Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің Ясновка ауылы "Московский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі мүйізді қара малдар арасында жұқпалы ринотрахеит бойынша шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда № 4389 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілде Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, 2017 жылғы 02 казандағы № 09-11/136 Есіл ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының ұсынысу негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің Ясновка ауылы "Московский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі мүйізді қара малдар арасында жұқпалы ринотрахеит бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ясновка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 04 тамыздағы № 5 "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің Ясновка ауылы "Московский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі мүйізді қара малдар арасында жұқпалы ринотрахеит бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 15 тамыздағы жарияланған) шешімі күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
С.Шаймергенов

О снятие ограничительных мероприятий по инфекционному ринотрахеиту среди крупного рогатого скота на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Московский" в селе Ясновка Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 декабря 2017 года № 4389
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Есильского района от 02 октября 2017года № 09-11/136, аким Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по инфекционному ринотрахеиту среди крупного рогатого скота на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Московский" в селе Ясновка Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Ясновского сельского округа от 04 августа 2017 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий по инфекционному ринотрахеиту среди крупного рогатого скота на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Московский" в селе Ясновка Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4287, опубликовано 15 августа 2017года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
С.Шаймергенов