Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 25 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде № 4276 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 09.01.2019 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңы 23-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын, 1-қосымшаға сәйкес.
2. Петропавл қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын, 2-қосымшаға сәйкес.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы Е.В. Мамыкин
Петропавл қаласы әкімінің
2017 жылғы 26 маусымдағы
№ 25 шешіміне
1-қосымша
Сайлау учаскелері
№ 621 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Петр Ефимович Рыжов атындағы көше, 51, тел. 53-89-96
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Карьерный қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Д, 9Е, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
2-і Водосточная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 5Г, 5А, 5В, 5, 5Б, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26, 37Г;
2-і Карьерный қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-і Карьерный қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;
Вильямс көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
Заозерная көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б, 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;

Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26 июня 2017 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 июля 2017 года № 4276. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 9 января 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 09.01.2019 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким города Петропавловска Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Образовать на территории города Петропавловска избирательные участки, согласно приложению 1.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Петропавловска, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Петропавловска.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Петропавловской городской
избирательной комиссии Мамыкин Е.В.
Приложение 1
к решению акима города Петропавловска от 26 июня 2017 года № 25
Избирательные участки
Избирательный участок № 621
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 12" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Петра Ефимовича Рыжова, 51, тел.53-89-96
В границы входят дома:
1-й проезд Карьерный: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Д, 9Е, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица 2-я Водосточная: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 5Г, 5А, 5В, 5, 5Б, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26, 37Г;
2-й проезд Карьерный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-й проезд Карьерный: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;
улица Вильямса: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
улица Заозерная: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б, 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;

Карьерная көшесі:2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55,56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;
Кожевенная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Лиза Чайкина көшесі: 6, 7, 7А, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
Мамлютка тас жолы: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
Молодой кожевенник көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Надежда көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 20, 22Б, 24Б;
Кожевенный қысқа көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
Проселочная көшесі: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Петр Ефимович Рыжов атындағы көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,49А, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 84А, 86, 88,94, 96, 98, 100, 102, 102Б, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 136.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 13 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1-і Заречная көшесі, 59, тел. 50-50-22
Шекараларына мына үйлер енеді:
Дачная көшесі: 1;
1-і Заречная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52,53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;

улица Карьерная: 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55,56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;
улица Кожевенная: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Лизы Чайкиной: 6, 7, 7А, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
Мамлютское шоссе: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
улица Молодой кожевенник: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Надежды: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 20, 22Б, 24Б;
проезд Кожевенный: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
улица Проселочная: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица имени Петра Ефимовича Рыжова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,49А, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 84А, 86, 88,94, 96, 98, 100, 102, 102Б, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 136.
Избирательный участок № 622
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 13" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица 1-я Заречная, 59, тел. 50-50-22
В границы входят дома:
улица Дачная: 1;
улица 1-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52,53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;

1-і Заречный қысқа көшесі: 1, 1А, 3;
2-і Заречная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 58А, 60, 60А,60Б.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ю.А. Гагарин атындағы № 14 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Калюжная көшесі, 22, тел. 42-36-62
Шекараларына мына үйлер енеді:
308-ші Краснознаменный полк атындағы көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
5-і Армия көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55;
Дубынин ат. көше: 1, 2, 3, 4, 5,5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9,9А, 10, 10А, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53;
Западная көшесі: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Калюжная көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 62;
Калюжный бұрылыс көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Коминтерн көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Малая Береговая көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Сергей Павлов атындағы көше: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 34А, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 54, 55, 55А, 57, 58, 59, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97;
Григорий Потанин атындағы көше: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 114, 116, 117;

1-й проезд Заречный: 1, 1А, 3;
улица 2-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 58А, 60, 60А,60Б.
Избирательный участок № 623
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 14 имени Ю.А. Гагарина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Калюжная, 22, тел. 42-36-62
В границы входят дома:
улица имени 308-го Краснознаменного полка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица 5-й Армии: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55;
улица им. Дубынина: 1, 2, 3, 4, 5,5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9,9А, 10, 10А, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Западная: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Калюжная: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 62;
переулок Калюжный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Коминтерна: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
улица Малая Береговая: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
улица имени Сергея Павлова: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 34А, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 54, 55, 55А, 57, 58, 59, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97;
улица имени Григория Потанина: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 114, 116, 117;

Калюжный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Крупская қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13;
Василий Демиденко атындағы қысқа көше: 3, 5, 7, 9, 11;
Урицкий қысқа көшесі:1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 33, 39, 41;
Февральский қысқа көшесі: 2Б, 4, 11, 14, 15, 16А, 18, 18А, 21, 22, 27;
Февральский бұрылыс көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
Чернышевский қысқа көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,28А, 29, 30, 32, 34, 36;
Василий Демиденко атындағы көше: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
Сергей Малышев көшесі: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
Иван Яковлевич Смирнов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 73, 76, 78, 79, 80;
М.Н. Тухачевский көшесі: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Урицкий көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
улица Ущева Б.П.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
Февральская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Чернышевский көшесі:3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128.
№ 624 сайлау учаскесі
Орталығы - "Гуманитарлық-техникалық колледж" мемлекеттік емес білім мекемесі, Театральная көшесі, 42, тел. 42-37-23 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:

проезд Калюжный: 2, 4, 6, 8, 10;
проезд Крупской: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13;
проезд имени Василия Демиденко: 3, 5, 7, 9, 11;
проезд Урицкого: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 33, 39, 41;
проезд Февральский: 2Б, 4, 11, 14, 15, 16А, 18, 18А, 21, 22, 27;
переулок Февральский: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
проезд Чернышевского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,28А, 29, 30, 32, 34, 36;
улица имени Василия Демиденко: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
улица Сергея Малышева: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Ивана Яковлевича Смирнова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 73, 76, 78, 79, 80;
улица М.Н. Тухачевского: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Урицкого: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
улица Ущева Б.П.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Февральская: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Чернышевского: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128.
Избирательный участок № 624
Центр - Негосударственное учреждение образования "Гуманитарно–технический колледж", улица Театральная, 42, тел. 42-37-23 (по согласованию)
В границы входят дома:

2-ші Кузнечная көшесі: 12;
3-ші Кузнечная көшесі: 5, 10, 12, 17;
1-і Кузнечный бұрылыс көшесі:3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26;
1-і Школьный бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 14;
2-і Кузнечный бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
2-і Школьный қысқа көшесі: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 19;
3-і Кузнечный бұрылыс көшесі: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
Бурабай көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12А, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Вознесенская көшесі: 2, 3,3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30,32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;
Герцен көшесі: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
Көкшетау бұрылыс көшесі: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
Коминтерн көшесі: 127;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 1;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 1, 1А, 1Б;
Кәрім Сүтішев көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 10,15;
Киевская көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13,13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
Көкшетау көшесі: 1, 2, 2А, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Короткая көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
Курганская көшесі: 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6А, 7, 8, 10;
Бурабай бұрылыс көшесі: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Театральный бұрылыс көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18;
А. Попов көшесі: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11,13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
Григорий Потанин атындағы көше:118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
Бурабай бұрылыс көшесі: 3, 7;
Пушкин көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
С. Мұқанов көшесі: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
Театральная көшесі: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
М.Н. Тухачевский көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 67, 69;
Ульянов көшесі: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;

улица 2-я Кузнечная: 12;
улица 3-я Кузнечная: 5, 10, 12, 17;
переулок 1-й Кузнечный: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26;
1-й переулок Школьный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 14;
переулок 2-й Кузнечный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
2-й проезд Школьный: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 19;
переулок 3-й Кузнечный: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Боровая: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12А, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
улица Вознесенская: 2, 3,3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30,32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;
улица Герцена: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
переулок Кокчетауский: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
улица Коминтерна: 127;
улица Конституции Казахстана: 1;
улица имени Евгения Брусиловского: 1, 1А, 1Б;
улица Карима Сутюшева: 2, 4, 5, 6, 8, 10,15;
улица Киевская: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13,13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
улица Кокчетауская: 1, 2, 2А, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Короткая: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
улица Курганская: 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6А, 7, 8, 10;
переулок Боровой: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
переулок Театральный: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18;
улица А.Попова: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11,13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
улица имени Григория Потанина: 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
переулок Боровой, 3, 7;
улица Пушкина: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
улица С. Муканова: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
улица Театральная: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
улица М.Н. Тухачевского: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 67, 69;
улица Ульянова: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;

Февральская көшесі: 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
Чернышевский көшесі: 109, 111, 117, 121, 123, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
№ 625 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Велосипед спортынан олимпиадалық резервтен мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Казахстанская правда көшесі, 33, тел. 53-29-34, 46-60-40 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Перминовтар атындағы қысқа көше: 37, 68;
№1 Косогор көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8,10, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-і Колхозный қысқа көшесі: 3, 4, 6, 7, 8, 10;
1-і Перминовтар атындағы қысқа көше: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77,79, 81, 85, 85А, 87, 89, 93, 95, 97, 99;
№2 Косогор көшесі: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29;
2-і Перминовтар атындағы қысқа көше: 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А;
№3 Косогор көшесі: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35;
М. Жұмабаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 64, 71;
Казахстанская правда көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 45, 64, 73;
Колхозный косогор көшесі: 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 17, 17А, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 87, 88, 89, 89А, 90, 90А, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 544;
Маяковский көшесі: , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 50;
Мир көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98А, 100;

улица Февральская: 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
улица Чернышевского: 109, 111, 117, 121, 123, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Избирательный участок № 625
Центр – Здание коммунального государственного учреждения "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по велосипедному спорту" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области", улица Казахстанской правды, 33, тел. 53-29-34, 46-60-40 (по согласованию)
В границы входят дома:
проезд имени Перминовых: 37, 68;
улица Косогор №1: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8,10, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-й проезд Колхозный: 3, 4, 6, 7, 8, 10;
1-й проезд имени Перминовых: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77,79, 81, 85, 85А, 87, 89, 93, 95, 97, 99;
улица Косогор №2: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29;
2-й проезд имени Перминовых: 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А;
улица Косогор №3: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35;
улица М. Жумабаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 64, 71;
улица Казахстанской правды: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 45, 64, 73;
улица Колхозный косогор: 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 17, 17А, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 87, 88, 89, 89А, 90, 90А, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 544;
улица Маяковского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 50;
улица Мира: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98А, 100;

Партизанская көшесі: 1, 3, 5, 11, 12, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 48А, 51, 53, 55, 57, 59;
Партизанский косогор көшесі: 4;
Перминовтар атындағы көшесі:3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 148, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160;
А.Попов көшесі: 42, 45, 47, 48;
Челюскинский қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10А, 12, 12А;
Пушкин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 29, 35, 39, 41;
Пушкинский косогор көшесі: 32;
Революционный косогор көшесі: 38;
С. Мұқанов көшесі: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46, 49;
Советская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
Ульянов көшесі:33, 45, 45А, 47, 49;
Челюскинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1-і Ә. Ысмайылов атындағы қысқа көше: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2-і Колхозный косогор қысқа көшесі: 10;
2-і Колхозный қысқа көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облыстық Ғабит Мүсірепов атындағы балалар-жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пушкин көшесі, 57, тел. 46-62-95 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
М. Жұмабаев көшесі: 76;
Кәрім Сүтішев көшесі: 17, 18, 21;
Казахстанская правда көшесі: 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 5;
Пушкин көшесі: 43, 57;
Ульянов көшесі: 34, 36, 44.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Интернациональная көшесі, 14, тел. 46-23-88
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евгений Брусиловский атындағы көше: 2, 10,12, 14;
Евней Бөкетов атындағы көше: 2;
Интернациональная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
Пушкин көшесі: 76;
Рижская көшесі: 1, 1Д, 3, 5,6, 7, 9, 12;
Театральная көшесі: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
М.Н. Тухачевский көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "БЭСТ" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Жұмабаев көшесі, 97, тел. 46-30-70
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евгений Брусиловский атындағы көше: 5;

улица Партизанская: 1, 3, 5, 11, 12, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 48А, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Партизанский косогор: 4;
улица имени Перминовых: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 148, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160;
улица А.Попова: 42, 45, 47, 48;
проезд Челюскинский: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10А, 12, 12А;
улица Пушкина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 29, 35, 39, 41;
улица Пушкинский косогор: 32;
улица Революционный косогор: 38;
улица С. Муканова: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46, 49;
улица Советская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
улица Ульянова: 33, 45, 45А, 47, 49;
улица Челюскинская: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1 проезд имени А. Исмаилова: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2-й проезд Колхозный косогор: 10;
2-й проезд Колхозный: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Избирательный участок № 626
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная детско-юношеская библиотека имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации акимата Северо-Казахстанской области", улица Пушкина, 57, тел. 46-62-95 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица М. Жумабаева: 76;
улица Карима Сутюшева: 17, 18, 21;
улица Казахстанской правды: 70;
улица Конституции Казахстана: 5;
улица Пушкина: 43, 57;
улица Ульянова: 34, 36, 44.
Избирательный участок № 627
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Интернациональная, 14, тел. 46-23-88
В границы входят дома:
улица имени Евгения Брусиловского: 2, 10, 12, 14;
улица имени Евнея Букетова: 2;
улица Интернациональная: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
улица Пушкина: 76;
улица Рижская: 1, 1Д, 3, 5,6, 7, 9, 12;
улица Театральная: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
улица М.Н. Тухачевского: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Избирательный участок № 628
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Гимназия "БЭСТ" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица М. Жумабаева, 97, тел. 46-30-70
В границы входят дома:
улица имени Евгения Брусиловского: 5;

Евней Бөкетов атындағы көше: 3, 5, 6, 10, 14;
М. Жұмабаев көшесі: 97А, 98, 102, 108;
Интернациональная көшесі: 21, 25, 27;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 6;
Пушкин көшесі: 67, 73;
Советская көшесі: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
№ 629 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (№2 оқу корпусы), Пушкин көшесі: 86, тел. 46-84-95, 49-33-42, 46-36-60 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 1, 3;
Интернациональная көшесі: 10, 12, 16, 18, 20;
Пушкин көшесі: 82;
Абай көшесі: 1, 5, 7, 9.
№ 630 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (№ 6 оқу корпусы), М.Жұмабаев көшесі: 114, тел. 36-42-59 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 11, 13;
М.Жұмабаев көшесі: 105, 107;
Интернациональная көшесі:22, 24, 30, 30А, 32, 34;
Мир көшесі: 130, 132, 134;
Абай көшесі: 15, 25, 27, 31, 33, 35.
№ 631 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ыбырай Алтынсарин атындағы көше, 169, тел. 46-69-47
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 22;
Мир көшесі: 109, 111;
Абай көшесі: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қожаберген жырау атындағы № 6 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Интернациональная көшесі, 42, тел. 46-06-46
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 17, 23, 27;
Жамбыл атындағы көше: 188;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 165;
Интернациональная көшесі: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Мир көшесі: 107.
№ 633 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 7 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 89, тел. 46-68-52
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді көшесі: 159, 160, 172, 174;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 34;
Евней Букетов атындағы көше: 9, 14, 18, 20, 30, 32, 38;
Жамбыл атындағы көше: 182;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 161, 172;
Интернациональная көшесі: 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49;
М.Жұмабаев көшесі: 101;
Мир көшесі: 124, 126.
№ 634 сайлау учаскесі

улица имени Евнея Букетова: 3, 5, 6, 10, 14;
улица М. Жумабаева: 97А, 98, 102, 108;
улица Интернациональная: 21, 25, 27;
улица Конституции Казахстана: 6;
улица Пушкина: 67, 73;
улица Советская: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
Избирательный участок № 629
Центр – Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский государственный университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан (учебный корпус № 2), улица Пушкина, 86, тел. 46-84-95, 49-33-42, 46-36-60(по согласованию)
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 1, 3;
улица Интернациональная: 10, 12, 16, 18, 20;
улица Пушкина: 82;
улица Абая: 1, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 630
Центр - Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский государственный университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан (учебный корпус № 6), улица М. Жумабаева, 114, тел. 36-42-59 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 11, 13;
улица М. Жумабаева: 105, 107;
улица Интернациональная: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
улица Мира: 130, 132, 134;
улица Абая: 15, 25, 27, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 631
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Первая гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Ибрая Алтынсарина, 169, тел. 46-69-47
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 22;
улица Мира: 109, 111;
улица Абая: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
Избирательный участок № 632
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 6 имени Кожабергена жырау" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Интернациональная, 42, тел. 46-06-46
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 17, 23, 27;
улица имени Жамбыла: 188;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 165;
улица Интернациональная: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Мира: 107.
Избирательный участок № 633
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Мира, 89, тел. 46-68-52
В границы входят дома:
улица Амангельды: 159, 160, 172, 174;
улица имени Евгения Брусиловского: 34;
улица имени Евнея Букетова: 9, 14, 18, 20, 30, 32, 38;
улица имени Жамбыла: 182;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 161, 172;
улица Интернациональная: 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49;
улица М. Жумабаева: 101;
улица Мира: 124, 126.
Избирательный участок № 634

Орталығы - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика жөніндегі Комитетінің "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша статистика департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 83, тел. 46-56-29 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді көшесі: 137;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 15;
М.Жұмабаев көшесі: 93, 95;
Кәрім Сүтішев көшесі: 23, 38, 43, 47, 49, 51, 53, 54, 56;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 16, 21;
Мир көшесі: 75,81, 83, 85, 87, 110, 112А, 114, 122;
Ульянов көшесі: 56, 64.
№ 635 сайлау учаскесі
Орталық - "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облыстық Сәбит Мұқанов атындағы облыстық ғылыми әмбебап кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Конституциясы көшесі, 25, тел.46-18-53 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді көшесі: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
М. Горький көшесі: 166, 172;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 46;
Евней Бөкетов атындағы көше: 27, 29, 31, 35;
Жамбыл атындағы көше: 160,164, 170, 172, 176;
Кәрім Сүтішев көшесі: 55, 57, 59, 65;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 23, 30, 32, 34, 38.
№ 636 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Н.К. Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Горький көшесі, 164, тел. 52-75-81
Шекараларына мына үйлер енеді:
М. Горький көшесі: 141, 143, 147, 173, 175, 179;
Жамбыл атындағы көше: 136, 150, 152, 154, 160;
Маяковский көшесі: 88, 90, 96, 98;
С. Мұқанов көшесі: 52, 54, 58;
Ульянов көшесі: 55, 59А;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 152А, 154;
Мир көшесі: 69, 69А, 73;
Партизанская көшесі: 48, 113, 115, 117, 119, 121.
№ 637 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Н.К. Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Горький атындағы көшесі, 164, тел. 52-75-81
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Амангелді қысқа көшесі: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-і Амангелді қысқа көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-і Мир қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-і Мир қысқа көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-і Мир қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Амангелді көшесі: 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47, 48, 49, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
М. Горький көшесі: 118, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51А, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96,97, 98, 99, 101,103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 134, 135, 136, 138;

Центр – Республиканское государственное учреждение "Департамент статистики Северо-Казахстанской области" Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан, улица Мира, 83, тел. 46-56-29 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Амангельды: 137;
улица имени Евгения Брусиловского: 15;
улица М. Жумабаева: 93, 95;
улица Карима Сутюшева: 23, 38, 43, 47, 49, 51, 53, 54, 56;
улица Конституции Казахстана: 16, 21;
улица Мира: 75,81, 83, 85, 87, 110, 112А, 114, 122;
улица Ульянова: 56, 64;
Избирательный участок № 635
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Областная универсальная научная библиотека имени Сабита Муканова" коммунального государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации акимата Северо-Казахстанской области", улица Конституции Казахстана, 25, тел. 46-18-53 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Амангельды: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
улица М. Горького: 166, 172;
улица имени Евгения Брусиловского, 46;
улица имени Евнея Букетова: 27, 29, 31, 35;
улица имени Жамбыла: 160, 164, 170, 172, 176;
улица Карима Сутюшева: 55, 57, 59, 65;
улица Конституции Казахстана: 23, 30, 32, 34, 38.
Избирательный участок № 636
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 10 имени Н.К. Крупской" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица М. Горького, 164, тел. 52-75-81
В границы входят дома:
улица М. Горького: 141, 143, 147, 173, 175, 179;
улица имени Жамбыла: 136, 150, 152, 154, 160;
улица Маяковского: 88, 90, 96, 98;
улица С. Муканова: 52, 54, 58;
улица Ульянова: 55, 59А;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 152А, 154;
улица Мира: 69, 69А, 73;
улица Партизанская: 48, 113, 115, 117, 119, 121.
Избирательный участок № 637
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 10 имени Н.К. Крупской" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица М. Горького, 164, тел. 52-75-81
В границы входят дома:
1-й проезд Амангельды: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-й проезд Амангельды: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-й проезд Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-й проезд Мира: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-й проезд Мира: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Амангельды: 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47, 48, 49, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
улица М. Горького: 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51А, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96,97, 98, 99, 101,103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 134, 135, 136, 138;

Жамбыл атындағы көше: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 71, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 29, 31, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 148;
Крылов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Әубәкір Ысмайылов атындағы көше:1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Маяковский көшесі: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91;
Мир көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Партизанская көшесі:61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 99, 101;
И. Порфирьев атындағы көше: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Перминовтар атындағы көше: 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204;
Т.С. Позолотин көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 45, 46;
Дзержинский бұрылыс көшесі:3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Нығмет Сырғабеков көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Қайсар Таштитов көшесі: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 43, 45, 49, 55;
Труд көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33;
Челюскинская көшесі: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
№ 638 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Д.М. Карбышев атындағы № 40 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, Борис Петров атындағы көше, 44, тел. 53-59-64
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица имени Жамбыла: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 71, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 29, 31, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 148;
улица Крылова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица имени Аубакира Исмаилова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Маяковского: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91;
улица Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Партизанская: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 99, 101;
улица имени И. Порфирьева: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица имени Перминовых: 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204;
улица Позолотина Т.С.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 45, 46;
переулок Дзержинского: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Нигмета Саргабекова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Кайсара Таштитова: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 43, 45, 49, 55;
улица Труда: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33;
улица Челюскинская: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Избирательный участок № 638
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 40 имени Д.М. Карбышева" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Бориса Петрова, 44, тел. 53-59-64
В границы входят дома:

1-і Амангелді қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
2-і Амангелді қысқа көшесі: 1, 2, 3, 3К, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Амангелді көшесі:1А, 2, 3, 3К, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
1-і Дзержинский қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-і Дзержинский қысқа көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
2617 км көшесі: 1, 2, 3;
2618 км көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 4, 8, 10, 14, 18, 20;
Борис Петров атындағы көше:4, 5,8, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 27А, 28, 30, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
М. Горький көшесі: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
Жамбыл атындағы көше: 4, 4А, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 52;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26;
Ертіс көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Кировский қысқа көшесі: 2, 5, 6, 10, 16, 18, 20, 22;
Кировский бұрылыс көшесі:1, 3, 5, 6, 7, 7А, 12, 14;
Кировский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5;
Крылов көшесі:12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54,56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 72, 80, 84, 86, 90;
Куйбышевская роща көшесі:1А, 2, 2А, 2В, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 12, 14, 16, 20, 22;
Куйбышевское лесничество көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
1-і Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16;
2-і Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 24, 24А;
3-і Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8В, 9, 11;
2-і Куйбышевская роща қысқа көшесі: 5, 9, 18, 24;
3-і Куйбышевская роща қысқа көшесі: 2Б, 4, 6, 8;
Куйбышев қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;

1-й проезд Амангельды: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
2-й проезд Амангельды: 1, 2, 3, 3К, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Амангельды: 1А, 2, 3, 3К, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
1-й проезд Дзержинского: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-й проезд Дзержинского: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
2617 км: 1, 2, 3;
2618 км: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица 314-й Стрелковой дивизии: 4, 8, 10, 14, 18, 20;
улица имени Бориса Петрова: 4, 5,8, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 27А, 28, 30, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
улица М. Горького: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
улица имени Жамбыла: 4, 4А, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 52;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26;
улица Иртышская: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
проезд Кировский: 2, 5, 6, 10, 16, 18, 20, 22;
переулок Кировский: 1, 3, 5, 6, 7, 7А, 12, 14;
проезд Кировский: 1, 2, 3, 4, 5;
улица Крылова: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54,56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 72, 80, 84, 86, 90;
улица Куйбышевская роща: 1А, 2, 2А, 2В, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 12, 14, 16, 20, 22;
улица Куйбышевское лесничество: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
1-й переулок Куйбышевской рощи: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16;
2-й переулок Куйбышевской рощи: 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 24, 24А;
3-й переулок Куйбышевской рощи: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8В, 9, 11;
проезд 2-й Куйбышевской рощи: 5, 9, 18, 24;
3-й Куйбышевской рощи проезд: 2Б, 4, 6, 8;
проезд Куйбышева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица имени Мухтара Ауэзова: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;

Парковая көшесі: 2, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24;
И. Порфирьев атындағы көше: 1,3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69, 71;
Перминовтар атындағы көше: 206, 208, 208А, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266;
Қожаберген жырау атындағы көше: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 639 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сафуан Шаймерденов атындағы Қалалық классикалық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Евней Бөкетов атындағы көше, 35, тел. 46-27-61
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евней Бөкетов атындағы көше: 49;
Жамбыл атындағы көше: 113, 115, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 141, 143;
Кәрім Сүтішев көшесі: 77;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 29, 46;
Парковая көшесі: 104, 126, 130, 134, 140;
А. Попов көшесі: 75, 76, 78, 80, 84;
С. Мұқанов көшесі: 68, 91.
№ 640 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қазгидромет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Парковая көшесі, 57А, тел. 50-03-24 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 62, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Әубәкір Ысмайылов атындағы көше: 39, 41, 43;
Тоқсан би көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50;
Жамбыл атындағы көше: 33, 35, 37, 39, 41,43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71А, 73, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 107 ,109;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 25, 26, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
Маяковский көшесі:93, 95, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
Парковая көшесі: 21, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 53, 57А, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 95, 100;
Партизанская көшесі:74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;

улица Парковая: 2, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24;
улица имени И. Порфирьева: 1,3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69, 71;
улица имени Перминовых: 206, 208, 208А, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266;
улица имени Кожаберген жырау: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 639
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Городская классическая гимназия имени Сафуана Шаймерденова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Евнея Букетова, 35, тел. 46-27-61
В границы входят дома:
улица имени Евнея Букетова: 49;
улица имени Жамбыла: 113, 115, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 141, 143;
улица Карима Сутюшева: 77;
улица Конституции Казахстана: 29, 46;
улица Парковая: 104, 126, 130, 134, 140;
улица А. Попова: 75, 76, 78, 80, 84;
улица С. Муканова: 68, 91.
Избирательный участок № 640
Центр – Филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казгидромет" Министерства энергетики Республики Казахстан по Северо – Казахстанской области, улица Парковая, 57А, тел. 50-03-24 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 62, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица имени Аубакира Исмаилова: 39, 41, 43;
улица Токсан би: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50;
улица имени Жамбыла: 33, 35, 37, 39, 41,43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67 , 69, 71А, 73, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 107 ,109;
улица имени Мухтара Ауэзова: 25, 26, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
улица Маяковского: 93, 95, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
улица Парковая: 21, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 53, 57А, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 95, 100;
улица Партизанская: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;

И. Порфирьев атындағы көше: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 70, 72, 74;
Т.С. Позолотин көшесі: 53, 54, 55, 56, 57, 61, 63, 73, 75, 79, 83, 85;
А. Попов көшесі: 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Қайсар Таштитов көшесі: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 107;
Труд көшесі: 30, 43, 49.
№ 641 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бокстан олимпиадалық резервтің облыстық мамандандырылған балалар- жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Парковая көшесі, 141, тел. 50-03-92 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 138;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 49, 51, 55, 57, 58, 61, 63;
Евней Бөкетов атындағы көше:51, 53, 57, 59, 61;
Кәрім Сүтішев көшесі: 83, 85;
Астана көшесі: 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 49, 50, 51, 54, 58, 60, 70, 72;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
П. Васильев көшесі: 61В, 63, 69;
Парковая көшесі: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
Ульянов көшесі: 98;
С. Мұқанов көшесі: 72.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті - "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпарациясы" мемлекеттік емес акционерлік қоғамының филиалы, Мұхтар Әуезов атындағы көшесі, 157, тел. 31-00-39 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 41, 54, 56;
Евней Бөкетов атындағы көше: 42, 44, 46;
Жамбыл атындағы көше: 149, 151, 153, 157, 161;
Интернациональная көшесі: 53, 55, 56, 57, 58, 60,62,64;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 157, 160, 160А, 162, 168, 174;
улица Абая: 61, 63.
№ 643 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "М. Айтхожин атындағы № 1 жалпы білім беретін инновациялық орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, П. Васильев көшесі, 44, тел. 33-58-88
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 142;
Гоголь көшесі: 14;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 65, 68, 70, 74;
Евней Бөкетов атындағы көше: 48, 54, 65, 77, 79;
Интернациональная көшесі: 59, 61, 71, 75, 77;
Астана көшесі: 9, 11, 17;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 153.
№ 644 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Облыстық балалар және жасөспірімдер шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазақстан Конституциясы көшесі, 60, тел. 46-64-16 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица имени И. Порфирьева: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 70, 72, 74;
улица Позолотина Т.С.: 53, 54, 55, 56, 57, 61, 63, 73, 75, 79, 83, 85;
улица А. Попова: 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
улица Кайсара Таштитова: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 107;
улица Труда: 30, 43, 49.
Избирательный участок № 641
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по боксу" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области", улица Парковая, 141, тел. 50-03-92 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 138;
улица имени Евгения Брусиловского: 49, 51, 55, 57, 58, 61, 63;
улица имени Евнея Букетова: 51, 53, 57, 59, 61;
улица Карима Сутюшева: 83, 85;
улица Астана: 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Конституции Казахстана: 49, 50, 51, 54, 58, 60, 70, 72;
улица имени Мухтара Ауэзова: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
улица П. Васильева: 61В, 63, 69;
улица Парковая: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
улица Ульянова: 98;
улица С. Муканова: 72.
Избирательный участок № 642
Центр – Департамент "Центр обслуживания населения" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области, улица имени Мухтара Ауэзова, 157, тел. 31-00-39 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 41, 54, 56;
улица имени Евнея Букетова: 42, 44, 46;
улица имени Жамбыла: 149, 151, 153, 157, 161;
улица Интернациональная: 53, 55, 56, 57, 58, 60,62,64;
улица имени Мухтара Ауэзова: 157, 160, 160А, 162, 168, 174;
улица Абая: 61, 63.
Избирательный участок № 643
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1 имени Мурата Айтхожина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица П. Васильева, 44, тел. 33-58-88
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 142;
улица Гоголя: 14;
улица имени Евгения Брусиловского: 65, 68, 70, 74;
улица имени Евнея Букетова: 48, 54, 65, 77, 79;
улица Интернациональная: 59, 61, 71, 75, 77;
улица Астана: 9, 11, 17;
улица имени Мухтара Ауэзова: 153.
Избирательный участок № 644
Центр – Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной центр творчества детей и юношества" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Конституции Казахстана, 60, тел. 46-64-16 (по согласованию)
В границы входят дома:

Тоқсан би көшесі: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
Интернациональная көшесі: 68, 70,74, 76, 78;
Астана көшесі: 34, 36, 38, 40;
Бостандық көшесі: 51;
Абай көшесі: 65, 67, 69, 71;
Кәрім Сүтішев көшесі: 68А, 68Б.
№ 645 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Егемен Қазақстан" көшесі, 29, тел. 33-32-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 78, 86;
Гоголь көшесі: 20, 25, 31;
Интернациональная көшесі: 88, 92, 94, 94А;
Астана көшесі: 23;
Московская көшесі: 1, 2, 5, 7;
"Егемен Қазақстан" көшесі: 40, 40А, 46;
Батыр Баян көшесі: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
Абай көшесі: 81.
№ 646 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Егемен Қазақстан" көшесі, 22, тел. 33-14-66
Шекараларына мына үйлер енеді:
Гоголь көшесі: 9, 13, 19;
Евней Бөкетов атындағы көше: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
Интернациональная көшесі: 79, 81, 83;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 2;
Кәрім Сүтішев көшесі: 70А, 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 53, 55, 72, 76;
Некрасов көшесі: 1;
"Егемен Қазақстан" көшесі: 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
Красноармейский қысқа көшесі: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
"Егемен Қазақстан" қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
№ 647 сайлау учаскесі
Орталығы – "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" Ұлттық компаниясы" Солтүстік Қазақстан облыстық акционерлік қоғамының өкілеттігі, Партизанская көшесі, 160, тел. 42-27-26, 42-26-36 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Универсальная көшесі: 21, 36;
2-і Маяковский қысқа көшесі: 4, 6;
137 км көшесі: 52, 53, 56, 60;
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
Тоқсан би көшесі: 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 108, 110, 112, 113, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Д;
Маяковский көшесі: 97, 162, 164;
П. Васильев көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 57;
Парковая көшесі: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Партизанская көшесі: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158А, 158Б, 185;
А. Попов көшесі: 86, 88А, 90, 90А, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 131, 137, 145, 147, 149, 151;
Абай қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

улица Токсан би: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
улица Интернациональная: 68, 70,74, 76, 78;
улица Астана: 34, 36, 38, 40;
улица Бостандыкская: 51;
улица Абая: 65, 67, 69, 71;
улица Карима Сутюшева: 68А, 68Б.
Избирательный участок № 645
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа – комплекс национального возрождения № 17" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица "Егемен Казахстан", 29, тел. 33-32-05
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 78, 86;
улица Гоголя: 20, 25, 31;
улица Интернациональная: 88, 92, 94, 94А;
улица Астана: 23;
улица Московская: 1, 2,5, 7;
улица "Егемен Казахстан": 40, 40А, 46;
улица Батыр Баян: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
улица Абая: 81.
Избирательный участок № 646
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Первая гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица "Егемен Казахстан", 22, тел. 33-14-66
В границы входят дома:
улица Гоголя: 9, 13, 19;
улица имени Евнея Букетова: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Интернациональная: 79, 81, 83;
улица имени Каныша Сатпаева: 2;
улица Карима Сутюшева: 70А, 70;
улица Конституции Казахстана: 53, 55, 72, 76;
улица Некрасова: 1;
улица "Егемен Казахстан": 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
проезд Красноармейский: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
проезд "Егемен Казахстан": 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
Избирательный участок № 647
Центр – Северо-Казахстанское областное представительство Акционерного Общества "Национальная компания "Продовольственная Контрактная Корпорация", улица Партизанская,160, тел. 42-27-26, 42-26-36 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Универсальная: 21, 36;
2-й проезд Маяковского: 4, 6;
137 км: 52, 53, 56, 60;
улица 314-й Стрелковой дивизии: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Токсан би: 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
улица имени Мухтара Ауэзова: 108, 110, 112, 113, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Д;
улица Маяковского: 97, 162, 164;
улица П. Васильева: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 57;
улица Парковая: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Партизанская: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158А, 158Б, 185;
улица А. Попова: 86, 88А, 90, 90А, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 131, 137, 145, 147, 149, 151;
проезд Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

Т.С. Позолотин қысқа көшесі: 4, 6,7, 8, 10, 12;
Труда қысқа көшесі: 5, 7, 20, 32, 34, 36, 38, 57;
С. Мұқанов көшесі: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 115, 121, 123, 125, 129, 131, 133;
Труд көшесі: 51, 53, 55, 57, 59.
№ 648 сайлау учаскесі
Орталығы – Ресей Федерациясы Жол қатынастары министрлігі "Оңтүстік Орал темір жолы" федералды мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының Петропавл бөлімшесі еншілес кәсіпорнының "Азаматтық ғимараттар, сумен жабдықтау және су бұрғыш дистанциясы", Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 13, тел. 38-00-78 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Н.А. Ахременко көшесі: 19, 21, 23, 27, 29;
Интернациональная көшесі: 98;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 3, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
Лесная көшесі: 3, 3А;
Батыр Баян көшесі: 3, 7, 9;
Н.А. Ахременко қысқа көшесі: 3;
Свердлов атындағы қысқа көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
И.С. Ружейников көшесі: 95, 97.
№ 649 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармаы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бәйкен Әшімов атындағы Петропавл темір жол көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Юрий Медведев атындағы көше, 1А, тел. 38-13-95, 38-12-91 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Воровский көшесі: 73;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 42А, 46, 48, 50;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 3, 7, 14А;
Юрий Медведев атындағы көше: 10, 11;
Батыр Баян көшесі: 11, 61, 63.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жұмабек Тәшенов атындағы № 20 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 33, тел. 37-45-94
Шекараларына мына үйлер енеді:
Н.А. Ахременко көшесі: 2, 4, 16, 18, 26;
Волочаевская көшесі: 96, 100, 115;
Воровский көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 81;
Калинин көшесі: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 2, 4, 6, 10, 12, 14;
Ленинградская көшесі: 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106;
Московская көшесі: 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122;
Батыр Баян көшесі:65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127;
Толстой көшесі: 3;
Тургенев көшесі: 3, 10, 11, 25;
Фрунзе көшесі: 3;

проезд Т.С. Позолотина: 4, 6,7, 8, 10, 12;
проезд Труда: 5, 7, 20, 32, 34, 36, 38, 57;
улица С. Муканова: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 115, 121, 123, 125, 129, 131, 133;
улица Труда: 51, 53, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 648
Центр – Филиал открытого акционерного общества "Российские железные дороги" Петропавловского отделения "Южно-Уральской железной дороги" - структурное подразделение "Петропавловская дистанция гражданских сооружений, водоснабжения и водоотведения", улица имени Каныша Сатпаева, 13, тел. 38-00-78 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Ахременко Н.А.: 19, 21, 23, 27, 29;
улица Интернациональная: 98;
улица имени Каныша Сатпаева: 3, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
улица Лесная: 3, 3А;
улица Батыр Баян: 3, 7, 9;
проезд Ахременко Н.А.: 3;
проезд имени Свердлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Ружейникова И.С.: 95, 97.
Избирательный участок № 649
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский колледж железнодорожного транспорта имени Байкена Ашимова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица им. Юрия Медведева, 1А, тел. 38-13-95, 38-12-91 (по согласованию)
В границы входят дома:
Улица Воровского: 73;
улица имени Каныша Сатпаева: 42А, 46, 48, 50;
улица имени В.Б. Кошукова: 3, 7, 14А;
улица им. Юрия Медведева: 10, 11;
улица Батыр Баян: 11, 61, 63.
Избирательный участок № 650
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени Жумабека Ташенова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Каныша Сатпаева, 33, тел. 37-45-94
В границы входят дома:
улица Ахременко Н.А.: 2, 4, 16, 18, 26;
улица Волочаевская: 96, 100, 115;
улица Воровского: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица имени Каныша Сатпаева: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 81;
улица Калинина: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица имени В.Б. Кошукова: 2, 4, 6, 10, 12, 14;
улица Ленинградская: 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106;
улица Московская: 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122;
улица Батыр Баян, 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127;
улица Толстого: 3;
улица Тургенева: 3, 10, 11, 25;
улица Фрунзе: 3;

Халтурин көшесі: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
Юрий Медведев атындағы көше: 4.
№ 651 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 31 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пугачев көшесі, 129, тел. 38-07-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Войков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
Демьян Бедный көшесі: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
Добролюбов көшесі: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52;
Клара Цеткин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24. 25, 26, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 64, 64А, 64В, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 88;
Караванная көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100;
Красин көшесі: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81;
Лозовский бұрылыс көшесі: 2, 2А, 3, 4,5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
М.В. Ломоносов ат. көше:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
А.В. Матвеев көшесі: 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 93;

улица Халтурина: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
улица им. Юрия Медведева: 4.
Избирательный участок № 651
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 31" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Пугачева, 129, тел. 38-07-05
В границы входят дома:
улица Войкова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Демьяна Бедного: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
улица Добролюбова: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52;
улица Клары Цеткин: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24. 25, 26, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 64, 64А, 64В, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 88;
улица Караванная: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Красина: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81;
переулок Лозовского: 2, 2А, 3, 4,5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица им. М.В. Ломоносова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
улица Матвеева А.В.: 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 93;

Молодогвардейцев көшесі:1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
Мопровская көшесі:1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152;
А.В. Матвеев бұрылыс көшесі: 7, 13, 15, 21, 23;
Н. Островский көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Панфилов ат. көше: 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76,78, 80, 82, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Парижская Коммуна көшесі: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Лозовский көшесі: 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 27, 28, 30, 36, 36А, 38, 40, 42;
Элеваторный қысқа көшесі: 15, 21, 23, 24;
Красин қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12;
Пугачев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 41В, 41Д, 41Ж, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 72, 72А, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
С. Разин көшесі: 4, 7, 7Д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62;
Соленик көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 49, 51, 53;
Украинская көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87;
Чапаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
№ 652 сайлау учаскесі

улица Молодогвардейцев: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Мопровская: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152;
переулок А.В. Матвеева: 7, 13, 15, 21, 23;
улица Н. Островского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица им. Панфилова: 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76,78, 80, 82, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Парижской Коммуны: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Лозовского: 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 27, 28, 30, 36, 36А, 38, 40, 42;
проезд Элеваторный: 15, 21, 23, 24;
проезд Красина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12;
улица Пугачева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 41В, 41Д, 41Ж, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 72, 72А, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица С. Разина: 4, 7, 7Д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62;
улица Соленика: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 49, 51, 53;
улица Украинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87;
улица Чапаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
Избирательный участок № 652

Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 44 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Караванная көшесі, 140, тел. 53-55-55
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і П. Лазутин қысқа көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
1-і О. Кошевой атындағы қысқа көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
1-і С. Разин қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1-і Совхозный қысқа көшесі: 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10;
1-і Шмидт қысқа көшесі: 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
2-і П. Лазутин қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53, 53А;
2-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9А, 11, 13;
2-і О. Кошевой қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-і С. Разин қысқа көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
3-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-і Шмидт қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1П, 2, 2А, 2З, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
4-і Шмидт қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
4-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Войков көшесі: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 100А;
Добролюбов көшесі: 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
Зимин көшесі: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Караванная көшесі: 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
Космонавтар көшесі: 1, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76;
Красин көшесі: 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158;

Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 44" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Караванная, 140, тел. 53-55-55
В границы входят дома:
1-й проезд П. Лазутина: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
проезд 1-й имени О. Кошевого: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
1-й проезд С. Разина: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1-й проезд Совхозный: 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10;
1-й проезд Шмидта: 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
2-й проезд П. Лазутина: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53, 53А;
проезд 2-й Г.Я. Михеева; 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9А, 11, 13;
проезд 2-й имени О. Кошевого: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-й проезд С. Разина: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
проезд 3-й Г.Я. Михеева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-й проезд Шмидта: 1, 1А, 1Б, 1П, 2, 2А, 2З, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
4-й проезд Шмидта: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
проезд 4-й Г.Я. Михеева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Войкова: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 100А;
улица Добролюбова: 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
улица Зимина: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Караванная: 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
улица Космонавтов: 1, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Красина: 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158;

П. Лазутин көшесі: 2, 3, 4, 7, 9, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 61, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 102, 106, 112, 114, 116, 122, 124, 126;
М.В. Ломоносов ат. көше: 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;
А.В. Матвеев көшесі: 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 129, 130, 132;
Минская көшесі: 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 105, 107, 111, 113, 115, 117А;
Г.Я. Михеев көшесі: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
Олег Кошевой атындағы көше: 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Павлик Морозов көшесі:1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
Панфилов ат. көше: 3, 7, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 37, 39, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 99, 101;
Павлик Морозов қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
Радиомаяк көшесі: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
С. Разин көшесі: 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
Совхозная көшесі: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 38, 39, 40, 42, 48, 52;
Соленик көшесі:57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;
Суворов көшесі 2, 3, 4, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 94, 96, 98;
Чапаев көшесі:37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;

улица П. Лазутина: 2, 3, 4, 7, 9, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 61, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 102, 106, 112, 114, 116, 122, 124, 126;
улица им. М.В. Ломоносова: 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;
улица Матвеева А.В.: 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 129, 130, 132;
улица Минская: 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 105, 107, 111, 113, 115, 117А;
улица Михеева Г.Я.: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
улица имени Олега Кошевого: 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Павлика Морозова: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
улица им. Панфилова: 3, 7, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 37, 39, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 99, 101;
проезд Павлика Морозова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
улица Радиомаяк: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
улица С. Разина: 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
улица Совхозная: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 38, 39, 40, 42, 48, 52;
улица Соленика: 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;
улица Суворова: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 94, 96, 98;
улица Чапаева: 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;

Шмидт көшесі:1, 1А, 1Б, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
№ 653 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 31 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пугачев көшесі, 129, тел. 38-07-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
8-і Март көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 69, 70, 71 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103;
Белинский көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
Клара Цеткин көшесі:67, 73, 75, 77, 81, 83,89, 90, 91, 92, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106,107,108,109, 110, 111, 112,114,116,117, 118, 119,120,121, 122,123,124,126,128 130, 132,134, 136, 138, 141, 142, 144, 146;
Демьян Бедный көшесі: 12, 14;
Кутузов көшесі: 1, 3, 5, 7;
П. Лазутин көшесі: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
Лермонтов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77,78, 79, 81, 83;
Лобков көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
Минская көшесі: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 112, 112А, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 124, 124А, 126;

улица Шмидта: 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
Избирательный участок № 653
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 31" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Пугачева, 129, тел. 38-07-05
В границы входят дома:
улица 8-го Марта: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 69, 70, 71 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103;
улица Белинского: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
улица Клары Цеткин: 67, 73, 75, 77, 81, 83,89, 90, 91, 92, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106,107,108,109, 110, 111, 112,114,116,117, 118, 119,120,121, 122,123,124,126,128 130, 132,134, 136, 138, 141, 142, 144, 146;
улица Демьяна Бедного: 10, 12, 14;
улица Кутузова: 1, 3, 5, 7;
улица П. Лазутина: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
улица Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77,78, 79, 81, 83;
улица Лобкова: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Минская: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 112, 112А, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 124, 124А, 126;

Мопровская көшесі: 109, 111, 117, 119, 125, 127, 133, 135, 137, 139, 145, 155, 158, 160, 161, 163, 168А, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186,188, 190, 192, 194, 198, 200, 206, 208, 210, 216, 218, 220;
Н. Островский көшесі:38, 38Б, 40, 40А, 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Панфилов ат. көше: 112, 114, 115, 116,120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 170, 172, 174;
Парижская Коммуна көшесі: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84,84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92,93,94, 95, 97, 98,99, 100, 101, 102, 103, 104,105, 106,107, 108, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121,122,123,125,127, 131,133, 135, 137, 139, 141, 143;
Пугачев көшесі: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 120, 122,123, 124, 126, 128, 130,135, 138, 140, 142, 144,146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178,180, 184, 186,192;
Соленик көшесі:2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,16, 18, 20, 22, 24, 27, 48, 50, 52, 54, 56;
Союзная көшесі: 3, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 61, 63, 65, 67,69, 71, 73,75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
Суворов көшесі: 97, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 140, 141, 142, 144, 146, 150, 152, 154;
Украинская көшесі: 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
Фурманов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94.
№ 654 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, П. Лазутин көшесі, 212, тел. 31-28-16
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица Мопровская: 109, 111, 117, 119, 125, 127, 133, 135, 137, 139, 145, 155, 158, 160, 161, 163, 168А, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186,188, 190, 192, 194, 198, 200, 206, 208, 210, 216, 218, 220;
улица Н. Островского: 38, 38Б, 40, 40А, 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица им. Панфилова: 112, 114, 115, 116,120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 170, 172, 174;
улица Парижской Коммуны: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84,84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92,93,94, 95, 97, 98,99, 100, 101, 102, 103, 104,105, 106,107, 108, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121,122,123,125,127, 131,133, 135, 137, 139, 141, 143;
улица Пугачева: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 120, 122,123, 124, 126, 128, 130,135, 138, 140, 142, 144,146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178,180, 184, 186,192;
улица Соленика: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,16, 18, 20, 22, 24, 27, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Союзная: 3, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 61, 63, 65, 67,69, 71, 73,75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
улица Суворова: 97, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 140, 141, 142, 144, 146, 150, 152, 154;
улица Украинская: 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
улица Фурманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94.
Избирательный участок № 654
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 42" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица П. Лазутина, 212, тел. 31-28-16
В границы входят дома:

1-і Заовражный қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Восточная: 3 3, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 43, 44, 45, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78,80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 107,109;
З. Космодемьянская көшесі: 19, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58,60, 62;
Заовражная көшесі: 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79;
Клара Цеткин көшесі: 129, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 147Б, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
Кутузов көшесі: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 89;
П. Лазутин көшесі:143, 145, 147, 149, 155, 157, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192, 198, 200, 204, 206, 210, 214А;
Г.Я. Михеев көшесі: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 53Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
Мичурин көшесі: 12, 14, 16А, 20, 22, 24, 28, 30;
Мопровская көшесі: 165, 167, 167А, 171, 173, 175, 177, 179, 185, 187, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
Панфилов ат. көше: 165, 167, 171, 181, 183, 184, 185, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218А, 218Б, 219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 242, 244, 248, 250, 252, 254;
Парижская Коммуна көшесі: 124, 126,128, 130, 132, 134, 136, 147, 149,151, 153, 155, 159;
Садовый бұрылыс көшесі:9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Южный кенті: 5;
2-і Заовражный бұрылыс көшесі: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
Клара Цеткин қысқа көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14,15,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
1-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 6Б,7, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 10А,11, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 15, 16,17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;

проезд 1-й Заовражный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Восточная: 3, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 43, 44, 45, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78,80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 107,109;
улица З. Космодемьянской: 19, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58,60, 62;
улица Заовражная: 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79;
улица Клары Цеткин: 129, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 147Б, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
улица Кутузова: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 89;
улица П. Лазутина: 143, 145, 147, 149, 155, 157, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192, 198, 200, 204, 206, 210, 214А;
улица Михеева Г.Я.: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 53Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
улица Мичурина: 12, 14, 16А, 20, 22, 24, 28, 30;
улица Мопровская: 165, 167, 167А, 171, 173, 175, 177, 179, 185, 187, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
улица им. Панфилова; 165, 167, 171, 181, 183, 184, 185, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218А, 218Б, 219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 242, 244, 248, 250, 252, 254;
улица Парижской Коммуны: 124, 126,128, 130, 132, 134, 136, 147, 149,151, 153, 155, 159;
переулок Садовый: 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
поселок Южный: 5;
2 переулок Заовражный: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
проезд Клары Цеткин: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14,15,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
проезд 1-й Г.Я. Михеева: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 6Б,7, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 10А,11, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 15, 16,17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;

Панфилов атындағы қысқа көше: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 20,21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Пугачев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
1-і Суворов қысқа көшесі: 2,4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Н. Островский көшесі: 84А, 125, 127, 129, 131, 133;
Пугачев көшесі: 141, 143, 149, 151, 157, 161, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 200, 201,202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 243;
Садовая көшесі: 3, 5, 7, 9, 10, 11А, 12, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46,48, 48А;
Совхозная көшесі: 3, 5, 7, 9, 10, 11А, 12, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46,48, 48А;
Союзная көшесі: 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Суворов көшесі: 147, 149, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 167, 168, 170, 171, 173, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 186, 189, 190,192, 193, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
Тепловозная көшесі:22, 29, 30, 30А, 30Б, 30В, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50;
Украинская көшесі:161, 163, 165, 167, 169, 171, 181, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
Урожайная көшесі: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Целинная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 32, 33, 34, 35,36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 99, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119.
№ 655 сайлау учаскесі
Орталығы – "Ресей темір жолдары" ашық акционерлік қоғамының "Оңтүстік Орал темір жолы" федералды мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының Петропавл бөлімшесі филиалы - "Петропавл электр жабдықтау дистанциясы" құрылымдық бөлімшесі, Н. Островский көшесі, 114, тел. 38-10-31 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
142 км көшесі: 1, 2, 6;
2629 км көшесі: 2629 км: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 62;

проезд Панфилова: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 20,21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
проезд Пугачева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
1-й проезд Суворова: 2,4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Н. Островского: 84А, 125, 127, 129, 131, 133;
улица Пугачева: 141, 143, 149, 151, 157, 161, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 200, 201,202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 243;
улица Садовая: 3, 5, 7, 9, 10, 11А, 12, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46,48, 48А;
улица Совхозная: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62,66, 68, 70;
улица Союзная: 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
улица Суворова: 147, 149, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 167, 168, 170, 171, 173, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 186, 189, 190,192, 193, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
улица Тепловозная: 22, 29, 30, 30А, 30Б, 30В, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50;
улица Украинская: 161, 163, 165, 167, 169, 171, 181, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
улица Урожайная: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Целинная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 32, 33, 34, 35,36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 99, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119.
Избирательный участок № 655
Центр – Филиал открытого акционерного общества "Российские железные дороги" Петропавловского отделения "Южно-Уральской железной дороги" - структурное подразделение "Петропавловская дистанция электроснабжения", улица Н. Островского, 114, тел. 38-10-31 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 142 км: 1, 2, 6;
улица 2629 км: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 62;

1-і Урожайный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
2632 км көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В, 14, 15, 16, 17, 18;
Восточная көшесі: 8;
З. Космодемьянская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
Мичурин көшесі:2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Молодежная көшесі: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
Н. Островский көшесі: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 153, 155, 157;
Садовый қысқа көшесі: 3, 4, 6, 7;
Садовый бұрылыс көшесі: 2, 3, 5, 5А, 7;
Пугачев көшесі: 230, 236, 238, 240, 242, 244, 250;
Украинская көшесі: 191, 197, 199, 201, 205, 207, 218А, 224, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 254А, 255, 256, 257, 258, 258А, 259, 259А, 265;
Урожайная көшесі: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19;
Щорс көшесі: 5;
Садовая көшесі: 2, 4.
№ 656 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Панфилов атындағы көшесі, 256, тел. 38-12-94
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Г.Я. Михеев атындағы қысқа көшесі: 39, 40 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 148;
Суворов қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60 ,62, 66, 68, 70, 72;
1-і Суворов қысқа көшесі: 15, 17, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 43, 58, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Урожайный қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 18, 22, 28, 30;
1-і Урожайный қысқа көшесі: 3, 4, 18, 20,24, 26, 28;
1-і Щорс қысқа көшесі: 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 32, 35, 37А;
2-і Урожайный қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
2-і Щорс қысқа көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 44, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
2-і Суворов қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30;
Асфальтная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17;
Петр Романович Зайцев атындағы көше: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 9, 10, 11Б, 12, 13, 13А, 14,15, 15А, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32;
Клара Цеткин көшесі:185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;

1-й проезд Урожайный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица 2632 км: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Восточная: 8;
улица З. Космодемьянской: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Мичурина: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Молодежная: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
улица Н. Островского: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 153, 155, 157;
проезд Садовый: 3, 4, 6, 7;
переулок Садовый: 2, 3, 5, 5А, 7;
улица Пугачева: 230, 236, 238, 240, 242, 244, 250;
улица Украинская: 191, 197, 199, 201, 205, 207, 218А, 224, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 254А, 255, 256, 257, 258, 258А, 259, 259А, 265;
улица Урожайная: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19;
улица Щорса: 5;
улица Садовая: 2, 4.
Избирательный участок № 656
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-интернат № 1" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица им. Панфилова, 256, тел. 38-12-94
В границы входят дома:
проезд 1-й Г.Я. Михеева: 39, 40 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 148;
проезд Суворова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60 ,62, 66, 68, 70, 72;
1-й проезд Суворова: 15, 17, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 43, 58, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
проезд Урожайный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 18, 22, 28, 30;
1-й проезд Урожайный: 3, 4, 18, 20,24, 26, 28;
1-й проезд Щорса: 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 32, 35, 37А;
2-й проезд Урожайный: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
2-й проезд Щорса: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 44, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
2-й проезд Суворова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30;
улица Асфальтная: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17;
улица имени Зайцева Петра Романовича: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 9, 10, 11Б, 12, 13, 13А, 14,15, 15А, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32;
улица Клары Цеткин: 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;

Ұшқыш-ғарышкер, Кеңес Одағының батыры Владимир Михайлович Комаров атындағы көше: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е, 7, 7А, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 46А;
П. Лазутин көшесі:195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248;
Г.Я. Михеев көшесі: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 144, 145;
Панфилов ат. көше: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 249А, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 261А, 261Б, 262, 263, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287А, 289, 291;
Панфилов қысқа көше: 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
Яков Степанович Побелянский атындағы көше: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11,12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45,46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 89;
Пугачев көшесі: 235, 237, 239, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259,260, 260А, 261, 262, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;
Пугачев қысқа көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
Суворов көшесі: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 276;
Урожайная көшесі: 1, 2, 4, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
Украинская көшесі: 215, 219, 221, 240, 246, 248, 250, 252;
Гедеон Викторович Хорватта көше: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
Щорс көшесі: 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84.
№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 26 мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Московская көшесі, 170, тел. 51-26-10
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица летчика-космонавта, Героя Советского Союза Комарова Владимира Михайловича: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е, 7, 7А, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 46А;
улица П. Лазутина: 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248;
улица Михеева Г.Я.: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 144, 145;
улица им. Панфилова: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 249А, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 261А, 261Б, 262, 263, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287А, 289, 291;
проезд Панфилова: 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
улица имени Якова Степановича Побелянского: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11,12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45,46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 89;
улица Пугачева: 235, 237, 239, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259,260, 260А, 261, 262, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;
проезд Пугачева: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
улица Суворова: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 276;
улица Урожайная: 1, 2, 4, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
улица Украинская: 215, 219, 221, 240, 246, 248, 250, 252;
улица им. Гедеона Викторовича Хорвата: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
улица Щорса: 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84.
Избирательный участок № 657
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Школа – детский сад № 26" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Московская, 170, тел. 51-26-10
В границы входят дома:

Волочаевская көшесі: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Г, 119Е, 119Ж, 119З, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
Ұшқыш-ғарышкер, Кеңес Одағының батыры Юрий Алексеевич Гагарин атындағы көше: 2, 4А, 4, 6, 6А;
Кеңес Одағының батыры Валерий Иванович Ухабов атындағы көше:3, 5, 11, 13, 15,19, 19А, 25А, 27А, 29А;
Ә. Досмұхамбетов көшесі: 5, 15;
Илья Залманов атындағы көше: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Ж, 44З, 44И, 44К, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 69, 69А, 69Б, 69Г, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;
Ленинградская көшесі: 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
Ысқақ Ыбыраев атындағы көше: 2, 9, 11, 13, 15, 24А;
1-і Илья Залманов атындағы қысқа көше: 5, 22В, 22Б, 24, 26, 26А, 26В, 29Д, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Г, 36, 37, 38А, 40А, 41, 43А, 43Б, 43В, 44, 65, 65А, 65Б;
2-і Илья Залманов атындағы қысқа көше: 13, 15А, 29, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 48;
Халтурин көшесі: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170,171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
У. Громова көшесі: 2А, 4, 6, 8, 10А, 16, 22, 31, 33, 37, 39, 41, 47.
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 24 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Северная көшесі, 2, тел. 50-87-54
Шекараларына мына үйлер енеді:
Кеңес Одағының батыры Валерий Иванович Ухабов атындағы көше: 2;
Ұшқыш-ғарышкер, Кеңес Одағының батыры Юрий Алексеевич Гагарин атындағы көше: 5, 7, 9, 23, 25;
Коммунальная көшесі: 6, 10, 12, 14, 18;
Лесхоз кенті;
Матросов көшесі: 4, 7, 9, 9А, 12;

улица Волочаевская: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Г, 119Е, 119Ж, 119З, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
улица имени летчика-космонавта Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 2, 4А, 4, 6, 6А;
улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 3, 5, 11, 13, 15,19, 19А, 25А, 27А, 29А;
улица Дусухамбетова А.: 5, 15;
улица имени Ильи Залманова: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Ж, 44З, 44И, 44К, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 69, 69А, 69Б, 69Г, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;
улица Ленинградская: 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
улица имени Искака Ибраева: 2, 9, 11, 13, 15, 24А;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 5, 22В, 22Б, 24, 26, 26А, 26В, 29Д, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Г, 36, 37, 38А, 40А, 41, 43А, 43Б, 43В, 44, 65, 65А, 65Б;
2-й проезд имени Ильи Залманова, 13, 15А, 29, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 48;
улица Халтурина: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170,171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
улица У. Громовой: 2А, 4, 6, 8, 10А, 16, 22, 31, 33, 37, 39, 41, 47.
Избирательный участок № 658
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Северная, 2, тел. 50-87-54
В границы входят дома:
улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 2;
улица летчика-космонавта Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 5, 7, 9, 23, 25;
улица Коммунальная: 6, 10, 12, 14, 18;
поселок Лесхоз;
улица Матросова: 4, 7, 9, 9А, 12;

А. Невский көшесі: 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Теплые кусты көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2А, 3, 4, 5, 7А, 47, 47А, 47В;
Теплые кусты көшесі: 144 км: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Северная көшесі: 19, 20;
Радищев көшесі: 1Д, 3, 4, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 33А;
Темирязев көшесі:3, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23;
У. Громова көшесі: 1;
Уральская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Уфимская көшесі: 5;
2-і Илья Залманов атындағы қысқа көшесі: 47;
Тепловское лесничество көшесі: 1, 2, 2А, 5, 5А, 6, 8, 11, 11А, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 47.
№ 659 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, В.Б. Кошуков атындағы көшесі, 17, тел. 52-30-86, 52-30-84
Шекараларына мына үйлер енеді:
Абай көшесі: 120А;
Волочаевская көшесі:68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 18, 20, 24;
Ленинградская көшесі: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
Московская көшесі:52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102;
Батыр Баян көшесі: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 58, 58А;
Илья Залманов атындағы көше: 46, 46А;
Плеханов көшесі: 11, 14, 16, 18;
Фрунзе көшесі: 17, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
Халтурин көшесі:3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
Юрий Медведев атындағы көше: 20, 31.
№ 660 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, В.Б. Кошуков атындағы көшесі, 17, тел. 52-30-86, 52-30-84.
Шекараларына мына үйлер енеді:
Илья Залманов атындағы көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29Б, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;

улица А. Невского: 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица Теплые кусты: 1, 1А, 1Б, 1В, 2А, 3, 4, 5, 7А, 47, 47А, 47В;
улица Теплые кусты - 144 км: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Северная: 19, 20;
улица Радищева: 1Д, 3, 4, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 33А;
улица Темирязева: 3, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23;
улица У. Громовой: 1;
улица Уральская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Уфимская: 5;
2-й проезд имени Ильи Залманова: 47;
улица Тепловское лесничество: 1, 2, 2А, 5, 5А, 6, 8, 11, 11А, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 47.
Избирательный участок № 659
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени В.Б. Кошукова, 17, тел. 52-30-86, 52-30-84
В границы входят дома:
улица Абая: 120А;
улица Волочаевская: 68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;
улица имени В.Б. Кошукова: 18, 20, 24;
улица Ленинградская: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
улица Московская: 52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102;
улица Батыр Баян: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 58, 58А;
улица имени Ильи Залманова: 46, 46А;
улица Плеханова: 11, 14, 16, 18;
улица Фрунзе: 17, 26, 27,28, 29, 30, 33;
улица Халтурина: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
улица им. Юрия Медведева: 20, 31.
Избирательный участок № 660
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени В.Б. Кошукова, 17, тел. 52-30-86, 52-30-84
В границы входят дома:
улица имени Ильи Залманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29Б, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;

Алматы көшесі: 52, 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
Волочаевская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 75;
Гоголь көшесі: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 70, 72, 74, 80, 82;
Заводская көшесі: 4;
Астана көшесі: 37;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 19, 21, 23, 29, 31, 33, 36;
Лесная көшесі: 1, 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 58;
Некрасов көшесі:30, 30А, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
Илья Залманов атындағы көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Д, 23, 24А, 25, 26А, 27, 28А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 32А, 34, 35, 36, 36Г, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61Б, 63, 65А, 67, 69, 71;
1-і Илья Залманов атындағы қысқа көше: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
Некрасов қысқа көшесі: 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 21, 30, 32, 34;
И.С. Ружейников көшесі: И.С.: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көшесі: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55,56А, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 75, 77;
Абай көшесі: 102, 108, 110, 112;
Халтурин көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
Чайковский көшесі: 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57, 62;
Юрий Медведев атындағы көше: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Индустриальный қысқа көшесі, 31, тел. 54-04-19
Шекараларына мына үйлер енеді:
Сенная көшесі: 3;
1-і Сенная көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
2-і Сенной қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 15А, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 34, 36, 38;
2-і Сенная көшесі: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 43А, 49, 49А, 53, 55, 59;
3-і Сенная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;

улица Алматинская: 52, 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
улица Волочаевская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 75;
улица Гоголя: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 70, 72, 74, 80, 82;
улица Заводская: 4;
улица Астана: 37;
улица имени В.Б. Кошукова: 19, 21, 23, 29, 31, 33, 36;
улица Лесная: 1, 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 58;
улица Некрасова: 30, 30А, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
проезд имени Ильи Залманова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Д, 23, 24А, 25, 26А, 27, 28А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 32А, 34, 35, 36, 36Г, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61Б, 63, 65А, 67, 69, 71;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
проезд Некрасова: 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 21, 30, 32, 34;
улица Ружейникова И.С.: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55,56А, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 75, 77;
улица Абая: 102, 108, 110, 112;
улица Халтурина: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Чайковского: 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57, 62;
улица им. Юрия Медведева: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
Избирательный участок № 661
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция акимата города Петропавловска", проезд Индустриальный, 31, тел. 54-04-19
В границы входят дома:
улица Сенная: 3;
улица 1-я Сенная: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
проезд 2-й Сенной: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 15А, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 34, 36, 38;
улица 2-я Сенная: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 43А, 49, 49А, 53, 55, 59;
улица 3-я Сенная: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;

4-і Сенная көшесі: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
5-і Сенной қысқа көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12А, 12Б, 14, 16, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 49, 51, 55, 59, 61, 63, 65;
Қазбек Байболов атындағы көше:1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 17, 21, 25.
№ 662 сайлау учаскесі
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тоқсан би көшесі, 94, тел. 33-33-70
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 107, 113, 115, 117, 119, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
Тоқсан би көшесі: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
Алматы көшесі: 50;
Заводская көшесі: 1, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23А, 24, 28, 30, 32, 34;
Астана көшесі: 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 47А, 53, 55А, 63, 74;
Копай көшесі: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437, 437Д;
Лесная көшесі: 2, 4, 6;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 183, 189, 191, 193А, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 225, 227, 239.;
Некрасов көшесі: 34, 56;
Полевая көшесі: 16, 18;
И.С. Ружейников көшесі: 22, 24, 25, 28,29, 30, 31, 33, 34, 35, 37;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27.
№ 663 сайлау учаскесі
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тоқсан би көшесі, 94, тел. 33-33-70
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы көшесі: 28, 36, 38;
Астана көшесі: 50;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 167, 173;
И.С. Ружейников көшесі: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 11;
Тоқсан би көшесі: 35;
314 Атқыштар дивизиясы көшесі: 158;
Чайковский көшесі: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
№ 664 сайлау учаскесі
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 100, тел. 33-15-47
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 150;
Тоқсан би көшесі: 90;
Алматы көшесі: 39, 55;
Астана көшесі: 48;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 161, 180;
Абай көшесі: 86, 88, 90, 94, 96, 98.
№ 665 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші жалпы білім беретін лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жамбыл атындағы көше, 196, тел. 46-70-46
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица 4-я Сенная: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
проезд 5-й Сенной: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12А, 12Б, 14, 16, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 49, 51, 55, 59, 61, 63, 65;
улица имени Казбека Байбулова: 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 17, 21, 25.
Избирательный участок № 662
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Токсан би, 94, тел. 33-33-70
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 107, 113, 115, 117, 119, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
улица Токсан би: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Алматинская: 50;
улица Заводская: 1, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23А, 24, 28, 30, 32, 34;
улица Астана: 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 47А, 53, 55А, 63, 74;
улица Копай: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437, 437Д;
улица Лесная: 2, 4, 6;
улица имени Мухтара Ауэзова: 183, 189, 191, 193А, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 225, 227 ,239.;
улица Некрасова: 34, 56;
улица Полевая: 16, 18;
улица Ружейникова И.С.: 22, 24, 25, 28,29, 30, 31, 33, 34, 35, 37;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27.
Избирательный участок № 663
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Токсан би, 94, тел. 33-33-70
В границы входят дома:
улица Алматинская: 28, 36, 38;
улица Астана: 50;
улица имени Мухтара Ауэзова: 167, 173;
улица Ружейникова И.С.: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 11;
улица Токсан би: 35;
улица 314 Стрелковой дивизии: 158;
улица Чайковского: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
Избирательный участок № 664
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Первый городской общеобразовательный лицей" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Абая, 100, тел. 33-15-47
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 150;
улица Токсан би: 90;
улица Алматинская: 39, 55;
улица Астана: 48;
улица имени Мухтара Ауэзова: 161, 180;
улица Абая: 86, 88, 90, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 665
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Первый городской общеобразовательный лицей" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Жамбыла, 196, тел. 46-70-46
В границы входят дома:

Алматы көшесі: 13, 20;
Жамбыл атындағы көше: 167, 169;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 182, 184, 200;
Парковая көшесі: 161, 161А,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185;
Абай көшесі: 80, 84;
Чайковский көшесі: 3, 5, 7, 9.
№ 666 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қ. Байболов ат. облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жамбыл атындағы көше, 173, тел. 31-45-90, 50-17-79 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Заводская көшесі: 36;
Копай көшесі: 53, 54, 56, 58, 62, 65, 73А, 74А, 76, 82,101, 102, 105, 105А, 110, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 190, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 207, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 234Б, 235, 235Г, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 302Б, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 321Б, 322, 322А, 323, 324, 325, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 347А, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 359А, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 402, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 418, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 430, 435, 438, 438А, 439, 440, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 501А, 502, 503, 503А, 503В, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 516, 516А, 517, 518, 519, 521, 522, 522А, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 527А, 528, 528А, 528Б, 529, 530, 532, 535, 537, 540, 541, 543, 544, 544А, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г,550Е, 551, 551А, 551В, 552, 552А, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 556В, 558, 559, 560, 560Д,561, 561В, 562, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 579А, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 605А, 607, 607А, 608, 609, 609А, 610, 611, 612, 612А, 613, 613А, 614, 616, 617, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 670А, 671, 675, 678, 679, 681, 682, 697, 709;
Парковая көшесі: 187;

улица Алматинская: 13, 20;
улица имени Жамбыла: 167, 169;
улица имени Мухтара Ауэзова: 182, 184, 200;
улица Парковая: 161, 161А,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185;
улица Абая: 80, 84;
улица Чайковского: 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 666
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная детско-юношеская спортивная школа им. К. Байболова" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо–Казахстанской области", улица имени Жамбыла, 173, тел. 31-45-90, 50-17-79 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Заводская: 36;
улица Копай: 53, 54, 56, 58, 62, 65, 73А, 74А, 76, 82,101, 102, 105, 105А, 110, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 190, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 207, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 234Б, 235, 235Г, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 302Б, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 321Б, 322, 322А, 323, 324, 325, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 347А, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 359А, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 402, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 418, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 430, 435, 438, 438А, 439, 440, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 501А, 502, 503, 503А, 503В, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 516, 516А, 517, 518, 519, 521, 522, 522А, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 527А, 528, 528А, 528Б, 529, 530, 532, 535, 537, 540, 541, 543, 544, 544А, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г,550Е, 551, 551А, 551В, 552, 552А, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 556В, 558, 559, 560, 560Д,561, 561В, 562, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 579А, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 605А, 607, 607А, 608, 609, 609А, 610, 611, 612, 612А, 613, 613А, 614, 616, 617, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 670А, 671, 675, 678, 679, 681, 682, 697, 709;
улица Парковая: 187;

Жамбыл атындағы қысқа көше: 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е;
Володаровский көшесі: 93.
№ 667 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы көшесі, 4, тел. 46-04-46, 46-41-72
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы көшесі: 6, 8, 9, 11;
Амангелді көшесі: 167, 169;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227;
Мир көшесі: 117, 119, 121, 123, 125;
Абай көшесі: 62, 64, 66, 68, 70.
№ 668 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 160, тел. 41-22-63
Шекараларына мына үйлер енеді:
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 75, 77, 79, 81, 97, 99, 101, 103;
Володаровский көшесі: 94;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 200,216, 224,228, 230, 232, 236;
Казахстанская правда көшесі: 109, 111, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 135, 137, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190;
М. Жұмабаев көшесі: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;
Крепостная көшесі: 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 103, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120;
Мир көшесі: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
Крепостная қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7.
№ 669 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Мағжан Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Абай көшесі, 28, тел. 46-66-90, 36-91-36 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володаровский көшесі: 49, 51, 57, 75, 78, 80;
М. Жұмабаев көшесі: 113, 115, 116, 117, 118, 136, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187, 189;
Казахстанская правда көшесі: 118, 156, 164, 166, 168, 170;
Крепостная көшесі: 83, 85, 87;
Мир көшесі: 136, 138, 154;
Пионерская көшесі: 20;
Советская көшесі: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Абай көшесі: 30, 34, 40.
№ 670 сайлау учаскесі
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Интернациональная көшесі, 14, тел. 46-23-88
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володаровский көшесі: 13, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 60;
М. Жұмабаев көшесі:162, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;

проезд имени Жамбыла: 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е;
улица Володаровского: 93.
Избирательный участок № 667
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "Дарын" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Алматинская, 4, тел. 46-04-46, 46-41-72
В границы входят дома:
улица Алматинская: 6, 8, 9, 11;
улица Амангельды: 167, 169;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227;
улица Мира: 117, 119, 121, 123, 125;
улица Абая: 62, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 668
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа – комплекс эстетического воспитания № 8" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Мира, 160, тел. 41-22-63
В границы входят дома:
улица имени Аягана Шажимбаева: 75, 77, 79, 81, 97, 99, 101, 103;
улица Володаровского: 94;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 200,216, 224,228, 230, 232, 236;
улица Казахстанской правды: 109, 111, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 135, 137, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190;
улица М.Жумабаева: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;
улица Крепостная: 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 103, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120;
улица Мира: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
проезд Крепостной: 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 669
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский гуманитарный колледж имени Магжана Жумабаева" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Абая, 28, тел. 46-66-90, 36-91-36 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Володаровского: 49, 51, 57,75, 78, 80;
улица М.Жумабаева: 113, 115, 116, 117, 118, 136, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187, 189;
улица Казахстанской правды: 118, 156, 164, 166, 168, 170;
улица Крепостная: 83, 85, 87;
улица Мира: 136, 138, 154;
улица Пионерская: 20;
улица Советская: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Абая: 30, 34, 40.
Избирательный участок № 670
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Интернациональная, 14, тел. 46-23-88
В границы входят дома:
улица Володаровского: 13, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 60;
улица М. Жумабаева: 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;

Баймағамбет Ізтолин атындағы көше: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Ишимская көшесі: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 60А, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
Комсомольская көшесі: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
Крепостная көшесі: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
Пионерская көшесі:3, 7, 8, 9, 10;
Пушкин көшесі: 93, 95, 96, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 137,138, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149,150, 151, 152, 155, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193, 195;
Сәкен Сейфулин көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Советская көшесі: 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
Абай көшесі: 2, 4, 16;
Чкалов көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
№ 671 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл колледжі" мекемесі, Интернациональная көшесі, 2Б, тел. 46-22-89 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Баймағамбет Ізтолин атындағы қысқа көше: 2, 4, 6;
Рижский қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Володаровский көшесі: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 18, 20, 40, 42;
С.Г. Гуденко көшесі: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 31;
Баймағамбет Ізтолин атындағы көше: 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Интернациональная көшесі: 2, 2А, 2Б, 4, 4Г, 6, 8;
Крепостная площадь көшесі: 3, 3А, 4, 6, 11, 13, 15, 17, 19;
Ишимская көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Комсомольская көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 74;

улица имени Баймухамеда Зтулина: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Ишимская: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица имени Аягана Шажимбаева: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 60А, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
улица Комсомольская: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
улица Крепостная: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
улица Пионерская: 3, 7, 8, 9, 10;
улица Пушкина: 93, 95, 96, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 137,138, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149,150, 151, 152, 155, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193, 195;
улица Сакена Сейфулина: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Советская: 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
улица Абая: 2, 4, 16;
улица Чкалова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
Избирательный участок № 671
Центр – Учреждение "Петропавловский колледж", улица Интернациональная, 2Б, тел. 46-22-89 (по согласованию)
В границы входят дома:
проезд имени Баймухамеда Зтулина: 2, 4, 6;
проезд Рижский: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Володаровского: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 18, 20, 40, 42;
улица Гуденко С.Г.: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 31;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Интернациональная: 2, 2А, 2Б, 4, 4Г, 6, 8;
улица Крепостная площадь: 3, 3А, 4, 6, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Ишимская: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица имени Аягана Шажимбаева: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Комсомольская: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 74;

Крепостная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
Рижская көшесі: 15, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А;
Сакко және Ванцетти атындағы көше: 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
Свободная көшесі: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52.
№ 672 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Казахстанская правда көшесі, 233, тел. 42-18-97 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ватутин көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14,16,18, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
М. Жұмабаев көшесі:235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 325, 327, 329;
М. Жұмабаев қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35;
Баймағамбет Ізтолин атындағы көше: 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Ишимская көшесі: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Казахстанская правда көшесі: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 252, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 290, 291, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
Комсомольская көшесі: 80, 88, 89, 90, 91, 94,95, 96, 97, 101, 103, 107, 109, 111, 113, 115;
Комсомольский қысқа көшесі: 2, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15;
Ватутин бұрылыс көшесі:4, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20;
М. Жұмабаев бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;

улица Крепостная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Рижская: 15, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А;
улица имени Сакко и Ванцетти: 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
улица Свободная: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 672
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица Казахстанской правды, 233, тел.42-18-97 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Ватутина: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14,16,18, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
улица М. Жумабаева: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 325, 327, 329;
проезд М. Жумабаева: 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Ишимская: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Казахстанской правды: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 252, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 290, 291, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
улица Комсомольская: 80, 88, 89, 90, 91, 94,95, 96, 97, 101, 103, 107, 109, 111, 113, 115;
проезд Комсомольский: 2, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15;
переулок Ватутина: 4, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20;
переулок М. Жумабаева: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;

Комсомольский бұрылыс көшесі: 3, 9, 10, 11, 12;
Мир бұрылыс көшесі: 4, 4А, 6, 8, 9, 10, 10Б, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 26А;
Тауфик Мухамед – Рахимов атындағы көше: 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46;
Рижский қысқа көшесі: 28;
Первомайский бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
Пушкин қысқа көшесі: 4, 5, 6, 12;
Пушкин бұрылыс көшесі: 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
Советский бұрылыс көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36;
Пржевальский көшесі:12, 16,17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 36, 38, 40, 42;
Пушкин көшесі: 178, 180, 182, 186, 188, 192, 199, 201, 202, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237;
Сәкен Сейфулин көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
Советская көшесі:148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
Советский қысқа көшесі: 28, 33, 39;
Чкалов көшесі: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А.
№ 673 сайлау учаскесі
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 160, тел. 41-22-63
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-і Первомайская көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7;
М. Жұмабаев көшесі: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 240, 260, 262, 264, 266;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
Казахстанская правда көшесі: 161, 163, 165, 179, 181, 189, 191, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
Мир көшесі: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234, 236;
Чкалов көшесі: 29, 31, 33, 35;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көше, 4, 14;
Мир бұрылыс көшесі: 3, 5, 9, 9А.
№ 674 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сәбит Мұқанов атындағы мемлекеттік қазақ сазды-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жамбыл атындағы көше,195, тел. 41-25-32 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володаровский көшесі: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 126Б;

переулок Комсомольский: 3, 9, 10, 11, 12;
переулок Мира: 4, 4А, 6, 8, 9, 10, 10Б, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 26А;
улица имени Тауфика Мухамед-Рахимова: 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46;
проезд Рижский: 28;
переулок Первомайский: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
проезд Пушкина: 4, 5, 6, 12;
переулок Пушкина: 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
переулок Советский: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36;
улица Пржевальского: 12, 16,17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 36, 38, 40, 42;
улица Пушкина: 178, 180, 182, 186, 188, 192, 199, 201, 202, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237;
улица Сакена Сейфулина: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
улица Советская: 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
проезд Советский: 28, 33, 39;
улица Чкалова: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А.
Избирательный участок № 673
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа – комплекс эстетического воспитания № 8" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Мира, 160, тел. 41-22-63
В границы входят дома:
улица 2-я Первомайская: 1, 1А, 3, 5, 7;
улица М. Жумабаева: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 240, 260, 262, 264, 266;
улица имени Аягана Шажимбаева: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
улица Казахстанской правды: 161, 163, 165, 179, 181, 189, 191, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
улица Мира: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234, 236;
улица Чкалова: 29, 31, 33, 35;
проезд имени Аягана Шажимбаева: 4, 14;
переулок Мира: 3, 5, 9, 9А.
Избирательный участок № 674
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Государственный Казахский музыкально-драматический театр имени Сабита Муканова" коммунального государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Жамбыла, 195, тел. 41-25-32 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Володаровского: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 126Б;

Жамбыл атындағы көше: 195, 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше:239, 239А, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
Крепостная көшесі: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Новая көшесі: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Володарский ат. қысқа көше: 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
Жамбыл атындағы қысқа көшесі: 1, 3, 5;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көше: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 144;
Чкалов қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 20, 20Б;
Сәкен Сейфулин көшесі: 51,52, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
Чкалов көшесі: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
№ 675 сайлау учаскесі
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 5 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 195, тел. 51-85-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ғ. Мүсірепов көшесі: 5, 5А, 7, 9, 9А, 9Б, 9В, 11, 13, 13А;
Жамбыл атындағы көше: 272, 274;
М. Жұмабаев көшесі: 290, 331, 335, 337, 339;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 339;
Ишимская көшесі: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
Мир көшесі: 187, 238, 240;
Сәкен Сейфуллин қысқа көшесі: 10, 10А;
Сәкен Сейфуллин көшесі: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46, 48;
2-і Первомайская көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
№ 676 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Солтүстік Қазақстан облыстық филиалы "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің "Қызылжар" корпоративтік қоры, Жамбыл атындағы көше, 225, тел. 52-26-46 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-і Индустриальная көшесі: 2;
Базарбаев көшесі: 2, 2Б, 2В;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 12, 14/1, 28, 32, 32А, 34;
Жамбыл атындағы көше: 276, 280, 284, 286, 288, 290;
Қызыл Ту көшесі: 1;
Новая көшесі: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Индустриальный қысқа көшесі: 7, 9, 11;
Строительная көшесі: 8.
№ 677 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "әл-Фараби" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ярослав Гашек атындағы көшесі, 14, тел. 51-88-73
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица имени Жамбыла: 195, 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 239, 239А, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323;
улица имени Аягана Шажимбаева: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
улица Крепостная: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Новая: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
проезд им. Володарского: 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
проезд имени Жамбыла: 1, 3, 5;
проезд имени Аягана Шажимбаева: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 144;
проезд Чкалова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 20 ,20Б;
улица Сакена Сейфулина: 51,52, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
улица Чкалова: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
Избирательный участок № 675
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Мира, 195, тел. 51-85-03
В границы входят дома:
улица Г. Мусрепова: 5, 5А, 7, 9, 9А, 9Б, 9В, 11, 13, 13А;
улица имени Жамбыла: 272, 274;
улица М. Жумабаева: 290, 331, 335, 337, 339;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 339;
улица Ишимская: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
улица Мира: 187, 238, 240;
проезд Сакена Сейфулина: 10, 10А;
улица Сакена Сейфулина: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46, 48;
улица 2-я Первомайская: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 676
Центр – Корпоративный фонд "Кызылжар" общественного объединения "Казахское общество слепых" Северо–Казахстанского областного филиала общественного объединения "Казахское общество слепых", улица имени Жамбыла, 225, тел. 52-26-46 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 2-я Индустриальная: 2;
улица Базарбаева: 2, 2Б, 2В;
улица Г. Мусрепова: 12, 14/1, 28, 32, 32А, 34;
улица имени Жамбыла: 276, 280, 284, 286, 288, 290;
улица Кзыл-Тууская: 1;
улица Новая: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
проезд Индустриальный: 7, 9, 11;
улица Строительная: 8.
Избирательный участок № 677
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "аль-Фараби" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Ярослава Гашека, 14, тел. 51-88-73
В границы входят дома:

Жамбыл атындағы көше: 241, 292, 294, 296, 298, 298А;
Новая көшесі: 83, 120, 122, 124;
Ярослав Гашек атындағы көше: 16, 17, 17 А, 20А.
№ 678 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новая көшесі, 116, тел. 42-55-98
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ғ. Мүсірепов көшесі: 14, 16А, 18, 18А, 20;
Мир көшесі: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
Новая көшесі: 108, 110, 112, 114;
Строительная көшесі: 6.
№ 679 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мир көшесі, 262, тел. 51-34-63 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау көшесі: 10;
Мир көшесі: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
Ш. Уәлиханов атындағы көшесі: 11;
Ярослав Гашек атындағы көше: 4А, 9, 11, 11А, 13.
№ 680 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новая көшесі, 116, тел. 42-55-98
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау көшесі: 13, 17;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 6, 8А, 10;
Мир көшесі: 244, 246, 248, 250А, 250Б;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 681 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ш. Уәлиханов атындағы көше, 18, тел. 51-72-30 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау көшесі: 1, 3, 4, 6, 8;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 2, 4, 4А;
Тауфик Мухамед – Рахимов атындағы көше: 29, 31, 33, 35, 37, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 1, 3, 3А, 5.с
№ 682 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облыстық спортта дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ярослав Гашек атындағы көше, 4, тел. 51-58-01 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-і Новаторная көшесі: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Кармелюк көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Кірпіш көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;

улица имени Жамбыла: 241, 292, 294, 296, 298, 298А;
улица Новая: 83, 120, 122, 124;
улица имени Ярослава Гашека: 16, 17, 17 А, 20А.
Избирательный участок № 678
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Новая, 116, тел. 42-55-98
В границы входят дома:
улица Г. Мусрепова: 14, 16А, 18, 18А, 20;
улица Мира: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
улица Новая: 108, 110, 112, 114;
улица Строительная: 6.
Избирательный участок № 679
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский строительно-экономический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Мира, 262, тел. 51-34-63 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 10;
улица Мира: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
улица им. Ч. Валиханова: 11;
улица имени Ярослава Гашека: 4А, 9, 11, 11А, 13.
Избирательный участок № 680
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Новая, 116, тел. 42-55-98
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 13, 17;
улица Г. Мусрепова: 6, 8А, 10;
улица Мира: 244, 246, 248, 250А, 250Б;
улица им. Ч. Валиханова: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 681
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Областная казахско-турецкая специализированная школа-лицей-интернат для одаренных детей" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица имени Ч. Валиханова, 18, тел. 51-72-30 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 1, 3, 4, 6, 8;
улица Г. Мусрепова: 2, 4, 4А;
улица имени Тауфика Мухамед–Рахимова: 29, 31, 33, 35, 37, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74;
улица им. Ч. Валиханова: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица имени Ярослава Гашека: 1, 3, 3А,5.
Избирательный участок № 682
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная специализированная школа-интернат для одаренных в спорте детей" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области, улица имени Ярослава Гашека, 4, тел. 51-58-01 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 2-я Новаторная: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Кармелюка: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Кирпичная: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;

Набережная көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13;
Новаторная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
И.П. Шухов көшесі: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Ярослав Гашек атындағы көше: 2А, 2Б, 2К, 4.
№ 683 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мир көшесі, 262, тел. 51-34-65, 51-23-62 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир көшесі: 217, 219, 221, 223, 225, 227, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 15, 17, 19;
Ярослав Гашек атындағы көше: 4.
№ 684 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 272, тел. 31-65-12
Шекараларына мына үйлер енеді:
Набережная көшесі: 25;
Хименко көшесі: 1, 2;
И.П. Шухов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
№ 685 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 272, тел. 31-65-12
Шекараларына мына үйлер енеді:
Набережная көшесі: 15, 19, 20, 22;
Хименко көшесі: 3, 5, 7, 9;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 46В, 48А;
И.П. Шухов көшесі: 2А, 2Б, 14, 16;
Кірпіш көшесі: 22.
№ 686 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 274, тел. 51-24-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир көшесі: 278, 280, 282, 286, 288, 288А;
Хименко көшесі: 20;
Ш. Уалиханов атындағы көше: 21, 23, 25, 27, 27А, 44, 46, 46А, 48.
№ 687 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Победа көшесі, 5, тел. 47-51-89
Шекараларына мына үйлер енеді:
Кеңес Одағының төрт мәрте батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 1, 3, 5, 5А, 5В, 7, 7А;
Победа көшесі: 3, 3А, 4, 4Б, 4Г, 6, 8, 8А;
Хименко көшесі: 4, 6, 8.
№ 688 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Победа көшесі, 5, тел. 47-51-89
Шекараларына мына үйлер енеді:
Кеңес Одағының төрт мәрте батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көшесі: 9, 11, 13;

улица Набережная: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13;
улица Новаторная: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
улица им. Ч. Валиханова: 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица И.П. Шухова: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица имени Ярослава Гашека: 2А, 2Б, 2К, 4.
Избирательный участок № 683
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский строительно-экономический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Мира, 262, тел. 51-34-65, 51-23-62 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Мира: 217, 219, 221, 223, 225, 227, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270;
улица им. Ч. Валиханова: 15, 17, 19;
улица имени Ярослава Гашека: 4.
Избирательный участок № 684
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Мира, 272, тел. 31-65-12
В границы входят дома:
улица Набережная: 25;
улица Хименко: 1, 2;
улица И.П. Шухова: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 685
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Мира, 272, тел. 31-65-12
В границы входят дома:
улица Набережная: 15, 19, 20, 22;
улица Хименко: 3, 5, 7, 9;
улица им. Ч. Валиханова: 46В,48А;
улица И.П. Шухова: 2А, 2Б, 14, 16;
улица Кирпичная: 22.
Избирательный участок № 686
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Мира, 274, тел. 51-24-05
В границы входят дома:
улица Мира: 278, 280, 282, 286, 288, 288А;
улица Хименко: 20;
улица им. Ч. Валиханова: 21, 23, 25, 27, 27А, 44, 46, 46А, 48.
Избирательный участок № 687
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Победы, 5, тел. 47-51-89
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 1, 3, 5, 5А, 5В, 7, 7А;
улица Победы: 3, 3А, 4, 4Б, 4Г, 6, 8, 8А;
улица Хименко: 4, 6, 8.
Избирательный участок № 688
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Победы, 5, тел. 47-51-89
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 9, 11, 13;

Победа көшесі: 7, 14;
Хименко көшесі: 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3.
№ 689 сайлау учаскесі
Орталығы - "Денсаулық" жеке меншік коммерциялық емес мекеме, И.П. Шухов көшесі, 34, тел. 51-19-41 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Линия көшесі: 1, 3, 5;
2-і Линия көшесі: 18, 25;
3-і Линия көшесі: 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Жамбыл атындағы көше: 302;
Мир көшесі: 229, 231, 284, 284А, 327, 327А, 327Б, 339, 339А, 351;
И.П. Шухов көшесі: 30, 32, 32А, 34, 34А.
№ 690 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, И.П. Шухов көшесі, 42, тел. 42-75-15 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Кеңес Одағының төрт мәрте батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көшесі: 20А, 21, 21А, 21Б, 23, 23 А, 25;
Мир көшесі: 290, 292, 294.
№ 691 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, И.П. Шухов көшесі, 42, тел. 32-06-77 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
4-і Линия көшесі: 25;
Нель Болатбаев көшесі: 2, 2А, 24, 26, 28, 30, 32, 36;
И.П. Шухов көшесі: 36, 38, 40, 42, 42А.
№ 692 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Әбу Досмұхамбетов атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Н. А. Семашко көшесі, 2, тел. 50-74-67 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бірлік көшесі: 1, 3, 5, 7, 9;
1-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
1-і Линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
2-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 4Д, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 20А, 30;
2-і Линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
3-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22Б, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66;
3-і Линия көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
3-і Кірпіш қысқа көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 17, 18;
4-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 6А, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 21А, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 27, 29, 29А, 30, 31, 35, 37, 38, 39;

улица Победы: 7, 14;
улица Хименко: 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3.
Избирательный участок № 689
Центр - Частное некоммерческое учреждение "Денсаулык", улица И.П. Шухова, 34, тел.51-19-41 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 1-я Линия: 1, 3, 5;
улица 2-я Линия: 18, 25;
улица 3-я Линия: 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица имени Жамбыла: 302;
улица Мира: 229, 231, 284, 284А, 327, 327А, 327Б, 339, 339А, 351;
улица И.П. Шухова: 30, 32, 32А, 34, 34А.
Избирательный участок № 690
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский медицинский колледж" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица И.П. Шухова, 42, тел. 42-75-15 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 20А, 21, 21А, 21Б, 23, 23 А, 25;
улица Мира: 290, 292, 294.
Избирательный участок № 691
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский медицинский колледж" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица И.П. Шухова, 42, тел. 32-06-77 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 4-я Линия: 25;
улица Неля Болатбаева: 2, 2А, 24, 26, 28, 30, 32, 36;
улица И.П. Шухова: 36, 38, 40, 42, 42А.
Избирательный участок № 692
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная гимназия-интернат для одаренных детей имени Абу Досмухамбетова" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Н.А. Семашко, 2,тел. 50-74-67 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Бирлик: 1, 3, 5, 7, 9;
улица 1-я Кирпичная: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица 1-я Линия: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
улица 2-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 4А, 4Д, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 20А, 30;
улица 2-я Линия: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица 3-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22Б, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66;
улица 3-я Линия: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
3-й проезд Кирпичный: 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 17, 18;
улица 4-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 6А, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 21А, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 27, 29, 29А, 30, 31, 35, 37, 38, 39;

4-і Линия көшесі: 1;
4-і Кірпіш қысқа көшесі: 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 25А, 39;
Майская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 9;
Юбилейный қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;
Н.А. Семашко көшесі:1А, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 5Д, 6А, 7, 8, 8А, 9, 11, 11А, 12, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 17Е, 20, 21, 22, 22А, 23,24, 25, 26, 31А, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43,45, 46, 47, 49, 51, 52, 52А, 54, 56А, 58, 60, 62;
2-і Н.А. Семашко қысқа көшесі: 3, 3А, 3Б, 7, 8, 8А, 9, 13А, 14, 15, 17А, 19;
Жәлел Қизатов атындағы көше: 1, 1А, 1В, 1Г, 1И, 1Н, 1К, 1Т, 3, 3Г,3Д, 3З, 4И, 5, 5А,5Б, 5К,5Н, 5П, 5Р.
№ 693 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан кәсіби-педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Борки кенті, Студенческая көшесі, 1, тел. 37-19-22 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Жастык қысқа көшесі: 9;
2-і Жастык қысқа көшесі: 2, 4, 6;
Алтын дала көшесі: 6, 14;
Березовая көшесі: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31;
Бульварное кольцо көшесі:2, 3, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29;
Весенняя көшесі: 4,16, 22, 36;
Дачная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
Добровольцев көшесі: 1, 3, 5, 6, 7;
Дружба көшесі: 1, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 19, 22, 25, 27, 32;
Лука Николаевич Дульский атындағы көше: 2, 3, 5, 8;
Лука Николаевич Дульский атындағы бұрылыс көшесі: 1;
Заовражная көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 7;
Звездная көшесі: 31, 35;
Зеленая көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5,5Б, 5Г, 5Д, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 19А, 20, 22,22А, 23Г, 24, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 38;
Зеленое кольцо көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
Қазақстан көшесі: 10, 16, 18, 20, 26;
Кленовая көшесі: 6, 10, 13, 16, 18;
Лучистая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
Мечтатели көшесі: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 29, 30;
Сергей Васильевич Новицкий атындағы көше: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
Новоселов көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 42;
Нұрлы жол көшесі: 27;
Прибрежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16А, 19, 21, 33, 37, 41;
Прохладная көшесі: 5, 6, 9, 11, 19, 21;
Радужная көшесі:2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
Романтиктер көшесі: 4, 9, 11, 13, 15, 16, 27;
Садовое кольцо көшесі: 1, 2, 3, 5, 10, 13, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 35, 37, 85;

улица 4-я Линия: 1;
4-й проезд Кирпичный: 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 25А, 39;
улица Майская: 3, 4, 5, 6, 7, 9;
проезд Юбилейный: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;
улица Н.А. Семашко: 1А, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 5Д, 6А, 7, 8, 8А, 9, 11, 11А, 12, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 17Е, 20, 21, 22, 22А, 23,24, 25, 26, 31А, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43,45, 46, 47, 49, 51, 52, 52А, 54, 56А, 58, 60, 62;
2-й проезд Н.А. Семашко: 3, 3А, 3Б, 7, 8, 8А, 9, 13А, 14, 15, 17А, 19;
улица имени Жалела Кизатова: 1, 1А, 1В, 1Г, 1И, 1Н, 1К, 1Т, 3, 3Г,3Д, 3З, 4И, 5, 5А,5Б, 5К,5Н, 5П, 5Р.
Избирательный участок № 693
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Северо-Казахстанский профессионально-педагогический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, поселок Борки, улица Студенческая, 1, тел. 37-19-22 (по согласованию)
В границы входят дома:
1-й проезд Жастык: 9;
2-й проезд Жастык: 2, 4, 6;
улица Алтын дала: 6, 14;
улица Березовая: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31;
улица Бульварное кольцо: 2, 3, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29;
улица Весенняя: 4,16, 22, 36;
улица Дачная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
улица Добровольцев: 1, 3, 5, 6, 7;
улица Дружбы: 1, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 19, 22, 25, 27, 32;
улица имени Луки Николаевича Дульского: 2, 3, 5, 8;
переулок имени Луки Николаевича Дульского: 1;
улица Заовражная: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 7;
улица Звездная: 31, 35;
улица Зеленая: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5,5Б, 5Г, 5Д, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 19А, 20, 22,22А, 23Г, 24, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 38;
улица Зеленое кольцо: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
улица Казахстанская: 10, 16, 18, 20, 26;
улица Кленовая: 6, 10, 13, 16, 18;
улица Лучистая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
улица Мечтателей: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 29, 30;
улица имени Сергея Васильевича Новицкого: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Новоселов: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 42;
улица Нұрлы жол: 27;
улица Прибрежная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16А, 19, 21, 33, 37, 41;
улица Прохладная: 5, 6, 9, 11, 19, 21;
улица Радужная: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
улица Романтиков: 4, 9, 11, 13, 15, 16, 27;
улица Садовое кольцо: 1, 2, 3, 5, 10, 13, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 35, 37, 85;

