2018 жылдың қаңтарынан бастап наурызға дейін Қазақстан Республикасы ер азаматтарының Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында тіркеуін және медициналық куәландырылуын ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 4437 болып тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16 бабына, Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 28 бұйрығымен бекітілген Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алу Қағидаларына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. 2018 жылдың қаңтарынан бастап наурызға дейін тіркеу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасы ер азаматтарының Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің әскерге шақыру учаскесінде (келісім бойынша) тіркеуі және медициналық куәландырылуы ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасары А.К.Рамазановаға жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының әкімі
Е. Бекшенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2017 жылғы 08 желтоқсан
А.Хорошенко

Об организации и обеспечении на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области приписки и медицинского освидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2018 года
Решение акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2017 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 декабря 2017 года № 4437
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года № 561 "О воинской службе и статусе военнослужащих", Правилами воинского учета военнообязанных и призывников, утвержденными приказом Министра обороны Республики Казахстан от 24 января 2017 года № 28 аким Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку Республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны Мамлютского района Северо-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан (по согласованию), с января по март 2018 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области по социальным вопросам Рамазанову А.К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Е. Бекшенов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Республиканского
Государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
08 декабря 2017 года
А.Хорошенко