Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2017 жылғы 8 қарашадағы № 04 шешімі. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 21 қарашада № 1427 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 кыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Түрксіб ауданының әкімі ШЕШТІ:
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 1030 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 49-51 (4925) және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылғы 29 сәуіріндегі № 49-50 (12726-12727), санында ресми жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 424, 462, 463, 464 сайлау учаскелерінің шекаралары өзгертілсін және жаңадан ашылған № 551, 552, 553 сайлау учаскелерімен осы шешімнің қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейінен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Түрксіб ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.О. Торламбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім П. Кулагин
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы әкімінің
2017 жылғы 8 қарашадағы
№ 04 шешіміне қосымша
№ 424 сайлау учаскесі Орталығы: 050039, Алматы қаласы, Поддубный көшесі, 155 "№ 89 Жалпы білім беретін мектеп", Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 386-04-09

О внесении изменений и дополнений в решение акима Турксибского района города Алматы от 17 апреля 2014 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 8 ноября 2017 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 ноября 2017 года № 1427. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Турксибского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Турксибского района города Алматы от 17 апреля 2014 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года № 1030, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" от 29 апреля 2014 года № 49-51 (4925) и "Вечерний Алматы" от 29 апреля 2014 года № 49-50 (12726-12727)) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 424, 462, 463, 464 и дополнить вновь образованными избирательными участками № 551, 552, 553 согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима Турксибского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Турксибского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района Торламбаева Б.О.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким П. Кулагин
Приложение
к решению акима
Турксибского
района города Алматы
от 08 ноября 2017 года
№ 04
Избирательный участок № 424 Центр: 050039, город Алматы, улица Поддубного, 155
Коммунальное государственное учреждение "Образовательная
школа № 89", телефон: 386-04-09

Шекарасы: Майлин көшесіндегі жол айрығынан солтүстік шығысқа Мирный көшесіне дейін, Мирный көшесінің шығыс жағы Аэропорт көліне дейін, Аэропорт көлінің бойымен оңтүстікке Кубеева көшесі батыс жаққа Токай көшесінің № 107 үйіне дейін, Майлин көшесімен солтүстікке қарай № 216, 214, 212, 210, 208, 206 көппәтерлі үйлер қосылмайды.
№ 462 Сайлау учаскесі Орталығы: 050056, Алматы қаласы, Шемякин көшесі, 131 үй "№ 1 Алматы педагогикалық колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, телефон: 290-05-44
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Шемякин көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дагестанская көшесінің қиылысына дейін, Дагестанская көшесінің оңтүстік жағы шығысқа қарай Айтықов көшесіне дейін, Айтықов көшесі бойымен (үйлерді қоспағанда) солтүстікке қарай Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойымен (үйлерді қоспағанда) солтүстік-шығысқа қарай аудан шекарасына дейін, аудан шекарасынан оңтүстік батысқа қарай Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылынан батысқа қарай (солтүстік жағы) Шемякин көшесінің қиылысына дейін.
№ 463 Сайлау учаскесі Орталығы: 050056, Алматы қаласы, Гете көшесі, 177 үй "№ 17 Жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Янка Купала көшесінен батысқа қарай Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің бойымен екі жағы солтүстікке қарай Енисейский көшесіне дейін, Енисейский көшесі бойымен оңтүстік жағы шығысқа қарай Федосеев көшесіне дейін, Федосеев көшесі бойымен батыс жағы № 2 үйге дейін № 2 үйден Федосеева көшесінің Кіші Алматинка өзен арнасы бойымен оңтүстікке қарай № 28 үйге дейін. Баймағамбетов көшесі бойымен оңтүстікке қарай Айтықов көшесіне дейін, Айтықов көшесінен оңтүстікке қарай Неткалиев көшесіне дейін, батысқа қарай Шемякин көшесіне дейін, Шемякин көшесінің бойымен солтүстікке қарай Янка Купала көшесіне дейін.
№ 464 Сайлау учаскесі Орталығы: 050054, Алматы қаласы, Папанин көшесі, 220 үй Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 4 Қалалық клиникалық аурухана" Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, телефон: 234-00-38
Шекарасы: Сүйінбай даңғылынан Хмельницкий көшесі оңтүстік жағымен шығысқа қарай Майлин көшесі, Майлин көшесінен солтүстік-шығысқа қарай Монтажный көшесіне дейін, Монтажный көшесінен шығысқа қарай атсыз көше бойымен (оңтүстік жағы), Кинологиялық орталығы учаскесінің төменгі шекара бойымен Жас Канат ықшам ауданының шекарасы Кіші Алматинка өзен арнасының бойымен Баймағамбетова көшесіндегі № 314 үйге дейін. Баймағамбетов көшесімен Енисейский көшесіне, Енисейский көшесінен (солтүстік жағы) Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесінің батыс жағынан оңтүстікке қарай Громов көшесіне дейін. Громов көшесінің солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін, Сүйінбай даңғылынан Богдан Хмельницкий көшесіне дейін.
№ 551 сайлау учаскесі Орталығы: 050056, Алматы қаласы, Жас қанат ықшам ауданы, 129 үй, "№ 198 Жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

Границы: от развязки по улице Майлина на северо-восток до улицы Мирная, по улице Мирная на восток до озера Аэропорта, вдоль озера Аэропорта на юг до улицы Кубеева далее на запад до улицы Тукая, № 107 на север до улицы Майлина исключая дома № 216, 214, 212, 210, 208, 206 (многоквартирные дома).
Избирательный участок № 462 Центр: 050056, город Алматы, улица Шемякина, 131
Государственное коммунальное казенное предприятие
"Алматинский педагогический колледж № 1", телефон: 290-05-44
Границы: от проспекта Рыскулова по улице Шемякина на север (восточная сторона) до пересечении с улицей Дагестанской, по южной стороне улицы Дагестанской на восток до улицы Айтыкова, по улице Айтыкова (не включая дома) на север до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (не включая дома) на северо-восток до границы района, по юго-западной стороне до проспекта Рыскулова. От проспекта Рыскулова на запад (северная сторона) до пересечения с улицей Шемякина.
Избирательный участок № 463 Центр: 050056, город Алматы, улица Гете, 177, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17"
Границы: от улицы Янки Купала на запад до улицы Герцена по улице Герцена обе стороны на север до улицы Енисейской, по южной стороне улицы Енисейской на восток до улицы Федосеева дома № 2, от дома № 2 по улице Федосеева вдоль русла реки Малая Алматинка на юг до дома № 28 по улице. По Баймагамбетова на юг до улицы Айтыкова, по улице Айтыкова на юг до улицы Неткалиева, далее на запад до улицы Шемякина. По Шемякина на север до улицы Янки Купала.
Избирательный участок № 464 Центр: 050054, город Алматы, улица Папанина, 220
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного
ведения "Городская клиническая больница № 4", телефон: 234-00-38
Границы: от проспекта Суюнбая по южной стороне улицы Богдана Хмельницкого на восток до улицы Майлина, по улице Майлина на северо-восток до улицы Монтажная, от улицы Монтажной на восток по южной стороне безымянной улицы по нижней границе участка Кинологического центра до границы микрорайона Жас Канат вдоль русла реки Малая Алматинка до дома № 314 по улице Баймагамбетова далее до улицы Енисейской, по северной стороне улицы Енисейской до улицы Потанина, по западной стороне улицы Потанина на юг до улицы Громова. По северной стороне улицы Громова до проспекта Суюнбая, по проспекту Суюнбая до улицы Богдана Хмельницкого.
Избирательный участок № 551 Центр: 050056, город Алматы, микрорайон Жас Канат,
дом 129 Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 198",

телефон: 380-20-10, 385-64-84
Шекарасы: Баймағамбетов көшесіндегі № 314 үйдің шығыс жағымен Кіші Алматинка өзенінің солтүстік бойымен кинологиялық орталыққа дейін, кинологиялық орталықтан шығысқа қарай Жас қанат ықшам ауданының шекарасына дейін, Жас қанат ықшам ауданының оңтүстік батыс жағымен Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесінің батысына қарай Жас канат ықшам ауданының № 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 көппәтерлі үйлерін қоспағанда № 314 үйге дейін (Жас канат шағын ауданының жеке меншік үйлерін түгелдей қосқанда).
№ 552 сайлау учаскесі Орталығы: 050056, Алматы қаласы, Жас қанат ықшам ауданы, 129 үй "№ 198 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 380-20-10, 385-64-84
Шекарасы: Жас Канат ықшам ауданындағы № 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 көппәтерлі үйлер (28 үй) Баймағамбетова көшесіндегі 28 жеке меншік үйден бастап Кіші Алматинка өзенінің бойымен Баймағамбетов көшесіндегі 314 үйге, шығысқа қарай Жас Канат ықшам ауданындағы 1/32 үйге дейін.
№ 553 Сайлау учаскесі Орталығы: 050039, Алматы қаласы, Поддубный көшесі, 155 үй "№ 89 Жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 251-28-29
Шекарасы: Топчиев көшесінің № 63 үйінен Маяк тұрғын үй массивінің батыс жағы Аэропортовский өзені бойымен Бухтарминский көшесіне дейін, Бухтарминский көшесінің солтүстік-шығыс жағы Авиатор сая-жай қонысының жеке-меншік үйлерін қосқанда Бухтарминский көшесінен Топчиева көшесінің № 63 үйінің оң жағына дейін.

телефон: 380-20-10, 385-64-84
Границы: по восточной стороне улицы Баймагамбетова от дома № 314 на север вдоль русла реки Малая Алматинка до кинологического центра, от кинологического центра на восток до границы микрорайона Жас Канат, по юго-западной границе микрорайона Жас Канат до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова на запад, исключая многоквартирные дома микрорайона Жас Канат № 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 до дома № 314 (включая полностью частный сектор микрорайона Жас Канат).
Избирательный участок № 552 Центр: 050056, город Алматы, микрорайон Жас Канат,
дом 129 Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 198",
телефон: 380-20-10, 385-64-84
Границы: многоквартирный сектор микрорайона Жас Канат дома № 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 (28 домов) включая частные дома по улице Баймагамбетова от дома № 28 вдоль русла реки Малая Алматинка до дома № 314 по улице Баймагамбетова, далее на восток до дома № 1/32 в микрорайоне Жас Канат.
Избирательный участок № 553 Центр: 050039, город Алматы, улица Поддубного, 155
Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 89",
телефон: 251-28-29
Границы: от дома № 63 по улице Топчиева по западной стороне жилого массива Маяк вдоль Аэропортовского озера до улицы Бухтарминская по улице Бухтарминская на юго-восток включая частные дома дачного массива Авиатор, от улицы Бухтарминской на юг до дома № 63 по улице Топчиева.