Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі "Шарбақты аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 228/64 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 117/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5797 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі "Шарбақты аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 228/64 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4723 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазандағы аудандық "Маралды", "Трибуна" газеттерінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының әлеуметтік саясат және заңдылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен киін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы С. Шпехт

О признании утратившим силу решения Щербактинского районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 228/64 "Об утверждении Регламента Щербактинского районного маслихата"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 28 декабря 2017 года № 117/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2018 года № 5797
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Щербактинского районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 228/64 "Об утверждении Регламента Щербактинского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4723, опубликованное 1 октября 2015 года в районных газетах "Маралды", "Трибуна").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам законности и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата С. Шпехт