2017 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға квоталарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 279 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 шілдеде № 4257 болып тіркелді.
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелді) бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 15-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға:
осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес бірегей тұқымдар бойынша;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес элиталық тұқымдар бойынша квоталар белгіленсін.

Об установлении квот на субсидирование развития семеноводства на 2017 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 13 июля 2017 года № 279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июля 2017 года № 4257.
В соответствии с пунктом 15 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 10190), акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты на субсидирование развития семеноводства:
по оригинальным семенам согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
по элитным семенам согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 14 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 279 қаулысына
1-қосымша
Бірегей тұқымдар бойынша квоталар

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 14 марта 2017 года.
Аким
Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 13 июля 2017 года № 279
Квоты по оригинальным семенам