Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 43 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 4068 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27- бабының 3- тармағына, 46 -бабы 2 -тармағының 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Айыртау ауданы мәслихатының аппараты" мелекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 12 наурыздағы № 70 қаулысы (2015 жылы 09 сәуірде "Айыртау таңы" және "Айыртауские зори" газетерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 01 сәуірінде № 3188 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Ә. Ғаббасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастеміров

О признании утратившим силу постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 13 февраля 2017 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 февраля 2017 года № 4068
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Айыртауского района" от 12 марта 2015 года № 70 (опубликовано в газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори" от 09 апреля 2015 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 01 апреля 2015 года за № 3188).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Габбасову А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тастемиров