Қосымша дәрі-дәрмектер беру туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХV сессиясының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 184 шешiмi. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 1441 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 18 қыркүйектегі № 94 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 18.09.2021 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9 бабы 1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орфандық және сирек кездесетін аурулармен ауыратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде қосымша "Физионил" ерітіндісі, "Паливизумаб", "Куван" дәрілік заттары тегін берілсін.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Х.А. Есеноваға және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.А. Дәрібаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXV сессиясының төрағасы
А. Төлепов
VІ сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы
Қ. Қазанбаев

О дополнительном предоставлении лекарственных средств
Решение ХХV сессии маслихата города Алматы VI созыва от 13 декабря 2017 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 декабря 2017 года № 1441. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18 сентября 2021 года № 94
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18.09.2021 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Алматы VI – го созыва РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства "Паливизумаб", "Куван", раствор "Физионил" отдельным категориям граждан больных орфанными и редкими заболеваниями при амбулаторном лечении бесплатно.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально - культурному развитию маслихата города Алматы Есенову Х.А. и заместителя акима города Алматы Дарибаева М.А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XXV-й cессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
А. Толепов
Секретарь
маслихата города Алматы
VI-го созыва
К. Казанбаев