"Мамлют", "Смирнов", "Согров" мемлекеттік табиғи қорғалымдары (зоологиялық) аумағында шаруашылық қызметтерге шектеу қою туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 10 қыркүйектегі № 261 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 153 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 мамырда № 4178 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27, 50-баптарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мамлют", "Смирнов", "Согров" мемлекеттік табиғи қорғалымдары (зоологиялық) аумағында шаруашылық қызметтерге шектеу қою туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 10 қыркүйектегі № 261 қаулысының (2008 жылғы 15 қазан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1691 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Қ. Ақсақалов

О признании утратившим силу постановления акимата Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2008 года N 261 "Об ограничении хозяйственной деятельности на территории государственных природных заказников (зоологических) "Мамлютский", "Смирновский", "Согровский"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2017 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 мая 2017 года № 4178
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об ограничении хозяйственной деятельности на территории государственных природных заказников (зоологических) "Мамлютский", "Смирновский", "Согровский" от 10 сентября 2008 года N 261 (опубликовано 15 октября 2008 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1691).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов