"Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 58 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 4079 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 149 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.05.2019 № 149 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 493 қаулысының (2016 жылғы 10 ақпанда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3582 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 58 қаулысымен бекітілген
"Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2017 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 марта 2017 года № 4079. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27 мая 2019 года № 149
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27.05.2019 № 149 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами".
2. Признать утратившим силу постановление акимата Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 493 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (опубликовано 10 февраля 2016 года в Информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3582).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2017 года № 58
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами"

1. Жалпы ережелер
1. "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі - Регламент) "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 15-02/655 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12091 болып тіркелген) бекітілген "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде әзірленді.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес көрсетеді.
3. Өтінімді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz, www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
4. Көрсетілетін қызметті берушіге және порталға құжаттардың топтамасын тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
лицензияны және лицензияға қосымшаны беру үшін – 15 (он бес) жұмыс күні;
лицензияны қайта ресімдеу үшін – 3 (үш) жұмыс күні;
лицензияның телнұсқасын беру үшін – 2 (екі) жұмыс күні.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау), пестицидтерді (улы химикаттарды) өткізу, пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия не осы Стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттiк қызметтi ұсыну нысаны – электрондық.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін қағаз жеткізгіште алуға көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген жағдайда мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі электрондық нысанда ресімделеді, басып шығарылады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысының мөрімен және қолымен куәландырылады.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (далее – Регламент) разработан на основании стандарта государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июля 2015 года № 15-02/655 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (далее – Стандарт), (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12091).
2. Государственная услуга оказывается местным исполнительным органом Северо-Казахстанской области (далее – услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
3. Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее – портал);
4. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугодателю и на портал:
для выдачи лицензии и приложения к лицензии – 15 (пятнадцать) рабочих дней;
для переоформления лицензии – 3 (три) рабочих дня;
для выдачи дубликата лицензии – 2 (два) рабочих дня;
5. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги: лицензия на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализации пестицидов (ядохимикатов), применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами (далее – лицензия), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта.
Форма предоставления государственной услуги – электронная.
В случае обращения к услугодателю за результатом оказания государственной услуги на бумажном носителе результат оказания государственной услуги оформляется в электронной форме, распечатывается и заверяется печатью и подписью руководителя услугодателя.

7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушылар) ақылы негізде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті алушының орналасқан жері бойынша "Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 471-бабына сәйкес бюджетке қызмет түрімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым төлейді:
1) қызметтің осы түрімен айналысу құқығына лицензия беру кезінде лицензиялық алым 10 айлық есептік көрсеткішті (бұдан әрі – AЕК) құрайды;
2) лицензияларды қайта ресімдегені үшін лицензиялық алым лицензия беру кезіндегі мөлшерлемеден 10 пайызын құрайды, бірақ 4 АЕК-тен аспайды;
3) лицензияның телнұсқасын бергені үшін лицензиялық алым лицензия беру кезіндегі мөлшерлемеден 100 пайызын құрайды.
Лицензиялық алымды төлеу екінші деңгейдегі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы жүзеге асырылады.
Портал арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға электрондық сұрау салу берілген жағдайда төлем "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы жүзеге асырылады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 30.10.2018 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8. Жұмыс кестесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден жұмаға дейін қоса алғанда сағат 13-00-ден 14-30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
Өтініш қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 17.30-ға дейін жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен көрсетіледі;
2) порталдың – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) іс-қимылдары тәртібін сипаттау
9. Көрсетілетін қызметті алушы (не оның өкілі) жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы:

7. Государственная услуга оказывается на платной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатели).
При оказании государственной услуги услугополучатель оплачивает в бюджет по месту нахождения услугополучателя лицензионный сбор за право занятия деятельностью в соответствии со статьей 554 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)":
1) лицензионный сбор при выдаче лицензии за право занятия данным видом деятельности составляет 10 (десять) месячных расчетных показателей (далее - МРП);
2) лицензионный сбор за переоформление лицензии составляет 10 (десять) процентов от ставки при выдаче лицензии;
3) лицензионный сбор за выдачу дубликата лицензии составляет 100 (сто) процентов от ставки при выдаче лицензии.
Оплата лицензионного сбора осуществляется через банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций.
В случае подачи электронного запроса на получение государственной услуги через портал, оплата может осуществляться через платежный шлюз "электронного правительства" (далее – ПШЭП)".
Сноска. Пункт 7 в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 30.10.2018 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
8. График работы:
1) услугодателя – с понедельника по пятницу включительно, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется с 9.00 до 17.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
9. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги являются заявки по установленной форме:
через канцелярию услугодателя:

1) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшiн:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін жеке және заңды тұлғалардың өтініші;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайды қоспағанда, қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығына лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 3-қосымшаға сәйкес пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы мәліметтер (бұдан әрі - мәліметтер) нысаны.
2) лицензиясы бар қызмет түрi шеңберiнде лицензияға қосымшаны алу үшiн:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін жеке және заңды тұлғалардың өтініші;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;
3) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресiмдеу үшiн:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін жеке және заңды тұлғалардың өтініші;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайды қоспағанда, лицензияны қайта ресімдеу үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі;
мемлекеттік ақпараттық жүйелерде ақпарат қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болатын өзгерістер туралы ақпарат бар құжаттардың көшірмелері.
4) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны жоғалтқан, бүлдірген кезде лицензия туралы мәліметтерді тиісті ақпараттық жүйелерден алу мүмкіндігі болмаған кезде ғана лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын алу үшін:
еркін нысанда өтініш;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайды қоспағанда, лицензияның телнұсқасын беру үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі;
портал арқылы:
1) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшiн:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 2-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін жеке және заңды тұлғалардың өтініші;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайды қоспағанда, қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығына лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;

1) для получения лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление физического или юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии по форме, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту;
копию документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
форма сведений о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализации пестицидов (ядохимикатов), применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами (далее – форма сведений), согласно приложению 3 к настоящему Регламенту;
2) для получения приложения к лицензии в рамках вида деятельности, на который имеется лицензия:
заявление физического или юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии по форме, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту;
форма сведений, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту;
3) для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление физического или юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии по форме, согласно приложению 4 к настоящему Регламенту;
копию документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора за переоформление лицензии, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
копии документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах;
4) при утере, порче лицензии и (или) приложения к лицензии для получения дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии лишь при отсутствии возможности получения сведений о лицензии из соответствующих информационных систем:
заявление в произвольной форме;
копия документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора за выдачу дубликата лицензии, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
через портал:
1) для получения лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление физического или юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту;
электронная копия документа, подтверждающая оплату лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
форма сведений, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту;

2) лицензиясы бар қызмет түрi шеңберiнде лицензияға қосымшаны алу үшiн:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 2-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін жеке және заңды тұлғалардың өтініші;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;
3) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресiмдеу үшiн:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентке 4-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін жеке және заңды тұлғалардың өтініші;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайды қоспағанда, лицензияны қайта ресімдеуге лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі;
мемлекеттік ақпараттық жүйелерде ақпарат қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болатын өзгерістер туралы ақпарат бар құжаттың электрондық көшірмесі.
4) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны жоғалтқан, бүлдірген кезде лицензия туралы мәліметтерді тиісті ақпараттық жүйелерден алу мүмкіндігі болмаған кезде ғана лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайды қоспағанда, лицензияның телнұсқасын беру үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі.
Жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжат, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу), ЭҮТШ арқылы төленген жағдайды қопспағанда жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде:
көрсетілетін қызметті берушіге – қағаз жеткізгіштегі өтініштің қабылданғанын растау көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде оның көшірмесінде құжаттар топтамасын қабылдау уақыты мен күнін және құжатты қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің атын (бар болса) көрсете отырып, тіркеу туралы белгі қойылғаны болып табылады;
портал арқылы – көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салудың қабылдануы туралы мәртебе көрсетіледі.
10. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:

2) для получения приложения к лицензии в рамках вида деятельности, на который имеется лицензия:
заявление физического или юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту;
форма сведений, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту;
3) для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление физического или юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 4 к настоящему Регламенту;
электронная копия документа, подтверждающая оплату лицензионного сбора за переоформление лицензии, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
электронная копия документа, содержащего информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах;
4) при утере, порче лицензии и (или) приложения к лицензии для получения дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии лишь при отсутствии возможности получения сведений о лицензии из соответствующих информационных систем:
запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя;
электронная копия документа, подтверждающая оплату лицензионного сбора за выдачу дубликата лицензии, за исключением случаев оплаты через ПШЭП.
Сведения о документе, удостоверяющем личность физического лица, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, о государственной регистрации в качестве индивидуального предпринимателя, за исключением случаев оплаты через ПШЭП, услугодатель получает из соответствующих государственных систем через шлюз "электронного правительства".
При сдаче услугополучателем всех необходимых документов:
услугодателю – подтверждением принятия заявления на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов и фамилия, имя, отчество (при его наличии) ответственного лица принявшего документы;
через портал – в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги.
10. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады, өтінішті тіркейді, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсырады – 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы тиісті бұрыштаманы қояды және құрылымдық бөлімшенің басшысына құжаттар пакетін тапсырады – 30 (отыз) минут;
3) құрылымдық бөлімшенің басшысы құжаттарды қоса өтінішті зерделейді және көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысын айқындайды – 30 (отыз) минут;
4) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын және рәсімдеу дұрыстығын тексереді, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің аумақтық бөлімшесіне (бұдан әрі – келісуші орган) сұратуды жібереді не өтінішті әрі қарай қарауда жазбаша дәлелденген бас тартуды береді:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін – 2 (екі) жұмыс күні;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін – 1 (бір) жұмыс күні;
лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін – 3 (үш) сағат.
5) келісуші орган ұсынылған құжаттарды қарайды, өтініш берушінің ұсынылған талаптардың сәйкестігі немесе сәйкессіздігі туралы жауап жібереді:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін – 10 (он) жұмыс күні;
лицензияны қайта ресімдеу үшін – 1 (бір) жұмыс күні;
лицензияның телнұсқасын алу үшін – 1 (бір) жұмыс күні;
6) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық берушінің жауапты орындаушысы келісуші органның тиісті шешімі негізінде электрондық немесе қағаз тасымалдағышта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды не құрылымдық берушінің басшысына мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын келісу үшін енгізеді:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны – 2 (екі) жұмыс күні;
қайта ресімделген лицензияны – 5 (бес) жұмыс күні;
лицензияның телнұсқасын – 2 (екі) сағат;
мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын құрылымдық бөлімшенің басшысына келісу үшін енгізеді;
7) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін келіседі және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға тапсырады – 30 (отыз) минут;
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қолын қояды және оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тапсырады – 30 (отыз) минут;
9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 30 (отыз) минут.

1) работник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов, регистрацию заявления, передает их руководителю услугодателя – 30 (тридцать) минут;
2) руководитель услугодателя налагает соответствующую визу и передает пакет документов руководителю структурного подразделения – 30 (тридцать) минут;
3) руководитель структурного подразделения изучает заявление с приложением документов и определяет ответственного исполнителя структурного подразделения услугодателя – 30 (тридцать) минут;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя проверяет полноту и правильность оформления представленных документов, направляет запрос в территориальное подразделение Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее – согласующий орган) либо дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления:
для получения лицензии и (или) приложения к лицензии – 2 (два) рабочих дня;
для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии – 1 (один) рабочий день;
для получения дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии – 3 (три) часа;
5) согласующий орган рассматривает представленные документы, выносит решение о соответствии или несоответствии заявителя предъявляемым требованиям:
для получения лицензии и (или) приложения к лицензии – 10 (десять) рабочих дней;
для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии – 1 (один) рабочий день;
для получения дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии – 1 (один) рабочий день;
6) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя на основании соответствующего решения согласующего органа подготавливает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в электронном виде или на бумажном носителе, либо вносит проект результата оказания государственной услуги руководителю структурного подразделения для согласования;
лицензию и (или) приложение к лицензии – 2 (два) рабочих дня;
переоформленную лицензию и (или) приложение к лицензии – 5 (пять) часов;
дубликат лицензии и (или) приложение к лицензии – 2 (два) часа;
7) руководитель структурного подразделения услугодателя согласовывает результат оказания государственной услуги и передает на подпись руководителю услугодателя – 30 (тридцать) минут;
8) руководитель услугодателя подписывает результат государственной услуги и передает его работнику канцелярии услугодателя – 30 (тридцать) минут;
9) работник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает услугополучателю результат государственной услуги – 30 (тридцать) минут.

11. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижелері:
1) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындау;
4) сұратуды келісуші органға жіберу не өтінішті әрі қарай қарауда жазбаша дәлелденген бас тартуды көрсетілетін қызметті алушыға жіберу:
5) келісуші органның ұсынылған талаптардың сәйкестігі немесе сәйкессіздігі туралы шешімі;
6) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындау не электрондық немесе қағаз тасымалдағышта мемлекеттік қызметті көрсетуден дәлелді бас тарту;
7) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін келісу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға тапсыру;
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою және оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тапсыру;
9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерімен мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне көрсетілетін қызметті берушінің қызметкерлері іске қосылды:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшенің басшысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы;
5) келісуші орган.
13. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметшілері) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады, өтінішті тіркейді, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсырады – 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы тиісті бұрыштаманы қояды және құрылымдық бөлімшенің басшысына құжаттар пакетін тапсырады – 30 (отыз) минут;
3) құрылымдық бөлімшенің басшысы құжаттарды қоса өтінішті зерделейді және көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысын айқындайды – 30 (отыз) минут;
4) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын және рәсімдеу дұрыстығын тексереді, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің аумақтық бөлімшесіне (бұдан әрі – келісуші орган) сұратуды жібереді не өтінішті әрі қарай қарауда жазбаша дәлелденген бас тартуды береді:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін – 2 (екі) жұмыс күні;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін – 1 (бір) жұмыс күні;
лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін – 3 (үш) сағат.

11. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления услугополучателя;
2) резолюция руководителя услугодателя;
3) определение ответственного исполнителя услугодателя;
4) направление запроса в согласующий орган, либо направление услугополучателю письменного мотивированного отказа в дальнейшем рассмотрении заявления;
5) решение согласующего органа о соответствии или несоответствии заявителя предъявляемым требованиям;
6) подготовка проекта результата оказания государственной услуги либо мотивированного отказа в оказании государственной услуги в электронном или на бумажном носителе;
7) согласование и передача проекта результата государственной услуги на подпись руководителю услугодателя;
8) подписание руководителем услугодателя результата государственной услуги и передача его работнику канцелярии услугодателя;
9) регистрация и выдача услугополучателю результата государственной услуги работником канцелярии услугодателя.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы работники услугодателя:
1) работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель структурного подразделения услугодателя;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя;
5) согласующий орган
13. Описание последовательности каждой процедуры (действия) между структурными подразделениями услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) работник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов, регистрацию заявления, передает их руководителю услугодателя – 30 (тридцать) минут;
2) руководитель услугодателя налагает соответствующую визу и передает пакет документов руководителю структурного подразделения – 30 (тридцать) минут;
3) руководитель структурного подразделения изучает заявление с приложением документов и определяет ответственного исполнителя структурного подразделения услугодателя – 30 (тридцать) минут;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя проверяет полноту и правильность оформления представленных документов, направляет запрос в согласующий орган либо дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления:
для получения лицензии и (или) приложения к лицензии – 2 (два) рабочих дня;
для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии – 1 (один) рабочий день;
для получения дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии – 3 (три) часа;

5) келісуші орган ұсынылған құжаттарды қарайды, өтініш берушінің ұсынылған талаптардың сәйкестігі немесе сәйкессіздігі туралы жауап жібереді:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін – 10 (он) жұмыс күні;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін – 1 (бір) жұмыс күні;
лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін – 1 (бір) жұмыс күні;
6) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық берушінің жауапты орындаушысы келісуші органның тиісті шешімі негізінде электрондық немесе қағаз тасымалдағышта мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды не құрылымдық берушінің басшысына мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын келісу үшін енгізеді:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны – 2 (екі) жұмыс күні;
қайта ресімделген лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны– 5 (бес) сағат;
лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаны – 2 (екі) сағат;
мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын құрылымдық бөлімшенің басшысына келісу үшін енгізеді;
7) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін келіседі және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға тапсырады – 30 (отыз) минут;
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қолын қояды және оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тапсырады – 30 (отыз) минут;
9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 30 (отыз) минут.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
14. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсеткен кезде көрсетілетін қызметті алушы мен көрсетілетін қызметті берушінің іс-қимылдары тәртібі:
1) көрсетілетін қызметті алушы ЭЦҚ арқылы порталда тiркелуді (авторландыруды) жүзеге асырады;
2) көрсетілетін қызметті алушының деректерін растау туралы хабарлама қалыптастырылады не көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарлама қалыптастырылады немесе көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы түпнұсқалығының расталмауына байланысты бас тарту туралы хабарлама қалыптастырылады;
3) көрсетілетін қызметті алушының электрондық мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдауы, электрондық сұрау салу жолдарын толтырып, осы регламенттің 5-тармағында көрсетілген құжаттарды тіркеуі;

5) согласующий орган рассматривает представленные документы, выносит решение о соответствии или несоответствии заявителя предъявляемым требованиям:
для получения лицензии и (или) приложения к лицензии – 10 (десять) рабочих дней;
для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии – 1 (один) рабочий день;
для получения дубликата и (или) приложения к лицензии – 1 (один) рабочий день;
6) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя на основании соответствующего решения согласующего органа подготавливает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в электронном виде или на бумажном носителе, либо вносит проект результата оказания государственной услуги руководителю структурного подразделения для согласования;
лицензию и (или) приложение к лицензии – 2 (два) рабочих дня;
переоформленную лицензию и (или) приложение к лицензии – 5 (пять) часов;
дубликат лицензии и (или) приложение к лицензии – 2 (два) часа;
7) руководитель структурного подразделения услугодателя согласовывает результат оказания государственной услуги и передает на подпись руководителю услугодателя – 30 (тридцать) минут;
8) руководитель услугодателя подписывает результат государственной услуги и передает его работнику канцелярии услугодателя – 30 (тридцать) минут;
9) работник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает услугополучателю результат государственной услуги – 30 (тридцать) минут.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
14. Порядок действий услугополучателя и услугодателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию (авторизацию) на портале посредством ЭЦП;
2) формируется сообщение о подтверждении данных услугополучателя, либо формируется сообщение об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя или формируется сообщение об отказе в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
3) выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение полей электронного запроса и прикрепление документов, указанных согласно пункту 9 настоящего регламента;

1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 34-бабында анықталған тәртіпке сәйкес заңды тұлға-лицензиаттың қайта ұйымдастыру (тиісті ұяшықта Х көрсетіңіз):
бірігу _____________
қайта құру _________
қосылу _____________
бөліп шығару _______
бөліну _____________
2) заңды тұлға-лицензиат атауы өзгерген _______________________
3) заңды тұлға-лицензиаттың тұрғылықты жері өзгерген __________
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңына 1-қосымшада көзделген жағдайларда, лицензиат үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығарған; _____________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның орналасқан жерінің мекенжайы өзгерген _____________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған жағдайларда қайта ресімделуге__________________________
7) қызмет түрінің атауы өзгерген ___________________
8) кіші қызмет түрінің атауы өзгерген ________________
қағаз жеткізгіште _____
(егер лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болса Х таңбасын қою)
Заңды тұлғаның мекенжайы_______________________________________
(ел – шетелдік заңды тұлға үшін, почталық индексі, облыс, қала, аудан, елдімекен, көше аты, үйдің/ғимараттың (стационарлық ғимараттың) нөмірі
Электронды почта__________________________________________+____
Телефондары____________________________________________________
Факс___________________________________________________________
Банк шоты______________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе әрекеттерді (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің мекенжайы
_____________________________________________________________________
почталық индексі, облыс, қала, аудан, елдімекен, көше аты, үйдің/ғимараттың (стационарлық ғимараттың) нөмірі ______ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыс болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
барлық қоса берілген құжаттардың шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісім беретіндігі.
Басшы _____________ ___________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны Толтырылған күні: 20__ жылғы "__" __________
2 нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін жеке тұлғаның өтініші
__________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________
жеке тұлғаның тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болса) жеке сәйкестендіру нөмірі) жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуіңізді сұраймын (керегінің астын сызу)
20___ жылғы "___" _________ берілген №__________
_______________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның нөмірі (нөмірлері), берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген лицензиярдың атауы жүзеге асыруға
_____________________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) кiшi түрiнің толық атауы) төмендегі негіздер бойынша (тиісті ұяшықта Х көрсетіңіз):

1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния ____
преобразования ____
присоединения ____
выделения ____
разделения ____
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата ________
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата_____
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" ___________________
5) изменение адреса местонахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов _____________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан____________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности ___________________
8) изменение наименования подвида деятельности ________________
на бумажном носителе _____
(поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица________________________________________
страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта______________________________________________ Телефоны_______________________________________________________ Факс___________________________________________________________
Банковский счет________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
_______________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными; согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Руководитель _______ __________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Место печати
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года
Форма 2
Заявление физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии
В______________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от_____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение к лицензии (нужное подчеркнуть) №_________ от ______ 20___ года, выданную(ое)(ых) _____________ (номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего ___________________________________________________________ лицензию и (или) приложение(я) к лицензии) на осуществление _______________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):

1) жеке тұлға-лицензиат тегін, атын әкесінің атын (бар болған жағдайда) өзгерген _______
2) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелген, оның атауы өзгерген_________________
3) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелген, заңды мекенжайы өзгерген ____________
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңына 1-қосымшада көзделген жағдайларда, лицензиат үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығарған ________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның орналасқан жерінің мекенжайы өзгерген ________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған жағдайларда ________
7) қызмет түрінің атауы өзгерген ____________________
8) кіші қызмет түрінің атауы өзгерген _______________
қағаз жеткізгіште _____
(егер лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болса Х таңбасын қою)
Жеке тұлғаның тұрғылықты мекенжайы_____________________________
(почталық индексі, облыс, қала, аудан, елдімекен, көше аты, үйдің/ғимараттың нөмірі)
Электронды почта_______________________________________________
Телефондары____________________________________________________
Факс___________________________________________________________
Банк шоты______________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе әрекеттерді (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің мекенжайы
_____________________________________________________________________
(почталық индексі, облыс, қала, аудан, елдімекен, көше аты, үйдің/ғимараттың (стационарлық ғимараттың) нөмірі
______ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыс болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
барлық қоса берілген құжаттардың шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісім беретіндігі.
Жеке тұлға _________ ______________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны (бар болған жағдайда)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__" ______
Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процесстерінің анықтамалығы
А. Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызметті көрсеткен кезде
Шартты белгілер:
Б. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсеткен кезде
Шартты белгілер:

1) изменения фамилии, имени, отчества (при его наличии) физического лица-лицензиата ___
2) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его наименования ________
3) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его юридического адреса ________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан "О разрешениях и
уведомлениях" ______
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов ________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан ________
7) изменение наименования вида деятельности ___________
8) изменение наименования подвида деятельности ________
на бумажном носителе _______ (поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес местожительства физического лица_________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта______________________________________________ Телефоны_______________________________________________________ Факс___________________________________________________________
Банковский счет________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)___________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что: все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии; заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности; все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными; согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Физическое лицо ____ __________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Место печати (в случае наличия) Дата заполнения: "_" _ 20_ года
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
А. При оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
Условные обозначения:
Б. При оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения: