"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2017 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамыдағы № 185 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 390 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қазанда № 4335 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2017 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 185 қаулысына (2017 жылғы 22 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4185 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 390 қаулысына
қосымша

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 15 мая 2017 года № 185 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 октября 2017 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 октября 2017 года № 4335
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год" от 15 мая 2017 года № 185 (опубликовано 22 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4185) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казастанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 6 октября 2017 года № 390
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 185 қаулысына
қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2017 жылға арналған субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия ланатын көлем
Субсидиялар көлемі, мың теңге
Етті бағыттағы мал шаруашылығы
1
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Тауарлық аналық мал басы
1)
Базалық норматив
бас

от 15 мая 2017 года № 185
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Субсиди-руемый объем
Объем субсидий, тыс. тенге
Мясное скотоводство
1
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье
1)
Базовый норматив
голова

*- норматив 50%-ға ұлғайтылған және 2017 жылғы 8 қазаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады – "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 295 бұйрығының қолданысқа енгізілген күні.

*-норматив увеличен на 50% и распространяется на правоотношения возникшие с 8 августа 2017 года - даты введения в действие приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан -Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 июля 2017 года № 295 "О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства"