Қосымша дәрі-дәрмектер беру туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVІ сессиясының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 104 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 1380 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 18 қыркүйектегі № 94 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 18.09.2021 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес VІ сайланған Aлматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орфандық және сирек кездесетін аурулармен ауыратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде қосымша "Агалнидаза (Фабразим)", "Ритуксимаб (Мабтера)", "Инфликсимаб", "Рилузол (Боризол)", "Элтромбопаг (Револейд)" дәрілік заттары тегін берілсін.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Aлматы қаласы мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Х. Есеноваға және Aлматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін.
4. Осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХVI сессиясының
төрағасы Ш. Умаров
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев

О дополнительном предоставлении лекарственных средств
Решение ХVI сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2017 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 15 июня 2017 года № 1380. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18 сентября 2021 года № 94
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18.09.2021 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Aлматы VІ-го созыва РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства "Агалнидаза (Фабразим)", "Ритуксимаб (Мабтера)", "Инфликсимаб", "Рилузол (Боризол)", "Элтромбопаг (Револейд)" отдельным категориям граждан больных орфанными и редкими заболеваниями при амбулаторном лечении бесплатно.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-культурному развитию маслихата города Алматы Х. Есенову и заместителя акима города Алматы Р. Тауфикова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХVI-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва Ш. Умаров
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев