Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 02 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 1368 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес Алматы қаласы Түрксіб ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1030 болып енгізілген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 49-51 (4925) "Алматы ақшамы" және 2014 жылғы 29 сәуіріндегі № 49-50 (12726-12727) "Вечерний Алматы" газетінде ресми жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін: аталған шешімнің қосымшасындағы № 442, 443 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Түрксіб ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Қ. Қарсақбаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің м.а. М. Тәжібаев
Түрксіб ауданы әкімінің
2017 жылдың "_____"______
№______ шешіміне қосымша
№ 442 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Земнухов көшесі, № 37 үй.
"Жол техникаларын жөндеу" Жауакершілігі шектеулі серіктестігі
Шекарасы: Сортировочная көшесі мен Харьков көшесінің қилысынан солтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін. Земнухов көшесімен шығысқа қарай Свободная көшесіне дейін, әрі Свободная көшесімен оңтүстікке қарай Сортировочная көшесіне дейін. Сортировочная көшесімен батысқа қарай Харьков көшесімен Сортировочная көшесінің қилысына дейін.
№443 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Волгоградская көшесі, 22 үй.
"№11 жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Земнухов көшесінен бастап Харьков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бейсебаев көшесіне дейін. Бейсебаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тельман көшесіне дейін. Тельман көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Волгоград көшесіне дейін. Волгоград көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін. Бекмаханов көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Мойка-Қарасу өзеніне дейін. Өзен жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Балакирев көшесіне дейін. Балакирев көшесімен оңтүстік батысқа қарай Свободная көшесіне дейін. Свободная көшесімен солтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін.

О внесении изменений в решение акима Турксибского района города Алматы от 17 апреля 2014 года за № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 15 марта 2017 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 апреля 2017 года № 1368. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Турксибского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Турксибского района города Алматы от 17 апреля 2014 года за № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (нормативный правовой акт зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года за № 1030, опубликованного в газетах "Алматы Ақшамы" от 29 апреля 2014 года за № 49-51(4925) и "Вечерний Алматы" от 29 апреля 2014 года за № 49-50 (12726-12727) следующие изменения: в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 442, 443 согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима Турксибского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталон контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Турксибского района.
3. Контроль исполнения настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района Карсакбаеву Б.К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о.акима Турксибского
района города Алматы
М.Тажибаев
Приложение № 1
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 15 марта 2017 года № 02
Избирательный участок № 442
Центр: г.Алматы, улица Земнухова, дом 37
Товарищество с ограниченной ответственностью
"Ремонт путевой техники".
Границы: От пересечения улицы Сортировочная и Харьковская на север до улицы Земнухова, далее по улице Земнухова на восток до улицы Свободная. По улице Свободная на юг до ул.Сортировочной. По улице Сортировочная на запад до пересечения улицы Сортировочная и Харьковская.
Избирательный участок № 443
Центр: г.Алматы, улица Волгоградская, дом № 22
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 11".
Границы: От пересечения улицы Земнухова далее по улице Харьковской на север (восточная сторона) до улицы Бекмаханова. По улице Бекмаханова на восток (южная сторона) до улицы Бейсебаева, далее по улице Бейсебаева на юг (западная сторона) до улицы Тельмана. По улице Тельмана на восток (южная сторона) до улицы Волгоградской, далее по улице Волгоградской на север (восточная сторона) до улицы Бекмаханова. По улице Бекмаханова на восток (южная сторона) до речки Мойка-Карасу, по речке Мойка-Карасу на юг (западная сторона) до улицы Балакирева, по улице Балакирева на юго-запад до улицы Свободной. По улице Свободной на север до улицы Земнухова.