119" сандарымен ауыстырылсын;
"14179" сандары "10848" сандарымен ауыстырылсын;
"4874" сандары "3976" сандарымен ауыстырылсын;
"3414751" сандары "3326712" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4081421" сандары "3978013" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының аудан бюджеті және әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10 ноября 2017 года № 94/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 ноября 2017 года № 5689. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 105/32 (вводится в действие с 1 января 2018 года)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22.12.2017 № 105/32 (вводится в действие с 01.01.2018).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45/15 "О бюджете Щербактинского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5329, опубликованное 12 января 2017 года в районной газете "Маралды", 12 января 2017 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4041063" заменить цифрами "3937655";
цифры "607259" заменить цифрами "596119";
цифры "14179" заменить цифрами "10848";
цифры "4874" заменить цифрами "3976";
цифры "3414751" заменить цифрами "3326712";
в подпункте 2) цифры "4081421" заменить цифрами "3978013";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.