"Солтүстік Қазақстан облысының аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 02 қазандағы № 397 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 358 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қыркүйекте № 4318 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 02 қазандағы № 397 қаулысының (2015 жылғы 26 қараша "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3443 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Әкімі Қ. Ақсақалов

О признании утратившим силу постановления акимата Северо-Казахстанской области от 02 октября 2015 года № 397 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространенных на территории Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 7 сентября 2017 года № 358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 сентября 2017 года № 4318
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространенных на территории Северо-Казахстанской области" от 02 октября 2015 года № 397 (опубликовано 26 ноября 2015 года в Информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3443).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление внутренней политики акимата Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области К. Аксакалов