"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49/4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 12/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 ақпанда № 4041 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49/4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 3579 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 ақпанда "Солтүстік жұлдызы" және "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Д. Могунова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова

О признании утратившим силу решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Мамлютскогорайона Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2015 года № 49/4
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2017 года № 12/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 февраля 2017 года № 4041
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2015 года № 49/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3579 от 21 января 2016 года, опубликовано 9 февраля 2016 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Д. Могунова
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова