Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы, Амангелді ауылдық округі Тлеусай ауылының оңтүстік-шығысынан үш шақырым қашықтықта тұрған ірі қара мал табынында бруцеллез ауруы бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 4324 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангельды ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангельды ауылдық округі әкімінің 16.01.2018 № 2 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Занының 10-1- бабы 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық санитарлық инспекторының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 16-11/143 ұсынымы негізінде Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі Тлеусай ауылының оңтүстік-шығысынан үш шақырым қашықтықта тұрған ірі қара мал табынында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімінің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Уәлиханов ауданы
Амангелді ауылдық округінің
әкімі Қ.Жексембаев

Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на стадо в трех километрах юго-восточнее от села Тлеусай Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо - Казахстанской области
Решение акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 сентября 2017 года № 4324. Утратило силу решением акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 16 января 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 16.01.2018 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 27 июля 2017 года № 16-11/143 аким Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо - Казахстанской области РЕШИЛ:
1.Установить ограничительных мероприятия, в связи с выявлением бруцеллеза крупного рогатого скота на стадо в трехкилометрах юго-восточнее от села Тлеусай Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо - Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Амангельдинского
сельского округа
Уалихановского района
Северо - Казахстанской области К.Жексембаев