"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Жамбыл ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 тамыздағы № 175 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 183 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 тамызда № 4292 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 шілдедегі № 194 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 31.07.2019 № 194 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Жамбыл ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 тамыздағы № 175 қаулысына (2016 жылғы 9 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 9 қыркүйекте № 38 "Ауыл арайы" и "Сельская новь" аудандық газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 31 тамызда № 3886 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Жамбыл ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы".
2. Осы қаулының орындалуына жауапкершілік "Солтүстік Қазақстан обласы Жамбыл ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы З. Мәкенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан
облысы Жамбыл аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Мұсабаев
2017 жылдың 03 тамызы

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 августа 2016 года № 175 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жамбылского района"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 августа 2017 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 августа 2017 года № 4292. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31 июля 2019 года № 194
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.07.2019 № 194 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 августа 2016 года № 175 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жамбылского района" (опубликовано 9 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", в районных газетах 9 сентября 2016 года № 38 "Ауыл арайы" и "Сельская новь", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 августа 2016 года за № 3886) следующее изменение:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жамбылского района".
2. Ответственность за исполнение настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Жамбылского района Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области З. Макенов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области Б. Мусабаев
03 августа 2017 года