Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының ауылдық округтері әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізуі үшін үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 шілдеде № 244 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 шілдеде № 4277 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 373 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 16.11.2017 № 373 қаулысымен (бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Айыртау аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Арықбалық ауылдық округінің, Гусаковка ауылдық округінің, Елецкий ауылдық округінің, Имантау ауылдық округінің, Казанка ауылдық округінің, Қамсақты ауылдық округінің, Қаратал ауылдық округінің, Нижнебурлук ауылдық округінің және Сырымбет ауылдық округінің әкімдеріне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының ауылдық округтері әкімдеріне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізуі үшін шарттық негізде үй-жай 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппарат басшысы Ә.Ә.Ғаббасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Айыртау аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы Е. Мерғасымов
2017 жылғы 14 шілде
Айыртау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 14 шілдедегі № 244 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының ауылдық округ әкімдеріне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
№ р/с
Ауылдық округтің атауы
Сайлау алды үгіттің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін құрылғылар орналасқан орындар мен мекенжайлар
1.
Арықбалық ауылдық округі
Арықбалық ауылы – орталық базар жанындағы қалқанда
2.
Гусаковка ауылдық округі
Гусаковка ауылы- "Гусаковка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің демалыс орталығы ғимаратының жанындағы қалқанда (келісім бойынша)
3.
Елецкий ауылдық округі
Елецкое ауылы - "Агрофирма "Жер-Ана" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Елецкое" шаруашылығының жанындағы қалқанда (келісім бойынша)
4.
Имантау ауылдық округі
Имантау ауылы - шағын-базар жанындағы қалқанда
5.
Казанка ауылдық округі
Казанка ауылы - "Достық-Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 3 өндірістік учаскесінің әкімшілік ғимаратының жанындағы қалқанда (келісім бойынша)
6.
Қамсақты ауылдық округі
Карасевка ауылы - "Қантай" дүкені ғимаратының жанындағы қалқанда (келісім бойынша)
7.
Қаратал ауылдық округі
Қаратал ауылы - "Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" КММ ғимаратының жанындағы қалқанда
8.
Нижнебурлук ауылдық округі
Нижний Бурлук ауылы - "Балдырған" ясли-бақшасы мемлкеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы қалқанда
9.
Сырымбет ауылдық округі
Сырымбет ауылы - "Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" КММ ғимаратының жанындағы қалқанда
Айыртау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 14 шілдедегі № 244 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының ауылдық округтері әкімдеріне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізуі үшін шарттық негізде ұсынылатын үй-жай
р/с
Елді-мекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесу үшін үй-жайлар
1.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу залы, Ақан Сері көшесі № 31 үй

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 июля 2017 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 июля 2017 года № 4277. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2017 года № 373
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16.11.2017 № 373 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Айыртауской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы Арыкбалыкского сельского округа, Гусаковского сельского округа, Елецкого сельского округа, Имантауского сельского округа, Казанского сельского округа, Камсактинского сельского округа, Каратальского сельского округа, Нижнебурлукского сельского округа и Сырымбетского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Габбасова А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Айыртауской
районной избирательной
комиссии Е. Мергасимов
14 июля 2017 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Айыртауского района
от 14 июля 2017 года № 244
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Арыкбалыкский сельский округ
село Арыкбалык – на щите возле центрального рынка
2.
Гусаковский сельский округ
село Гусаковка – на щите возле здания центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Гусаковка" (по согласованию)
3.
Елецкий сельский округ
село Елецкое – на щите возле хозяйства "Елецкое" товарищества с ограниченной ответственностью "Агрофирма "Жер-Ана" (по согласованию)
4.
Имантауский сельский округ
село Имантау - на щите возле мини- рынка
5.
Казанский сельский округ
село Казанка – на щите возле административного здания производственного участка №3 товарищества с ограниченной ответственностью "Достык-Дэн" (по согласованию)
6.
Камсактинский сельский округ
село Карасевка– на щите возле здания магазина "Кантай" (по согласованию)
7.
Каратальский сельский округ
село Каратал – на щите возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каратальского сельского округа"
8.
Нижнебурлукский сельский округ
село Нижний Бурлук – на щите возле государственного коммунального казенного предприятия ясли - сад "Балдырган"
9.
Сырымбетский сельский округ
село Сырымбет – на щите возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарата акима Сырымбетского сельского округа"
Приложение 2
к постановлению акимата
Айыртауского района
от 14 июля 2017 года № 244
Помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование
населенного пункта
Помещения для встреч с выборщиками
1.
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Саумалколь
читальный зал коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система Айыртауского района Северо-Казахстанской области", улица Акана Сере дом №31