VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVІ сессиясының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 99 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 мамырда № 1376 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1333 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 154-156 санында және 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 155-156 санында жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы кезектен тыс XIV - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1349 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 16 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 32-33 санында және 2017 жылғы 16 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 32 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 78 шешіміне енгізілген өзгерістермен, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"484 733 965,3" сандары "504 853 835,3" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолдағы "352 455 986" сандары "360 000 000" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" деген жолдағы "30 989 646,3" сандары "40 089 646,3" сандарымен ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жолдағы "4 864 144" сандары "8 340 000" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"487 195 367,2" сандары "502 584 881,2" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасында:
"14 288 097,2" сандары "27 251 423,2" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "14 288 097,2" сандары "27 413 277,2" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-29 050 570,1" сандары "-37 283 540,1" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"29 050 570,1" сандары "37 283 540,1" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года №66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы"
Решение ХVI сессии маслихата города Алматы VI созыва от 24 мая 2017 года N 99. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 мая 2017 года за N 1376. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1333, опубликовано 29 декабря 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 154-156 и 29 декабря 2016 года в газете "Вечерний Алматы" № 155-156), с изменениями, внесенными решением внеочередной XIV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 3 марта 2017 года № 78 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1349, опубликовано 16 марта 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 32-33 и 16 марта 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 32), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "484 733 965,3" заменить цифрами "504 853 835,3";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "352 455 986" заменить цифрами "360 000 000";
в строке "неналоговым поступлениям" цифры "30 989 646,3" заменить цифрами "40 089 646,3";
в строке "поступления от продажи основного капитала" цифры "4 864 144" заменить цифрами "8 340 000".
в подпункте 2):
цифры "487 195 367,2" заменить цифрами "502 584 881,2".
в подпункте 4):
цифры "14 288 097,2" заменить цифрами "27 251 423,2";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "14 288 097,2" заменить цифрами "27 413 277,2".
в подпункте 5):
цифры "-29 050 570,1" заменить цифрами "-37 283 540,1".
в подпункте 6):
цифры "29 050 570,1" заменить цифрами "37 283 540,1".

19 567
1
2
3
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
18 983 224
027
Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
12 014 713
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 968 511
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 443 866
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 049 989
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
393 877
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
292 597
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
292 597
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 919 403
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
22 875
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 896 528
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 948
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 948
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
287 605
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
287 605
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
495 800
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
495 800
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
5 409 565
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175 466
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
543 719
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 159 952
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
410 688
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
221 709
1
2
3
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
142 699
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
259 442
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

19 567
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
18 983 224
027
Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы
12 014 713
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 968 511
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 443 866
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 049 989
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
393 877
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
292 597
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
292 597
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 919 403
018
Организация профессионального обучения
22 875
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 896 528
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 948
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 948
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
287 605
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
287 605
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
495 800
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
495 800
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 409 565
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
175 466
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
543 719
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 159 952
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
410 688
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
221 709
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
142 699
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
259 442
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

8 536
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 487 354
05
Денсаулық сақтау
51 093 831
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
738 348
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
738 348
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 626 158
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 005 827
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
341 788
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
278 543
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 985 531
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
1 289 586
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 695 945
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
17 193 053
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 753 275
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
232 992
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 407 702
021
Онкогематологиялық аурылармен ауыратын науқастарды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
716 180
1
2
3
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 925 299
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 168 098
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 829 807
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
159 700
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 740 586
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 095 668
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу

8 536
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 487 354
05
Здравоохранение
51 093 831
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
738 348
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
738 348
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 626 158
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 005 827
006
Услуги по охране материнства и детства
341 788
007
Пропаганда здорового образа жизни
278 543
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
7 985 531
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
1 289 586
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 695 945
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
17 193 053
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 753 275
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
232 992
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 407 702
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
716 180
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 925 299
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 168 098
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 829 807
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
159 700
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 740 586
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 095 668
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

459 398
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
185 520
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 263 818
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
6 237 976
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
25 842
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
10 987 682
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
341 997
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
690 286
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
326 474
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
137 931
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 601
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
9 480 370
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 558 655
1
2
3
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
1 558 655
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 158 700
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 256 135
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
468 472
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 378
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 444
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
961 314
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
266 456
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

459 398
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
185 520
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 263 818
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
6 237 976
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
25 842
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
10 987 682
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
341 997
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
690 286
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
326 474
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
137 931
030
Капитальные расходы государственного органа
5 601
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
9 480 370
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 558 655
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
1 558 655
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 158 700
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 256 135
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
468 472
006
Государственная адресная социальная помощь
17 378
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 444
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
961 314
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
266 456
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

476 610
048
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
21 461
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 038 172
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
955 604
037
Әлеуметтік сауықтандыру
82 568
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 224 554
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 224 554
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
412 851
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
412 851
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 224 600
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
3 224 600
1
2
3
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 191 062
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 318 118
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
57 655
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 127 431
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 675 647
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 373 824
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 172
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
206 298
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
299 917
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 695 420
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
505 007
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
28 807
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
319 214
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
110 216
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
442 636
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
220 791
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

476 610
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
21 461
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 038 172
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
955 604
037
Социальная реабилитация
82 568
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 224 554
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 224 554
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
412 851
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 851
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
3 224 600
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 224 600
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
7 191 062
003
Программа занятости
2 318 118
007
Оказание жилищной помощи
57 655
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 127 431
009
Социальная поддержка инвалидов
1 675 647
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 373 824
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 172
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
206 298
030
Обеспечение деятельности центров занятости
299 917
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 695 420
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
505 007
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
28 807
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
319 214
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
110 216
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
442 636
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
220 791
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

4 490
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
20 036
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 529 050
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 816 045
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
467 904
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
467 904
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
15 191 728,9
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 617
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
8 308 207,6
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 502 911,3
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
300 500
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 972 493
1
2
3
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
578 665
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 656
003
Жер қатынастарын реттеу
452 359
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 650
391
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 767
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 325
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 442
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 207 136
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 955 854
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
257 936
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 697 918
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
130 125
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126 125
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 000
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы

4 490
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
20 036
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 529 050
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 816 045
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
467 904
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
467 904
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
15 191 728,9
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
107 617
004
Мероприятия по охране окружающей среды
8 308 207,6
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 502 911,3
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
300 500
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 972 493
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
578 665
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
114 656
003
Регулирование земельных отношений
452 359
008
Капитальные расходы государственного органа
11 650
391
Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
57 767
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
52 325
003
Капитальные расходы государственного органа
5 442
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 207 136
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 955 854
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
257 936
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 697 918
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
130 125
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
126 125
003
Капитальные расходы государственного органа
4 000
390
Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы

121 157
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 157
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 000
12
Көлiк және коммуникация
33 160 671
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
27 902 503
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
15 764 625
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 137 878
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 258 168
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142 203
005
Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету
377 532
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
4 118 890
1
2
3
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
619 543
13
Басқалар
18 558 245
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 487 460
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
5 487 460
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
144 127
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
144 127
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
4 658 538
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
310 000
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 057 538
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
7 254 915
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
7 254 915
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
450 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

121 157
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
117 157
003
Капитальные расходы государственного органа
4 000
12
Транспорт и коммуникации
33 160 671
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
27 902 503
007
Развитие транспортной инфраструктуры
15 764 625
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
12 137 878
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
5 258 168
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
142 203
005
Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом
377 532
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
4 118 890
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
619 543
13
Прочие
18 558 245
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
5 487 460
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
5 487 460
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
144 127
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
144 127
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
4 658 538
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
310 000
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 057 538
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
291 000
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
7 254 915
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
7 254 915
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
450 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов