"Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және өсімдіктерді қорғау құралдарының 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 19 шілдедегі № 292 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 389 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 4346 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 шілдедегі № 199 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 16.07.2018 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 19 июля 2017 года № 292 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук) средств защиты растений"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 октября 2017 года № 389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 октября 2017 года № 4346. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16 июля 2018 года № 199
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.07.2018 № 199 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және өсімдіктерді қорғау құралдарының 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 19 шілдедегі № 292 қаулысына (2017 жылғы 25 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4266 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы жол 130 реттік нөмірімен мынадай редакцияда жазылсын:

1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук) средств защиты растений" от 19 июля 2017 года № 292 (опубликовано 25 июля 2017 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4266) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению строку под порядковым номером 130 изложить в следующей редакции:

130.
КИНЕТИК эмульсия концентраты
12 000,00
3 060,00
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі Қ. Ақсақалов

130.
КИНЕТИК концентрат эмульсии
12 000,00
3 060,00
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области К. Аксакалов