Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштерін жойылғаның тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 68 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 4171 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының "Құқықтық актілер туралы" 27 баптарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 28 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (2015 жылғы 27 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 3123 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 14 "Парыз" аудандық газетінде, 2015 жылғы 3 сәуірдегі №14 "Новатор" аудандық газетінде жарияланған).
2) Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 49 "Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы (2015 жылғы 26 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 3182 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 14 "Парыз" аудандық газетінде, 2015 жылғы 3 сәуірдегі №14 "Новатор" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 мая 2017 года № 4171
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 9 февраля 2015 года № 28 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 февраля 2015 года под № 3123, опубликовано от 3 апреля 2015 года в районной газете "Новатор" №14, от 3 апреля 2015 года "Парыз" №14);
2) Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 марта 2015 года № 49 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства района Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 марта 2015 года под № 3182, опубликовано в районной газете от 3 апреля 2015 года "Новатор" № 14, от 3 апреля 2015 года "Парыз" №14).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Сагдиев