Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 ақпандағы № 45 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 наурызда № 4075 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру және мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 34 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3104 болып тіркелген, 2015 жылғы 06 наурыздағы № 9 "Солтүстік жұлдызы", 2015 жылғы 06 наурыздағы № 10 "Знамя труда" аудандық газеттерде жарияланған) 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қайта атауы және мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 35 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3103 болып тіркелген, 2015 жылғы 06 наурыздағы № 9 "Солтүстік жұлдызы", 2015 жылғы 06 наурыздағы № 10 "Знамя труда" аудандық газеттерде жарияланған) 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің аппарат басшысы А.Х. Мушараповаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Бекшенов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мамлютского района Северо – Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2017 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 марта 2017 года № 4075
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу пункт 2 постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2015 года № 34 "О создании государственного учреждения и утверждении положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Мамлютского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3104, опубликовано в районных газетах "Солтүстік жұлдызы" от 06 марта 2015 года № 9, "Знамя труда" от 06 марта 2015 года № 10).
2. Признать утратившим силу пункт 2 постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2015 года № 35 "О переименовании государственного учреждения и утверждении положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Мамлютского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3103, опубликовано в районных газетах "Солтүстік жұлдызы" от 06 марта 2015 года № 9, "Знамя труда" от 06 марта 2015 года № 10).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Мушарапову А.Х.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Бекшенов