Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы № 13-2 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2017 жылғы 15 мамырдағы № 11-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 4202 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 3 шілдедегі № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 03.07.2018 № 26-4 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 және "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке қою қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 26 маусымдағы № 856 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 76 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы № 13-2 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 28 маусымда № 2299 тіркелген, 2013 жылғы 15 шілдеде "Есіл өңірі" газетінде, 2013 жылғы 15 шілдеде, "Новости Приишимья" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
қөрсетілген шешіммен бекітілген Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларында:
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу бойынша уәкілетті орган болып "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі анықталды (одан әрі – уәкілетті орган).";
5 тармақтың 1), 3) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат (көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіру үшін ұсынылады);";

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 мая 2013 года № 13-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 мая 2017 года № 11-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июня 2017 года № 4202. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 июля 2018 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 03.07.2018 № 26-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 76 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и от 26 июня 2012 года № 856 "Об утверждении Правил постановки на учет граждан Республики Казахстан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года № 13-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2299 от 28 июня 2013 года, опубликовано в районных газетах от 15 июля 2013 года "Есіл өңірі", от 15 июля 2013 года "Новости Приишимья") следующие изменения:
В Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова, утвержденных указанным решением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Уполномоченным органом по назначению и выплате жилищной помощи определено коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (далее – уполномоченный орган).";
подпункты 1), 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) документ, удостоверяющий личность заявителя (предоставляется для идентификации личности услугополучателя);";

"3) мекенжай анықтамасы не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын ауыл әкiмдерінiң анықтамасы;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының
XІ сессиясы төрағасы В. Авраменко
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков

"3) адресную справку либо справку сельских акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель ХI сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Авраменко
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков