Алматы қаласы мәслихатының 1998 жылғы 23 маусымдағы "Жалпы пайдаланатын қалалық жолаушылдар көлігін монополиясыздандыру және көлік қызметі рыногын құру туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVІІ сессиясының 2017 жылғы 29 маусымдағы № 123 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 шілдеде № 1391 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 486 қаулысымен бекітілген Құқықтық мониторинг жүргізу қағидаларына сәйкес VІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 1998 жылғы 23 маусымдағы "Жалпы пайдаланатын қалалық жолаушылдар көлігін монополиясыздандыру және көлік қызметі рыногын құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1998 жылғы 3 тамызда № 21 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған
Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
ХVІІ сессиясының төрағасы
М. Хасенов
VІ сайланған
Алматы қаласы
мәслихатының
хатшысы
Қ. Қазанбаев

О признании утратившим силу решение маслихата города Алматы от 23 июня 1998 года "О демонополизации городского пассажирского транспорта общего пользования и формирования рынка транспортных услуг"
Решение внеочередной ХVII сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 29 июня 2017 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 июля 2017 года № 1391
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" и Правилами проведения правового мониторинга, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2016 года № 486, маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 23 июня 1998 года "О демонополизации городского пассажирского транспорта общего пользования и формирования рынка транспортных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 03 августа 1998 года за № 21).
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХVIІ-й сессии маслихата
города Алматы
VІ-го созыва
М. Хасенов
Секретарь маслихата
города Алматы
VІ-го созыва
К. Казанбаев