"2017-2019 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 желтоқсанда № 4406 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы №1 шешіміне (2017 жылғы 11 қаңтардағы № 4017 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2017 жылғы 20 қантардағы № 3 "Қызылжар Нұры", № 3 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 607 559,3 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 803 702,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 465 789,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 223 954,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14 114 113,8 мың теңге;
2) шығындар – 30 953 503,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 649 495,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 649 495,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 1 000,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 25 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 24 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 996 439,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 996 439,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсуі – 2 249 495,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 481 062,0 мың теңге;
бюджеттік құралдардың қолданылатын қалдығы – 1 228 005,8 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2017 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 213 625,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Д.Уәлиев
Петропавл
қалалық мәслихат
хатшысы А. Бердағұлов

О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2017 - 2019 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 декабря 2017 года № 4406
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2017 - 2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4017 от 11 января 2017 года, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Қызылжар Нұры" № 3, в газете "Проспект СК" № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 607 559,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 803 702,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 465 789,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 223 954,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 114 113,8 тысячи тенге;
2) затраты – 30 953 503,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 649 495,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 649 495,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 25 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 24 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 996 439,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 996 439,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 249 495,9 тысяч тенге;
погашение займов – 481 062,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 228 005,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2017 год в сумме 213 625,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
сессии Петропавловского
городского маслихата Д. Уалиев
Секретарь
Петропавловского
городского маслихата А. Бердагулов
Приложение 1

5 063,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 243,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
61 187,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
96 418,2
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 238,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
204 693,9
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 584,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32 269,8
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11 856,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 962,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 982,8
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 016 849,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 806,0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
25 806,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2 724,5
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
2 724,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 258 222,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 762 179,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 214 961,6
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
263 848,5
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
17 233,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 695 500,4
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
528 350,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
35 000,0
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

5 063,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 243,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
61 187,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
96 418,2
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 238,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
204 693,9
021
Капитальные расходы государственного органа
1 584,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32 269,8
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
11 856,3
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 962,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 982,8
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 016 849,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 806,0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
25 806,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
2 724,5
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 724,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 258 222,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 762 179,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 214 961,6
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
263 848,5
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
17 233,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 695 500,4
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
528 350,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
35 000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан