"Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 ақпанда № 4047 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 26.06.2017 № 25 шешімімен (бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3427 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қазандағы № 42 "Қызылжар нұры" және 2015 жылғы 23 қазандағы № 42 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында № 642, № 661, №710 сайлау учаскелері келесі редакцияда мазмұндалсын:
"№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы - "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті - "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы, Мұхтар Әуезов атындағы көше, 157, тел. 31-00-39
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 41, 54, 56;
Евней Бөкетов атындағы көше: 42, 44, 46;
Жамбыл атындағы көше: 149, 151, 153, 157, 161;
Интернациональная көшесі: 53, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 157, 160, 160А, 162, 168, 174;
Абай көшесі, 61,63.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Индустриальный қысқа көшесі, 31, тел. 53-37-50
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Сенная көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
2-і Сенной қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 36, 38;
2-і Сенная көшесі: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 49, 53, 55, 59;
3-і Сенная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
4-і Сенная көшесі: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;

О внесении изменений в решение акима города Петропавловска от 21 октября 2015 года № 35 "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска"
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 января 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 февраля 2017 года № 4047. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26 июня 2017 года № 25.
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26.06.2017 № 25 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким города Петропавловска Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Петропавловска "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" от 21 октября 2015 года № 35 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3427, опубликовано в газетах от 23 октября 2015 года № 42 "Қызылжар Нұры" и от 23 октября 2015 года № 42 "Проспект СК"), следующие изменения:
в приложении к указанному решению Избирательные участки № 642, № 661, № 710 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 642
Центр – Департамент "Центр обслуживания населения" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области, улица имени Мухтара Ауэзова, 157, тел. 31-00-39
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 41, 54, 56;
улица имени Евнея Букетова: 42, 44, 46;
улица имени Жамбыла: 149, 151, 153, 157, 161;
улица Интернациональная: 53, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
улица имени Мухтара Ауэзова: 157, 160, 160А, 162, 168, 174;
улица Абая: 61, 63.
Избирательный участок № 661
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области", проезд Индустриальный, 31, тел. 53-37-50
В границы входят дома:
улица 1-я Сенная: 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
2-й проезд Сенной: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 36, 38;
улица 2-я Сенная: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 49, 53, 55, 59;
улица 3-я Сенная: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
улица 4-я Сенная: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;

5-і Сенной қысқа көшесі: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 37, 39, 41, 51, 55, 59, 63, 65;
5-і Сенная көшесі: 1, 2, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25.
№ 710 сайлау учаскесі
Орталығы - "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің мамандандырылған бөлімі - "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы, Нефтепроволная көшесі, 1Б, тел. 50-49-38
Шекараларына мына үйлер енеді:
5-і Сенной қысқа көшесі: 69, 71;
Ә. Досмұхамбетов көшесі: 11, 13, 17, 17А, 19;
Нефтепроводная көшесі: 1Б;
Ысқақ Ыбраев атындағы көше: 8, 10, 17Б;
Гастелло атындағы көше: 50, 52."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының
әкімі
М. Тасмағанбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Е.В. Мамыкин
25 қаңтар 2017 жыл

проезд 5-й Сенной: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 37, 39, 41, 51, 55, 59, 63, 65;
улица 5-я Сенная: 1, 2, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25.
Избирательный участок № 710
Центр – Специализированный отдел Департамента "Центр обслуживания населения" - филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области, улица Нефтепроводная, 1Б, тел. 50-49-38
В границы входят дома:
улица 5-я Сенная: 69, 71;
улица Дусухамбетова А.: 11, 13, 17, 17А, 19;
улица Нефтепроводная: 1Б;
улица имени Искака Ибраева: 8, 10, 17Б,
улица имени Гастелло 50, 52."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
города Петропавловска
М. Тасмаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Петропавловской городской
избирательной комиссии
25 января 2017 год
Мамыкин Е.В.