Алматы қаласының есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылары үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 2/132 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 мамырда № 1375 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 3/522 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 27.09.2024 № 3/522 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабының 34 тармағына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 292 "Есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес Алматы қаласының есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылары үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета
Постановление акимата города Алматы от 27 апреля 2017 года № 2/132. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 мая 2017 года № 1375. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27 сентября 2024 года № 3/522
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27.09.2024 № 3/522 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 34 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 292 "Об утверждении Типовых правил расчета норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.

2. Алматы қаласы Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке жүктелсін.

2. Управлению энергетики и коммунального хозяйства города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Аукенова.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 27 сәуірдегі
№ 2/132 қаулысына
1 қосымша
Алматы қаласының есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылары үшін сумен
жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары
Атауы
Бір адамға шаққандағы тұтыну нормасы
Өлшем бірлігі
1
Көшедегі су колонкаларынан су тарату
25
Тәулігіне литрден
2
Су құбыры және кәріз жүйесі бар, ванналары жоқ

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 27 апреля 2017 года
№ 2/132
Нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению для
потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета
Наименование
Норма потребления на одного человека
Единица измерения
1
Разбор воды из уличных колонок
25
Литры в сутки
2
С водопроводом и канализацией, без ванн

100
Тәулігіне литрден
3
Су құбыры мен кәріз жүйесі, газбен жабдықтау желісі бар немесе қатты отынмен жұмыс істейтін, ванналары жоқ
125
Тәулігіне литрден
4
Су құбыры және кәріз жүйесі, қатты отынмен жұмыс істейтін, су қыздыратын ванналары (моншалары) бар
150
Тәулігіне литрден
5
Су құбыры және кәріз жүйесі,қол жуғыштармен, жуғыштармен, душтармен жабдықталған орталық ыстық сумен жабдықтау жүйесі бар
160
Тәулігіне литрден
6
Су құбыры және кәріз жүйесі, газ және электрлік су қыздырғыштарымен жабдықталған ванналары (моншалары) бар
200
Тәулігіне литрден
7
Су құбыры және кәріз жүйесі, орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау желісі, душтармен жабдықталған, отыратын ванналары (моншалар) бар

100
Литры в сутки
3
С водопроводом и канализацией, газоснабжением или на твердом топливе, без ванн
125
Литры в сутки
4
С водопроводом и канализацией, ваннами (банями) с водонагревателями, работающими на твердом топливе
150
Литры в сутки
5
С водопроводом и канализацией, с центральным горячим водоснабжением, оборудованные умывальниками, мойками, душами
160
Литры в сутки
6
С водопроводом и канализацией, ваннами (банями), с газовыми и электрическими водонагревателями
200
Литры в сутки
7
С водопроводом и канализацией, центральным горячим водоснабжением, сидячим ваннами (банями), оборудованными душами