Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 58а қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 4122 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 9) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабы 4-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров, осуществляемые на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 6 марта 2017 года № 58а. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 марта 2017 года № 4122
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары А.Т. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алқашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тимирязев ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
А. Ысқақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық мәслихат
сессиясының шешімімен
Аудандық мәслихат
хатшысы
С. Мұстафин

1. Установить тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров, осуществляемые на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Искакова А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима
Тимирязевского района
А. Искаков
"СОГЛАСОВАНО"
Решением сессии
районного маслихата
Секретарь районного
маслихата
С. Мустафин