"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 13/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4149 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 20/17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 13.04.2018 № 20/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/6 "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Северо-Казахстанской области"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2017 года № 13/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 апреля 2017 года № 4149. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 апреля 2018 года № 20/17
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 13.04.2018 № 20/17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3577 болып тіркелді, 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан" және "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшада, 3-тармақтың кестесі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/6 "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3577, опубликовано 28 января 2016 года в газетах "Солтүстік Қазақстан" и "Северный Казахстан") следующие изменения:
в приложении, утвержденном указанным решением, таблицу пункта 3 изложить в новой редакции согласно приложению;
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. Экологиялық рұқсатсыз, сондай-ақ белгіленген нормативтерден тыс қоршаған эмиссиялар үшін осы шешімде белгіленген мөлшерлемелер қолданылады.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХІІІ сессиясының төрағасы
Ю.Белоног
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
хатшысы
В.Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 28 наурыздағы № 13/3 шешіміне қосымша
Р/с
Ластағыш заттардың түрлері
1 тонна үшін төлемақы мөлшерлемелері (айлық есеп көрсеткіші)
1
2
3
1.
Көмірсутектер

"9. За эмиссии в окружающую среду без экологического разрешения, а также сверх установленных нормативов применяются ставки, установленные настоящим решением".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XIІI сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Ю. Белоног
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2017 год № 13/3
п/п
Виды загрязняющих веществ
Ставки платы за 1 тонну (месячный расчетный показатель)
1
2
3
1.
Углеводороды