Алматы қаласының жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі N 3/255 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде N 1398 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/492 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 29.11.2017 № 4/492 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 4 июля 2017 года N 3/255. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 28 июля 2017 года N 1398. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года N 4/492
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 29.11.2017 № 4/492 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 "Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Алматы қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:

В соответствии с пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 614 "Об утверждении Методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Алматы қаласының жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Алматы қаласы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін.

1. Установить тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.