"2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/49 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 4 шілдедегі № 17/80 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 4265 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюжеттік кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/49 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4005 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 758 366,2 мың теңге;
сонымен қатар:
салық түсімдері 468 496 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер 6 919 мың теңге;
негізгі капиталдан түскен түсімдер 21 863 мың теңге;
трансферттер түсімінен 3 261 088,2 мың теңге;
2) шығындар 3 816 619,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу 38 014 мың теңге;
сонымен қатар:
бюджеттік несиелер 57 859 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу 19 845 мың теңге;
4) қаржылық активтердегі операциялар
бойынша сальдо 0 мың теңге;
сонымен қатар:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін
сатып алудан түскен түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджеттік жетіспеушілік (профицит) - 96 267,6 мың теңге;
6) бюджеттің жетіспеушілігін
(профициттерді қолдану) қаржыландыру: 96 267,6 мың теңге;
қарыздардың түсімі; 57 859 мың теңге;
қарыздарды өтеу; 19 845 мың теңге;
қалған бюджеттік қаражатты қолдану 58 253,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 9/49 "О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2017 -2019 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 июля 2017 года № 17/80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2017 года № 4265
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 9/49 "О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4005, опубликовано 19 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 3 758 366,2 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям 468 496 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 6 919 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 21 863 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 3 261 088,2 тысяч тенге;
2) затраты 3 816 619,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 38 014 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 57 859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 19 845 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов
государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 96 267,6тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 96 267,6 тысяч тенге;
поступление займов 57 859 тысяч тенге;
погашение займов 19 845 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 58 253,6 тысяч тенге.";

аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы А.Жолтабаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
Хатшысы А.Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 4 шілдедегі № 17/80 шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/49 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Есіо аудандық бюджет
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
2017 жыл сомасы (мың теңге)
Кірістер

приложения 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области А.Жолтабаров
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области А.Бектасова
Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 июля 2017 года № 17/80
Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 9/49
Бюджет Есильского района на 2017 год
Категория
класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2017 год
Доходы

184 162
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
177 162
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 700
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 335
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 035
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 300
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 249
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 649
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 100
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
2
Қорғаныс
10 129
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 129
005
Жалпыға бірдей әскери міндеттің орындалуы шеңберіндегі іс-шаралар
6 877
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2670
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
582
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
807
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
807
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
807
4
Білім
2 462 039,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 763
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 763
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 427 515,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
63 936
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
168 193
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6 807
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

184 162
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа.
177 162
022
Капитальные расходы государственного органа
3 700
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 300
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 335
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16 035
013
Капитальные расходы государственного органа
3 300
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 249
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26 649
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
1 100
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
2
Оборона
10 129
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 129
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 877
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 670
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
582
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
807
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
807
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
807
4
Образование
2 462 039,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 763
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 763
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 427 515,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
63 936
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
168 193
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей
6 807
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту, и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

584
029
Балалар мен жасөспірімдердің психологиялық денсаулықтарын зерттеу және тұрғындарға психологиялық-медициналық педагогикалық көмек көрсету
13 734
003
Жалпы білім беру
2 056 210,5
006
Балаларға қосымша білім беру
37 138
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 700
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
66
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30 864
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 356
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33 927
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 761
017
Спорт бойынша балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім
31 761
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
222 018
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
187 282
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61 375
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 810
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 505
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек
13 409
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
57 241
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
3 033
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 733
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17 035
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11 141
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 294
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша қоғам көлігінде (таксиден басқа) жол жүру жеңілдігі түрінде білім ұйымдарында күндізгі оқу түріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерді әлеуметтік қолдау
2 085
030
Патронатты тәрбиеге берілген баланы (балаларды) күту
2 209
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 008
001
Халық үшін әлеуметтік бағдарламалардың жұмыс бастылығын қамтамасыз ету облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметі
27 897
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

584
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 734
003
Общеобразовательное обучение
2 056 210,5
006
Дополнительное образование для детей
37 138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 700
012
Капитальные расходы государственного органа
66
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 864
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 356
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33 927
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
31 761
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
31 761
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
222 018
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
187 282
002
Программа занятости
61 375
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 810
005
Государственная адресная социальная помощь
3 505
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 409
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 241
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3 033
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 733
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17 035
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
11 141
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 294
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 085
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 209
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 008
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 897
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат