Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округінің Искра ауылында "Союз" шаруа қожалығы аумағында ірі қара малдын инфекциялық ринотрахеит ауруы бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қазанда № 4340 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің 06.12.2017 № 13 шешімімен (алғаш рет ресми жариялған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Занының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Мамлют ауданының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 12 кыркүйегіндегі №13-12/144 ұсынысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округінің Искра ауылында "Союз" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдын инфекциялық ринотрахеит ауруы бойынша шектеу іс-шаралары жалпы аланда белгіленсің.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігінің ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі айқындалған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитарлық сәттілікке қол жеткізу үшін қажет ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жариялған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң енгізіледі және 2017 жылғы 12 қыркүйегінен пайда болған қатынастарға тарайды.
Ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы Н. Құсайнов

Об установлении ограничительных мероприятий по болезни инфекционный ринотрахеит крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Союз" в селе Искра Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 6 октября 2017 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 октября 2017 года № 4340. Утратило силу решением акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2017 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 06.12.2017 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мамлютского района от 12 сентября 2017 года №13-12/144, исполняющий обязанности акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по болезни инфекционный ринотрахеит крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Союз", находящееся в селе Искра Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распрастаняется на отношения, возникшие с 12 сентября 2017 года.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа Н. Кусаинов