Өздерінің бақылау функцияларын жүзеге асыру үшін қажетті ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамының ұсыну нысандары мен мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 19 маусымдағы № 246 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 4247 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 1 қазандағы № 275 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 01.10.2018 № 275 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабының 2-1-тармағы 5) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылатын ақпарат пен құжаттардың:
1) сақтанушы үшін осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) сақтандырушы, өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамы үшін осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес;
3) агент үшін осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес;
4) ауданның жергілікті атқарушы органы үшін осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес нысандары белгіленсін.
2. Ақпаратты:
1) сақтанушы – осы қаулының 1-қосымшасымен белгіленген нысан бойынша ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі мекенжайына сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде;
2) сақтандырушы – 1, 2-қосымшалармен белгіленген нысандар бойынша агентке апта сайын (сейсенбі күні), өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамы – нысандар бойынша агентке апта сайын (сейсенбі күні) және осы қаулының 1, 2-қосымшаларында белгіленген нысандар бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне;
3) агент – осы қаулының 1, 2-қосымшаларымен белгіленген нысандар бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне апта сайын (бейсенбі күні);
4) ауданның жергілікті атқарушы органы – осы қаулының 1, 2-қосымшаларымен белгіленген нысандар бойынша "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне апта сайын (жұма күні) ұсынады деп белгіленсін.

Об установлении форм и сроков предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом взаимного страхования в растениеводстве информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 19 июня 2017 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 июля 2017 года № 4247. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 1 октября 2018 года № 275
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 01.10.2018 № 275 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующие формы, предоставляемой информации и документов для:
страхователя, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
страховщика, общества взаимного страхования в растениеводстве, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению;
агента, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению;
местного исполнительного органа района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Установить сроки предоставления информации:
1) страхователем – в течение одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования в адрес отделов сельского хозяйства районов по форме, установленной приложением 1 к настоящему постановлению;
2) страховщиком – еженедельно (по вторникам) агенту по формам, обществом взаимного страхования в растениеводстве – еженедельно (по вторникам) агенту по формам, установленным приложениями 1, 2 и коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области" по формам, установленным приложениями 1, 2 к настоящему постановлению;
3) агентом – еженедельно (по четвергам) коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области" по формам, установленным приложениями 1, 2 к настоящему постановлению.
4) местным исполнительным органом района – еженедельно (по пятницам) коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области" по формам, установленным приложениями 1, 2 к настоящему постановлению.