Петр Прокофьевич Сафронов атындағы көше: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Светлая көшесі: 1, 3, 4, 5, 8;
Солнечная көшесі: 2, 4, 6,8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 30, 32, 38, 40, 44, 46;
Сосновая көшесі: 3,4, 6, 9, 11, 13, 20, 24, 29, 31 39, 40, 41, 45;
Студенческая көшесі: 1, 1Г, 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 6, 7, 7А, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18А, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 30;
Студенческий қысқа көшесі: 4Б;
Тенистая көшесі:1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Уютная көшесі: 2, 4, 5, 6;
Центральная көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 19, 20,21, 22, 23А, 30, 31А, 35, 37, 39, 40, 44, 46, 52;
Цветочная көшесі: 2, 3, 28;
Энтузиастов көшесі:1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
Жәлел Қизатов атындағы көше: 3И, 6А, 6Л, 7, 11, 11А, 10, 10А, 10П, 13, 15, 15А, 18, 18А, 22, 22А, 24, 26, 27, 28;
Фазыл Карибжанов атындағы көше;
Ғалым Молдыбаев атындағы көше;
Есләм Зікібаев атындағы көше;
№ 694 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Евгений Брусиловский атындағы көшесі, 20 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар енеді:
облыстық аурухананың корпустары;
облыстық балалар ауруханасының корпустары.
№ 695 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық онкологиялық диспансер" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Мұхтар Әуезов атындағы көше, 133 (келісім бойынша)
Шекараларына мына енеді:
2-і қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусы.
№ 696 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 3 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар енеді:
Темір жол ауруханасының корпустары.
№ 697 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық тері-венерология диспансер" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Интернациональная көшесі, 90 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар енеді:
облыстық тері-венерология диспансерінің корпустары.
№ 698 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Кардиологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, П. Васильев атындағы көше, 123 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар енеді:

улица имени Петра Прокофьевича Сафронова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Светлая: 1, 3, 4, 5, 8;
улица Солнечная: 2, 4, 6,8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 30, 32, 38, 40, 44, 46;
улица Сосновая: 3,4, 6, 9, 11, 13, 20, 24, 29, 31 39, 40, 41, 45;
улица Студенческая: 1, 1Г, 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 6, 7, 7А, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18А, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 30;
проезд Студенческий: 4Б;
улица Тенистая: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Уютная: 2, 4, 5, 6;
улица Центральная: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 19, 20,21, 22, 23А, 30, 31А, 35, 37, 39, 40, 44, 46, 52;
улица Цветочная: 2, 3, 28;
улица Энтузиастов: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
улица имени Жалела Кизатова: 3И, 6А, 6Л, 7, 11, 11А, 10, 10А, 10П, 13, 15, 15А, 18, 18А, 22, 22А, 24, 26, 27, 28;
улица имени Фазыла Карибжанова;
улица имени Галыма Малдыбаева;
улица имени Есляма Зикибаева;
Избирательный участок № 694
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Евгения Брусиловского, 20 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса областной больницы;
корпуса областной детской больницы.
Избирательный участок № 695
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Мухтара Ауэзова, 133 (по согласованию)
В границы входит:
корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 696
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Первая городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Каныша Сатпаева, 3 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса железнодорожной больницы.
Избирательный участок № 697
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица Интернациональная, 90 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса областного кожно-венерологический диспансера.
Избирательный участок № 698
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кардиологический центр" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени П. Васильева, 123 (по согласованию)
В границы входят:

2-і қалалық аурухананың корпустары, 2-і қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусынан басқа.
№ 699 сайлау учаскесі
Орталығы – - "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Үшінші қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Тауфик Мухамед-Рахимов атындағы көше, 27 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар енеді:
3-і қалалық аурухананың корпустары;
перинаталдық орталық.
№ 700 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық туберкулезге қарсы диспансер" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, 4-ші Линия көшесі, 2 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар енеді:
Облыстық туберкулезге қарсы диспансердің корпустары;
Облыстық наркология диспансерінің корпустары.
№ 701 сайлау учаскесі
Орталығы - "Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясының 6637 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Ярослав Гашек атындағы көше,18, 42-53-03 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар енеді:
Ярослав Гашек атындағы көшесі, 20 мекенжайындағы корпус.
№ 702 сайлау учаскесі
Орталығы - "Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясының әскери институты" республикалық мемлекеттік мекемесі, Жәлел Қизатов атындағы көше, 6, 47-58-03, 39-85-95, 37-17-26 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар енеді:
Жәлел Қизатов атындағы көше, 6 мекенжайындағы оқу корпустары.
№ 703 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ЕС-164/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі, 1-ші Заречная к., 98, тел. 50-54-61 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар енеді:
ЕС 164/1 мекемесі.
№ 704 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (№ 6 оқу корпусы), М. Жұмабаев көшесі, 114, тел. 46-42-49 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 4А, 6, 6А.
№ 705 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бәйкен Әшімов атындағы Петропавл темір жол көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Юрий Медведев атындағы көше, 1А, тел. 38-13-95, 38-12-91 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 36, 38, 40, 42;
Юрий Медведев атындағы көше: 3.
№ 706 сайлау учаскесі

корпуса 2-й городской больницы, исключая корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 699
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Третья городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Тауфика Мухамед-Рахимова, 27 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса 3-й городской больницы;
перинатальный центр.
Избирательный участок № 700
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной противотуберкулезный диспансер" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица 4-я Линия, 2 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса областного противотуберкулезного диспансера;
корпуса областного наркологического диспансера.
Избирательный участок № 701
Центр - Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6637 Национальной гвардии Республики Казахстан", улица имени Ярослава Гашека, 18, тел. 42-53-03 (по согласованию)
В границы входит:
корпус по улице имени Ярослава Гашека, 20.
Избирательный участок № 702
Центр - Республиканское государственное учреждение "Военный институт Национальной гвардии Республики Казахстан", улица имени Жалела Кизатова, 6, тел. 47-58-03, 39-85-95, 37-17-26 (по согласованию)
В границы входят:
учебные корпуса по улице имени Жалела Кизатова, 6.
Избирательный участок № 703
Центр - Республиканское государственное учреждение "Учреждение ЕС-164/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, ул. 1-я Заречная, 98, тел. 50-54-61 (по согласованию)
В границы входят:
учреждение ЕС 164/1.
Избирательный участок № 704
Центр - Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский государственный университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан (учебный корпус № 6), улица М. Жумабаева, 114, тел. 46-42-49 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Бостандыкская, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 4А, 6, 6А.
Избирательный участок № 705
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский колледж железнодорожного транспорта имени Байкена Ашимова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица им. Юрия Медведева, 1А, тел. 38-13-95, 38-12-91 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица имени Каныша Сатпаева: 36, 38, 40, 42;
улица им. Юрия Медведева: 3.
Избирательный участок № 706

Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жеңіс" олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жамбыл атындағы көше, 177, тел. 31-47-01, 31-40-51 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 231, 234;
Жамбыл атындағы көше: 177, 193А, 196А, 200, 202, 202А;
Володаровский көшесі: 77, 79, 126;
Пионерский қысқа көшесі: 32.
№ 707 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 26 мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Московская көшесі, 170, тел. 51-26-10
Шекараларына мына үйлер енеді:
Московский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
Вагонная көшесі: 3, 4, 5, 9, 9А, 11;
Воровский көшесі: 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186,187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
Дмитров көшесі: 3, 9, 18, 22;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
Калинин көшесі: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152А, 153,155,156, 157,158, 159,160, 161,162, 163,164, 165,166, 167,168, 169,170, 171,172, 172А, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 234А, 236;

Центр – Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва "Жеңіс" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области", ул. имени Жамбыла, 177, тел. 31-47-01, 31-40-51 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица имени Ибрая Алтынсарина: 231, 234;
улица имени Жамбыла: 177, 193А, 196А, 200, 202, 202А;
улица Володаровского: 77, 79, 126;
переулок Пионерский: 32.
Избирательный участок № 707
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Школа – детский сад № 26" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Московская, 170, тел. 51-26-10
В границы входят дома:
проезд Московский: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
улица Вагонная: 3, 4, 5, 9, 9А, 11;
улица Воровского: 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186,187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
улица Дмитрова: 3, 9, 18, 22;
улица имени Каныша Сатпаева: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
улица Калинина: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152А, 153,155,156, 157,158, 159,160, 161,162, 163,164, 165,166, 167,168, 169,170, 171,172, 172А, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 234А, 236;

Коммунальная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Котовский көшесі: 4, 14, 15, 16;
Ленинградская көшесі: 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 120А, 120Б, 121,122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129А, 129Б, 130, 131, 132, 133, 134, 135,136, 137, 138, 139, 140, 141, 142,143,145,147,149, 151, 153,155, 157, 159, 161, 163, 165, 167,169, 171,173, 175, 177, 179,181,183,185, 187,189, 191;
Московская көшесі: 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176,177, 178, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234,235, 236, 237, 238, 239, 240, 246;
Батыр Баян көшесі: 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 259, 260, 261, 262, 263В, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 296, 297, 297А, 298, 300, 301, 301А, 302;
Тельман көшесі: 11;
Уфимская көшесі: 11, 13.
№ 708 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 3 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Жәлел Қизатов атындағы көше, 7А (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Жәлел Қизатов атындағы көше: 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 3В, 3Л, 3М, 3Н, 4, 7А, 9А, 9Б, 9Д.
№ 709 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 327 Г, тел. 47-26-88
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица Коммунальная: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Котовского: 4, 14, 15, 16;
улица Ленинградская: 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 120А, 120Б, 121,122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129А, 129Б, 130, 131, 132, 133, 134, 135,136, 137, 138, 139, 140, 141, 142,143,145,147,149, 151, 153,155, 157, 159, 161, 163, 165, 167,169, 171,173, 175, 177, 179,181,183,185, 187,189, 191;
улица Московская: 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176,177, 178, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234,235, 236, 237, 238, 239, 240, 246;
улица Батыр Баян: 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 259, 260, 261, 262, 263В, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 296, 297, 297А, 298, 300, 301, 301А, 302;
улица Тельмана: 11;
улица Уфимская: 11, 13.
Избирательный участок № 708
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица Имени Жалела Кизатова, 7А (по согласованию)
В границы входят дома:
улица имени Жалела Кизатова: 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 3В, 3Л, 3М, 3Н, 4, 7А, 9А, 9Б, 9Д.
Избирательный участок № 709
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Мира, 327 Г, тел. 47-26-88
В границы входят дома:

Мир көшесі: 341, 345, 347, 349;
4-і Линия көшесі: 16, 20, 22, 24;
Ніл Болатбаев көшесі: 4.
№ 710 сайлау учаскесі
Орталығы – "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің мамандандырылған бөлімі, Нефтепроводная көшесі, 1Б, тел. 50-49-38 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ә. Досмұхамбетов көшесі: 11, 13, 17, 19;
Кеңес Одағының батыры Валерий Иванович Ухабов атындағы көше: 2, 4, 6;
Ысқақ Ыбыраев атындағы көшесі: 8, 10, 17, 17А, 17Б, 21;
Қазбек Байболов атындағы көше: 69, 71;
Гастелло ат. көше: 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Нефтепроводная көшесі: 1Б, 3, 5.
Петропавл қаласы әкімінің
2017 жылғы 25 маусымдағы
№ 25 шешіміне
2-қосымша
Петропавл қаласы әкімінің кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1) Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 21 қазандағы № 35 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3427 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қазандағы № 42 "Қызылжар нұры" және 2015 жылғы 23 ақпандағы № 42 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған);
2) "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 17 ақпандағы № 6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3641 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 наурыздағы № 10 "Қызылжар нұры" және 2016 жылғы 9 наурыздағы № 11 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған);
3) "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4047 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 ақпандағы № 7 "Қызылжар нұры" және 2017 жылғы 17 ақпандағы № 7 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған).

улица Мира: 341, 345, 347, 349;
улица 4-я Линия: 16, 20, 22, 24;
улица Неля Болатбаева: 4.
Избирательный участок № 710
Центр – Специализированный отдел Департамента "Центр обслуживания населения" - филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области, улица Нефтепроводная, 1Б, тел. 50-49-38 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Дусухамбетова А.: 11, 13, 17, 19;
улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 2, 4, 6;
улица имени Искака Ибраева: 8, 10, 17, 17А, 17Б, 21;
улица имени Казбека Байбулова: 69, 71;
улица им. Гастелло: 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Нефтепроводная: 1Б, 3, 5.
Приложение 2
к решению акима города Петропавловска от 26 июня 2017 года № 25
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Петропавловска
1) Решение акима города от 21 октября 2015 года № 35 "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3427 от 22 октября 2015 года, опубликовано в газетах от 23 октября 2015 года № 42 "Қызылжар Нұры" и от 23 октября 2015 года № 42 "Проспект СК");
2) решение акима города от 17 февраля 2016 года № 6 "О внесении изменений в решение акима города Петропавловска от 21 октября 2015 года № 35 "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3641 от 29 февраля 2016 года, опубликовано в газетах от 9 марта 2016 года № 10 "Қызылжар Нұры" и от 9 марта 2016 года № 11 "Проспект СК");
3) решение акима города от 25 января 2017 года № 10 "О внесении изменений в решение акима города Петропавловска от 21 октября 2015 года № 35 "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4047 от 7 января 2017 года, опубликовано в газетах от 17 февраля 2017 года № 7 "Қызылжар Нұры" и от 17 февраля 2017 года № 7 "Проспект СК").