Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 04 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 1365 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 12.04.2019 № 03 (ресми жарияланған күннен бастап, он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 – тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңының 42 бабының 3 тармағының 4) - тармақшасына сәйкес, Алматы қаласы Жетісу ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешіміне (2014 жылы 23 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1028 болып тіркелген, 2014 жылғы 01 мамырындағы "Алматы ақшамы" № 52-53 және 2014 жылғы 01 мамырындағы "Вечерний Алматы" № 51-52 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасында:
№ 321 сайлау учаскесінің орталығы келесі редакцияда шығарылсын:
"Орталығы: № 94 бөбекжай балабақшасы, Сейфуллин даңғылы 293, телефон 380-61-46";
№ 349 сайлау учаскесінің орталығы келесі редакцияда шығарылсын:
"Орталығы: № 109 жалпы білім беретін мектеп, Гончаров көшесі 23, телефон 263-91-17";
№ 536 сайлау учаскесінің орталығы келесі редакцияда шығарылсын:
"Орталығы: № 148 мектеп-гимназиясы, "Құлагер" ықшам ауданы № 52А, телефон 239-96-63".
2. Осы шешім Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін, тіркелгеннен кейін ресми мерзімде баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы Жетісу ауданының әкімі аппаратының ресми интернет–ресурсында жариялансын.
3. Осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О внесении изменений в решение акима Жетысуского района города Алматы от 18 апреля 2014 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы"
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 14 марта 2017 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 7 апреля 2017 года № 1365. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 12 апреля 2019 года № 03
Сноска. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 12.04.2019 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 3 статьи 42 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах", аким Жетысуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жетысуского района города Алматы от 18 апреля 2014 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года № 1028, опубликованное в газетах "Алматы Ақшамы" от 01 мая 2014 года № 52-53 и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года № 51-52) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
центр избирательного участка № 321 изложить в следующей редакции: "Центр: Ясли сад № 94, проспект Сейфуллина 293, телефон 380-61-46";
центр избирательного участка № 349 изложить в следующей редакции: "Центр: Общеобразовательная школа № 109, улица Гончарова 23, телефон 263-91-17";
центр избирательного участка № 536 изложить в следующей редакции: "Центр: Школа-гимназии № 148, микрорайон "Кулагер" 52 А, телефон 239-96-63".
2. Произвести государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы, с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и на официальном интернет–ресурсе аппарата акима Жетысуского района города Алматы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау жүргізу Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж. Садвакасоваға жүктелсін.
Жетісу ауданының әкімі Т.Разақов

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района города Алматы Садвакасову Ж.
Аким Жетысуского района Т. Разаков