"Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібін және мөлшерін айқындау туралы" Айыртау аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 25 ақпандағы № 5-47-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 6-10-7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 мамырда № 4189 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 шiлдедегi № 7-19-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 20.07.2022 № 7-19-13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібін және мөлшерін айқындау туралы" Айыртау аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 25 ақпандағы № 5-47-3 шешіміне (2016 жылғы 17 наурызында "Айыртауские зори" және "Айыртау таңы" газеттерінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен жүргізіледі;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
маслихаттың
X сессиясының төрайымы
И.Бурковская
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
маслихаттың хатшысы
Б.Жанахметов

О внесении изменения в решение Айыртауского районного маслихата от 25 февраля 2016 года № 5-47-3 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 мая 2017 года № 6-10-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 мая 2017 года № 4189. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата СевероКазахстанской области от 20 июля 2022 года № 7-19-13
Сноска. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20.07.2022 № 7-19-13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 25 февраля 2016 года № 5-47-3 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (опубликовано 17 марта 2016 года в газетах "Айыртауские зори" и "Айыртау таңы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3651) следующее изменение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) возмещение затрат на обучение производится коммунальным государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель X сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
И.Бурковская
Секретарь Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов