Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі Карашілік ауылының аумағында ірі қара мал табына бруцеллез шектеу шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 4268 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Занының 10-1 бабының 8) тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық санитарлық инспекторының міндетін атқарушы 2017 жылғы 9 маусымдағы № 16-11/113 ұсынысы негізінде, Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Ақбұлақ ауылдық округі Карашілік ауылының аумағында ірі қара мал табына бруцеллез шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 17 "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданның Ақбұлақ ауылдық округі Карашілік ауылының аумағында ірі қара мал табына бруцеллез шектеу шараларын белгілеу туралы" Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің шешімінің (2017 жылғы 4 қаңтардағы № 3992 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, 2016 жылғы 14 қарашада № 44 "Кішкенекөл таңы" және "Кызылту" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданның
Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі М.С.Дүйсенов

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Карашилик Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2017 года № 4268
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления и.о. главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 9 июня 2017 года за № 16-11/113 аким Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Карашилик Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Акбулакского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Карашилик Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 20 декабря 2016 года № 17 (опубликовано в районных газетах "Кызылту" и "Кішкенекөл таңы"№ 44 от 14 ноября 2016 года) зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3992 от 4 января 2017 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Акбулакского сельского округа
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области Дюсенов М.С.